Şimdi Ara

HD4850 play! o/c problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.125
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Bu kart bir türlü o/c olmuyor.Fan hızı ayarlanmıyor.Acaba bunların nedeni üzerindeki bios mu?? hadi fan ayarını gectim olmasada olur ama bir türlü o/c olmuyor.Rivatuner ile o/c yapıyorum onaylıyorum fakat gpu-z yada everest gibi programlardan baktığımda hızda değişen hiçbirşey olmuyor.Acaba bunu nasıl aşabilirim.Eğer bios değiştirmekle olacaksa hangi bios'u yuklemeliyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FuRkN -- 22 Haziran 2009; 16:13:56 >

• Bence bıostan bazı bıoslar o\c sevmezler.
  • peki bu karta hangi bios uyar bunu nerden öğrenebilirim.Baya araştırdım ama bu kartla ilgili bişeye rastlayamadım.
  • merhaba;
    öncelikle kart oc oluyo. ben çok uğraşmıştım olmuyo filan diye ama ati tray tools programını kullanıyorum aldığımdan beri 730-740 mhz GPU dızlarına kadar çıktım voltaj vermeden.
    aşağıda da 700mhz -200mhz hızlarının SS i mevcut. daha önce konu açtmıştım. orda yazanları da bir oku.

http://oyun.donanimhaber.com/m_30935059/mpage_1/key_/tm.htm

• bende de oc oluyor gibi gözüküyor ben 900 / 2800 ss de aldım gpu-z de ama o ayarlar aslında uygulanmıyordu.900 / 2800 ok diyorum rivatunerda mesela oyuna giriyorum tıkır tıkır oynuyorum.Sizce böle bişe olabilirmi ???? Dün akşam karta Geinward bios u attım şuanda herşeyi açık. Ama şimdi de bir sorun oldu windows açıldığında ekrankartı driver çalışmayı durdurdu ama kurtarıldı gibi bi mesaj alıyorum.Ama oda bi problem oluşturmadı şimdiye kadar.Bakalım onuda çözersem kart cillop gibi oldu tabiri caizse :)
  • bahsettiğim hata bu arkadaşlar.Bunu nasıl çözebileceğimi bilen varmı acaba
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.