Şimdi Ara

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] (1120. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
26.759
Cevap
72
Favori
674.460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11181119112011211122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YoK -- 16 Kasım 2017; 16:32:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet bence dursun dust, expansion sonrası metanın yeniden şekillenmesini bekleyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bruce Dickinson

ben kendi kartımla yaptım hata vermedi. denemen için us kart numarası verebilirim

Bugün 4 kez support a bağlanınca herhalde baydılar halletiler.

Bu uğraşının sonunda 1 epic, 1 rare, gerisi common golden çıktı.
    Hiç yoktan iyidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chillout

quote:

Orijinalden alıntı: Sivridis

Şu aralar - Prince Kelesth çıktıktan sonra - Zoolock oynuyorum, ancka elimde Patches The Pirate eksik. Sizce craft etmeye değer mi ? Malum bu kart da Nisan 2018 de wild a geçecek ve ben wild da hiç oynamıyorum. Ayrıca Cobold ile güncel meta da değişir büyük ihtimalle. Yine de craft edip hiç olmazsa bu ay rank 5 kasmak mı mantıklı ? Karar veremedim.

Patches veya Nisan'da rotate olacak herhangi bir legendary i ise eğer wild oynanmayacaksa bu saatten sonra craftlamak çok mantıklı değil. Ne zamandır oynuyorsun bilmiyorum ancak tier 1 herhangi bir deck i eksiksiz yaparak rank 5 e kolayca çıkılacak gibi bir durum da yok zaten. Yine de tercihe kalmış dust senin dustın ve yeteri kadar vardır ve 3-4 ay standartta takılırım sonra wild da devam ederim, aggro birkaç alternatifim var dersen craftlanabilir. Ben olsam yapmazdım ve eldekilerle idare edip yeni expansionlar için biriktirirdim.

Bence de en mantıklısı bu.
    Bu Mayıs dan beri oynuyorum, rankım hep 15-10 arası, 1 kere 7 ye çıkabildim.
    Dediğin gibi Tier 1 yapınca zaten 5 olacak diye bir şey de yok ki elimdeki highlander priest den biliyorum.
    Yeni expansionu beklemek daha iyi, 2600 dust var.
  • Oyun bitmiş. Rng ninde bir siniri olmali. Druidin eline warlockun en iyi karti geliyor. Paladin 8 missle atiyor 1 tane miniona vurmuyor heralde oyun acidi bana 5-0dan 5-3 bitecekti, 8ininde face vurma ihtimali binde 4ten az.

• Böyle oynayan bir druide karşı nasıl kazanabilirim?Tempo rogue ile

Tur
    1.Jade idol 1/1
    2.pasif
    3.tur jade blossom 2/2
    4.tur jade sprit coin jade idol 3/3 4/4 jade
    5.tur aya 5/5 jade ben 4 yada 5.turdayım

Druidin tur atlaması veya jade kalkmadan bu oyundan adam olmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gold5555 -- 18 Kasım 2017; 17:37:10 >
  • gold5555 G kullanıcısına yanıt
    Bu senaryoda sıkıntı jade değil de druidin mükemmel elle başlaması gibi geldi bana.

Tempo rogue'nin keleseth+backsteple başlayıp oyunun sonucunu 2. Turda belirlediği de oluyor, 5. Tur raza, 8. Tur anduini görünce içimizden saydırdırıp concede attığımız da oluyor.

Bu arada adam 4. Turda neden coin kullandı? Zaten 5 manası var spirit+idol yetiyor gibi.

• 2 jade kullanmış

• gold5555 G kullanıcısına yanıt
    Ben de jade oynuyorum ki Tier 1 deki tüm kartlar var. Elin dediğiniz gibi gelmesi belki 200 oyunda 1 dir. Bazen 7. Turda daha jada 1/1 açabilmiş oluyorum. Şans meselesi.

• Sivridis kullanıcısına yanıt
    Daha bir kere bile gelmedi ki 7. turda Jade yeni açabilsin. Çok aşırı zor neredeyse imkansıza yakın bir senaryo Druid için.
  • nextwait N kullanıcısına yanıt

Bugune nasipmis

• nextwait N kullanıcısına yanıt
    5000 arena gerçekten tebrikler,ben daha toplam 1000 arena maçı yapmamışımdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rerea -- 20 Kasım 2017; 14:56:2 >
  • Bugun brian kibler yeni expansionu oynayacak twitchde

• rerea kullanıcısına yanıt
    Eyvallah. 2 senedir arenadan baska bisi oynamiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: nextwait

Eyvallah. 2 senedir arenadan baska bisi oynamiyorum.

Ben arena da 4 maç alınca kendimi başarılı sayıyorum :) 5000 wins gerçekten inanılmaz geldi gözüme tebrikler.
  • Rogue a da secret kartları getirmişler. İyice batırdılar. Oldu olacak priest le Mage e de combo kartları verin tam olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord De Seis

Rogue a da secret kartları getirmişler. İyice batırdılar. Oldu olacak priest le Mage e de combo kartları verin tam olsun.

Ben secret warior bekliyorum. Özelliğide büyük ihtimal şu olur " eğer rakip hareket ederse secret aktifleşir. Warior random bir weapon kazanır ve face vurur " Adamlar içeriği tükettiler sanırım saçmalamaya başladılar. Mage e özel bir kart olan spell cost düşürmeyi priestede getirdiler + her classa weapon. Class farklılıkları giderek azalıyor, bence iyi birşey değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 3qzotix -- 21 Kasım 2017; 11:18:18 >
  • Her expansion da bu sefer iyice batırdılar diyoruz ama yine devam.. Alternatif yok napalım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • oyunun eski zamanlarını özlüyorum control decklerini miracle rogue şimdi her expansiyonda daha da beter hale geliyor sadece görevleri yapıyorum artık.
  • Biseydenicem kullanıcısına yanıt
    Magic The Gathering var.
    Ama MTG satranç ise HS olsa olsa el pişirmece olur.
  • 
Sayfa: önceki 11181119112011211122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.