Şimdi Ara

hdmı çözünürlük problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • günaydın arkadaşlar kullandıgım ekran kartı gtx 460 monitörü display porttan bagladım ve çözünürlük 2560*1440 2 gün önce ne yaptıysam görüntü alamadım sonra hdmı bagladım çöznürlük 1920*1080i geçmiyor 2560*1440 çözünürlüğünü elle ekleyince ekrana oturmuyor sonra dvı dan bagladım çözünürlük direk 2560*1440 olarak acıldı. benim anlamadıgım konu hdmı çözünürlük sınırımı var yoksa aldıgım kablo 1,3 versiyonu oldugu halde 1920*1080 den fazlasını desteklemiyormu ?

s-lin hdmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ali Arslan -- 2 Mart 2012; 9:06:07 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Ali Arslan

günaydın arkadaşlar kullandıgım ekran kartı gtx 460 monitörü display porttan bagladım ve çözünürlük 2560*1440 2 gün önce ne yaptıysam görüntü alamadım sonra hdmı bagladım çöznürlük 1920*1080i geçmiyor 2560*1440 çözünürlüğünü elle ekleyince ekrana oturmuyor sonra dvı dan bagladım çözünürlük direk 2560*1440 olarak acıldı. benim anlamadıgım konu hdmı çözünürlük sınırımı var yoksa aldıgım kablo 1,3 versiyonu oldugu halde 1920*1080 den fazlasını desteklemiyormu ?

s-lin hdmı

monitörün modeli ne acaba?
    belki monitör desteklemiyordur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: littlestewie

quote:

günaydın arkadaşlar kullandıgım ekran kartı gtx 460 monitörü display porttan bagladım ve çözünürlük 2560*1440 2 gün önce ne yaptıysam görüntü alamadım sonra hdmı bagladım çöznürlük 1920*1080i geçmiyor 2560*1440 çözünürlüğünü elle ekleyince ekrana oturmuyor sonra dvı dan bagladım çözünürlük direk 2560*1440 olarak acıldı. benim anlamadıgım konu hdmı çözünürlük sınırımı var yoksa aldıgım kablo 1,3 versiyonu oldugu halde 1920*1080 den fazlasını desteklemiyormu ?

s-lin hdmı

monitörüm Dell U2711
  • quote:

quote:

quote:

s-lin hdmı

monitörüm Dell U2711

monitör hdmi dan 2560x1440 ı desteklemiyor

quote:

Setting the Maximum Resolution

Right-click on the desktop and select Properties.
    Select the Settings tab.
    Set the screen resolution to 2560 x 1440 (DVI and DisplayPort) or 2048 x 1152 (VGA) or 1080p (HDMI, Component).
    Click OK.
  • sagol bilgi için acaba ekran kartımı bozuldu yoksa monitör mü ikisi arasında kaldım şimdi kötü oldu böyle bir şekilde tespit etmem gerekiyor arızalı olan ürünü ama nasıl ?
  • quote:

sagol bilgi için acaba ekran kartımı bozuldu yoksa monitör mü ikisi arasında kaldım şimdi kötü oldu böyle bir şekilde tespit etmem gerekiyor arızalı olan ürünü ama nasıl ?

ekran kartının çıkışlarını başka bir monitörde denemek en kısa çözüm gibi
  • quote:

quote:

sagol bilgi için acaba ekran kartımı bozuldu yoksa monitör mü ikisi arasında kaldım şimdi kötü oldu böyle bir şekilde tespit etmem gerekiyor arızalı olan ürünü ama nasıl ?

ekran kartının çıkışlarını başka bir monitörde denemek en kısa çözüm gibi

dp girişli bir monitör bulmak gerekli yada dp cıkışlı bir ekran kartı oda zor şimdi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.