Şimdi Ara

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] (1124. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
26.758
Cevap
72
Favori
674.667
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11221123112411251126
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu oyunda Twitch Drop var mı? HS yayını izleyerek pack kazanabiliyor muyuz yani?
  • kendime bi deste oluşturucam koboldsdan sonra da elimdeki frozen jaina warrior quest dr boom sylvanas confessor paletress falan var bunların hepsini dustlamalı mıyım sizce mage ve warriror sevmem onları oynamam sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lawnate

kendime bi deste oluşturucam koboldsdan sonra da elimdeki frozen jaina warrior quest dr boom sylvanas confessor paletress falan var bunların hepsini dustlamalı mıyım sizce mage ve warriror sevmem onları oynamam sanırım

Sylvanas'ı ne zaman kazandınız hocam? Çıkma ihtimali var mı standart packten?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lady Sylvanas Windrunner

quote:

kendime bi deste oluşturucam koboldsdan sonra da elimdeki frozen jaina warrior quest dr boom sylvanas confessor paletress falan var bunların hepsini dustlamalı mıyım sizce mage ve warriror sevmem onları oynamam sanırım

Çıkar hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Lady Sylvanas Windrunner

quote:

Çıkar hocam

Teşekkürler, ben de yeni paketi bekliyorum başlamak için.

6 free pack kazanabilecekmişiz.3 free + 3 dungeon reward.

Hunter belasına da bir çözüm bulsalar süper olacak.Her taraf Hunter kaynıyor.

• sylvanas artık packten çıkamaz hall of fame kartları sadece craftlanabilir ve yalnızca wildda oynanabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: Bruce Dickinson

sylvanas artık packten çıkamaz hall of fame kartları sadece craftlanabilir ve yalnızca wildda oynanabilir

Doğrudur hocam ya epey bi ara vermiştim oyuna bilgim olduğu kadar cevaplamaya çalıştım

• antiretro kullanıcısına yanıt
    Gerçekten biraz törpülenmeli. Bugün 2 priest victory görevimi bitirmek için inspire reno priestimle girdim karşıma deadmans hand fatique warrior geldi. İkimizinde destesinde 10 civarı kart vardı, adam ölmemek için shield blocktur, bring it on'dur ne varsa attı ama 2 turda eridi gitti. Bir de ben nexus champ, confessor gibi eğlencesine koyduğum kartlarla giriyorum, metayı yansıtan prophet+mindblast versiyonu çok daha beter...

Ama üzülmedim. Kazakusumu milleyince greetings spamlamaya başlamıştı. Adam olsun

• ben de 2 nzoth atan dmh warriora karşı lyradan gelen mass dispelle 4/3'lerden armor almasını engelleyip 2 turda totalde 50dmg falan vurdum. wilda gidecek diye ellemiyorlar. amacı r5 olup dust almak isteyen bu desteyi yapıp uzun süre wildda keyfine bakmalı

• Bruce Dickinson kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum. Her sezon golden epic keyfi bir başka oluyor.

• 3qzotix 3 kullanıcısına yanıt
    Oyun çıktığından beri RNG Fest Kid's Card Game idi.
    X'ten önce Y'den sonra durumu yok
  • Bu işin matematiğini lifecoach ortaya koymustu. Dediğine göre iyi,missplaysız bir oyun ve meta deckleri ile %60 ı yakalamıs.

Uzun süre sonra yeni taktikler çalışıp, geliştirmesine rağmen %62.5 win rate yakalayabilmiş.yani strateji bir yere kadar hs'de. Tabii ki kart çekme olduğu için her kart oyununda rng olur ama hearthstoneda çok fazla. Şimdi turnuva izliyorum priest tam ölecek iken lich King çaldı bu ne lan.Keşke başka turn based,popüler oyun olsa da oynasak. ama öbür ünlü,online oyunlar hıza falan bağlı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi antiretro -- 1 Aralık 2017; 17:16:31 >
  • Arkadaşlar merhaba, az önce twiçte Amazı izliyordum. Arenada neredeyse 20 karttan fazlası golden dı. Bu kadarı rng olamaz, başka bir sebebi var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALAK_

Arkadaşlar merhaba, az önce twiçte Amazı izliyordum. Arenada neredeyse 20 karttan fazlası golden dı. Bu kadarı rng olamaz, başka bir sebebi var mı?

Kendi koleksiyonunda golden olan kartlar arenada da golden görünüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Xj9

Oyun çıktığından beri RNG Fest Kid's Card Game idi.
    X'ten önce Y'den sonra durumu yok

Başlarda bu kadar aşırı rng yoktu. Yeni hesap açip 13 e kadar hiç kaybetmeden gelmiştim. Şuan full desteyle benim yaptiğimi yapamazlar. Hatta her ay top100 legendary olan kişiler full desteyle benim dediğimi yapmaya calişsalar %30unun başarabileceğini sanmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: King Stannis

quote:

Orijinalden alıntı: ALAK_

Arkadaşlar merhaba, az önce twiçte Amazı izliyordum. Arenada neredeyse 20 karttan fazlası golden dı. Bu kadarı rng olamaz, başka bir sebebi var mı?

Kendi koleksiyonunda golden olan kartlar arenada da golden görünüyor.

Tamam şimdi oldu, teşekkür ederim
  • Sonunda 6400 dust bitti golden priest craftlamıştım jaina ve guldan da eklenince kabal tamamlanmış oldu .Süper görünüyor hepsi

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU]

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU]

• 5k dust vardı elimde expansionu beklemeden pirste warrior yaptim.Umarim pisman olmam.

• En azından tempo rogue falan yapsaydın pirate warrior nedir
  • glumblapinta kullanıcısına yanıt
    Hocam ne gerek vardı legendaryler tamamı var mıydı onlara harcasaydınız.gold legendary geldimi dustlıyorum hep.

• 
Sayfa: önceki 11221123112411251126
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.