Şimdi Ara

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] (1122. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.758
Cevap
72
Favori
674.619
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11201121112211231124
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Blooods

Görmüşken ben anlatayım. 3 lose almayı beklemeden direk bitiyorsunuz hocam arenayı. Mesela 1 lose aldınız çok sıkıldınız yenisini başlatayım diyorsunuz RETIRE seçeneği oluyor onu kullanıp bitiriyorsunuz. 2 lose verince çoğu zaman benim de yaptığım bir şey arena çok farklı bir yer

2 lose alıp 4 win alıp 4-3 bitirmiştim retire çekmenin bir mantığı yok ama arena girmeyi tavsiye etmem.7+ Win almadığın sürece ödüller yetersiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gold5555 -- 24 Kasım 2017; 20:45:22 >
  • Sağolun arkadaşlar bende retire ne olduğunu yeni öğrenmiş oldum.çok kötü bi deck yaptımmı yaparım ancak bazen 2lose sonrasında bile 5-7wins kazandığım oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gold5555

Hunterla oyun kazanabilen varmı merak ediyorum 2 saattir 5 win alamadım görev için?

1100 dustlık hunter deckiyle oynuyorum, rank 7ye geldim.

• quote:

Orijinalden alıntı: King Stannis

quote:

Hunterla oyun kazanabilen varmı merak ediyorum 2 saattir 5 win alamadım görev için?

Sorun orda zaten rank 7idim hunter görevini yapayım dedim rank 10a kadar düştüm.Herkes hunter ezmek için deste yapmış gibiydi alanlar destroylar rushlar tauntlar bitmedi adamlarda hunter nasıl tier 1 de anlamıyorum desteye bakıyorum %60 win rate diyor oynuyorum 10 maçta 2 win

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gold5555 -- 24 Kasım 2017; 21:15:15 >
  • quote:

quote:

quote:

Sorun orda zaten rank 7idim hunter görevini yapayım dedim rank 10a kadar düştüm.Herkes hunter ezmek için deste yapmış gibiydi alanlar destroylar rushlar tauntlar bitmedi adamlarda hunter nasıl tier 1 de anlamıyorum desteye bakıyorum %60 win rate diyor oynuyorum 10 maçta 2 win

Tempo Rogue yenmek imkansıza yakın, herkes Tempo Rogue oynayınca haliyle geri düşülüyor bende 8e düştüm.

Görevi ranked maçlarda değil normal maçla yapın.

• o kadar arena oynadım orda retire diye bir seçeneği hiç farketmemişim, ne kadar da dikkatsizim :) arenadan nefret ediyorum bu arada. aslında genel olarak oyundan nefret etmeye başladım aslında. oyunda kalma sürem iyice azaldı. 1-2 oyun atıp çıkıyorum. Yakında bırakırım herhalde.
  • baymirza kullanıcısına yanıt
    Yeni exp. Açıklandığından beri çoğu kişi böyle düşünüyor.lich kingli paketi destekleyici yeni kartlar olsaydı oynamaya devam ederdik.

• Yok mu bir programci şunun korsan serverini yapabilecek? Her türlü destek veririm. ( oyun dengelesi)

• Ben oyunda yeniyim, diğer oyunlardan edindiğim tecrübeye göre eski oyuncular yeni gelen her patchte oyun bozuluyor artık oynanmaz tarzı konuşuyorlar ama devam ediyorlar oynamaya.

Hearthstone için de durum böyle olur bence, yine bırakamaz sinir ola ola devam edersiniz.

• ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baymirza -- 25 Kasım 2017; 16:40:12 >
  • quote:

Ben oyunda yeniyim, diğer oyunlardan edindiğim tecrübeye göre eski oyuncular yeni gelen her patchte oyun bozuluyor artık oynanmaz tarzı konuşuyorlar ama devam ediyorlar oynamaya.

Hearthstone için de durum böyle olur bence, yine bırakamaz sinir ola ola devam edersiniz.

Ilk sayfada 3 4 yil once birakilan battletag listesi var. Coğu oyunu ve konuyu birakti. Kalanlarinda online suresi dustu. Eskiden yeni paketle ilgili konu acilir tartisilirdi. O bile kalmadi.

• Aynen eski havası yok artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: 3qzotix

quote:

Ben oyunda yeniyim, diğer oyunlardan edindiğim tecrübeye göre eski oyuncular yeni gelen her patchte oyun bozuluyor artık oynanmaz tarzı konuşuyorlar ama devam ediyorlar oynamaya.

Ilk sayfada 3 4 yil once birakilan battletag listesi var. Coğu oyunu ve konuyu birakti. Kalanlarinda online suresi dustu. Eskiden yeni paketle ilgili konu acilir tartisilirdi. O bile kalmadi.

3-4 yılda oyun bırakılır o kadar da olsun, bide kart oyunu olunca oldukça normal bence. Yeni kartlar gelmese çok daha sıkıcı olur bu süre daha az olurdu. Tabi yeni gelen kartların deckleri değiştirme gibi özellikleri olması hoş değil.

Bu konuya mesaj atmayıp chellange friend görevi konusuna mesaj atan sayısı da baya fazla.

• Bende böyle konuşuyorum ama tempo rogue ve priestler bana da oyunu bıraktıracak.

• Bana sorarsanız oyunun zigzaglı ilerleyişi geliştirici ekibinin inanılmaz yetersiz oluşundan kaynaklanıyor.

30 kartlık desteye aynı karttan max 2 tane koyulabilmesi baştan faul bi kere. Hem desteden spesifik kartları ayıklamaya yarayan kart sayısı da çok az. (Vere vere hunter'e tolvir warden veriyolar. Hunter 5 manayı geçtikten sonra 1drop'u ne yapsın?)

"Add 3 random spell to your hand" ya da "cast random spells..." gibi saçma sapan rng kartları yerine halihazırda destede olan spelleri masaya yansıtmamızı sağlayacak bir şeyler koysalar rng'de derinlik kazanır. Hiçlikten gelen pyroblastı görünce rakibin suratına gitsin ya da cabalistten ice block çıksın bi tur daha durayım diye dua ediyoruz. Şaka gibi.

Onun dışında güya potansiyeli yüksek desteler oynaması zor ve daha sitüasyonel, max potansiyeline daha rahat ulaşan desteler daha basit ve overall olurlar. Bu tanıma uyan en son deste sezonlar öncesinin miracle roguesiydi. Şuanki durum malumunuz.

Packlerin inanılmaz pahalı oluşu, nadir kart alma ihtimalinin düşüklüğü ve enchant/disenchant dust oranının saçmalığından bahsetmiyeceğim. İlk blizzard oyunum değil sonuçta.

Bir de oyunun mekanikleri ilkokul seviyesine indirgenmiş olduğu için ne zaman değişik bir şey ekleseler oyunun dengesini altüst ediyor. Eğer fırçayı bandırabilecekleri yelpaze biraz daha geniş olsaydı (rakip turda oynayabileceğimiz kartlar ya da mezar mekaniği gibi.) her yıl yeni bir element uydurmalarına gerek kalmazdı.

• abi herkes neden şikayetçi anlayamıyorum bence harika kartlar gösteriyolar oyun yapcak biraz kafa kullanmayı gerektircek karşı rakibin planlarını bozcak ve evet uzun bir aradan sonra ilk kez oyunu ciddi anlamda yavaşlatmaya çalıştıklarını görüyorum bu kadar güzel eğlenceli kartlara rağmen 10 aykülu bazı kekolar çıkıp hala aggro oynamaya çalışırsa onların allah b... neyse ben gerçekten bu kartları hazırlayan ekibi tebrik ediyorum ellerinden geleni yapmışlar oyunu yavaşlatmak ezbere deckleri yok etmek için oyundan bu aralar baya soğumuştum girip quest bile yapmıyordum 1 haftadır,şimdi yeniden gold biriktirmeye başladım

• quote:

Orijinalden alıntı: Desert Rat

abi herkes neden şikayetçi anlayamıyorum bence harika kartlar gösteriyolar oyun yapcak biraz kafa kullanmayı gerektircek karşı rakibin planlarını bozcak ve evet uzun bir aradan sonra ilk kez oyunu ciddi anlamda yavaşlatmaya çalıştıklarını görüyorum bu kadar güzel eğlenceli kartlara rağmen 10 aykülu bazı kekolar çıkıp hala aggro oynamaya çalışırsa onların allah b... neyse ben gerçekten bu kartları hazırlayan ekibi tebrik ediyorum ellerinden geleni yapmışlar oyunu yavaşlatmak ezbere deckleri yok etmek için oyundan bu aralar baya soğumuştum girip quest bile yapmıyordum 1 haftadır,şimdi yeniden gold biriktirmeye başladım

Sen 2 manaya 3 random spell veren kart yaparsan adam tabiki agro oynamak ister. Removallar yetmediği için istedikleri kadar oyunu late e taşimaya calissinlar o is olmayacak. Agro oynayanlardan cok oyunu agroya itenler suclu. Elemental spell giant karisimi bir mage cikicak gibi. 0 manaya 4-4 elemental 4 5 mana 8-8giant, latte 0 mana 8-8 giant vs.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 3qzotix -- 26 Kasım 2017; 11:8:23 >

• Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU]

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU]

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU]

İşte böyle kartlar istiyorum arkadaşım. Elim ve masam hiçlikten gelen rastgele kartlarla dolacağına desteme koyduğum, işime yarama ihtimali olan doğru düzgün kartlarla dolsun... Hem oyuna derinlik katıyor hem de rakip başına geleceği bildiği için taktik geliştirme şansı oluyor. Umarım meta bu kartlar üzerine şekillenir...

• Bende Lotheb i geri istiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3qzotix

Bende Lotheb i geri istiyorum.

ben wild oynuyorum inan kimse oynamıyor freeze mage kalmadığı için sadece 5 mana 5/5

• 
Sayfa: önceki 11201121112211231124
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.