Şimdi Ara

hd graphics 4600 ile gta V ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İntel 4590 işlemci 8 gb ram ekran kartı yok.
    1366x768 çözünürlükte durum ne olur acaba ?

• baya kasabilir.
  • dizustumu bilgisayarın.
  • PowerHD35 kullanıcısına yanıt
    Masaüstü hocam
  • r7 260x falan al derim en az.
  • PowerHD35 kullanıcısına yanıt
    O işi yaz tatilinde full hd monitörle beraber almayı planlıyorum hocam daha sağlam bir ekran kartıyla bakalımda artık gta'yıda yazın oynarız olmadı bakalımda
  • Tamam yaza kadar bekle .
  • Up yeni görüşler bekleniyor
  • Arkadas bos yapmis o cozunurlukle oynarsin dusuk ayarlarda merak etme sistem gereksinimleri oldukca dusuk gta v'in
  • En düşüğe bile çeksen gene kasar oyun da optimizasyon un o su yok
  • arddsc38 kullanıcısına yanıt
    Oyunu 1 şekilde oynarsın denebilir ama nasıl oynarsın net 1 cevap alman zor olur, çünkü çıkıcak oyunun minimum gereksinimleri ve o GPU ile senin kullanıcağın IGP kıyaslaması yapılsa bile, oyunun optimize durumu ne olur bilinmez, bu durumda müneccimlik yapmak'ta hata olucağı için kimse bu topa girmek istemeyebilir, hal böyleyken'de bu soru abest karşılanır.

Bana göre, oyunun bu ayın 27 sin'de çıkacağı açıklandığı halde, 2 ay sonraya (mart 24'e) atılması'da muhtemelen optimizasyon'la ilgili sıkıntıları işaret ediyo, belki 1 daha ertelenebilir'de ozaman yaza kadar uzayabilir, yada mart'ta çıkarda doğru düzgün oynanamıyabilir, ve ozaman'da patchler'le fln adam edilmesi yine yazı bulabilir v.s.

Bilmeyen duymayanlar için ertelenme haberi :http://www.cnnturk.com/haber/bilim-teknoloji/teknoloji/gta-5in-pc-cikis-tarihi-yine-ertelendi
  • I5 4590, 8 gb ram ile ekran kartsız kullanıyorum senin gibi.

1366x768 low ayarlarda Far Cry 3 ve Assains Creed 3 30 fps civarı alıyorum. Gta 5 çok zor bence.

Ayrıca böyle bi oyunu onboard ekran kartı ile oynamak haksızlık olur bence, 960 bekliyorum ben de.
  • arddsc38 kullanıcısına yanıt
    20-30 FPS ' de berbat ayarlarda + 1366x768 çözünürlükte oynarım diyosan iyi bir durum olabilir senin için , benim için ortalaması 60 FPS olması lazım öyle hareketli anlarda 30 fps çekemem valla
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paradisia

20-30 FPS ' de berbat ayarlarda + 1366x768 çözünürlükte oynarım diyosan iyi bir durum olabilir senin için , benim için ortalaması 60 FPS olması lazım öyle hareketli anlarda 30 fps çekemem valla
    15 fps de kasmıyor diyenlerden değilsen oynayamazsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turuncu Sakal

15 fps de kasmıyor diyenlerden değilsen oynayamazsın.

Alıntıları Göster
    Kullandığım işlemcideki grafik çipinin GPU-Z görüntüsü, çözünürlük düşük bile olsa değil GTA V güncel oyunların hiçbirini low'da bile doğru düzgün oynatamaz.

hd graphics 4600 ile gta V ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 22 Ocak 2015; 14:04:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PowerHD35

dizustumu bilgisayarın.

adam işlemci i5-4590 diyor sen hala dizüstümü diye soruyorsun.şimdi senin verdiğin tavsiyeden kime hayır gelir ki? belli ki önce sana lazım bir kaç tavsiye
  • quote:

Orijinalden alıntı: senju hashirama

quote:

Orijinalden alıntı: PowerHD35

dizustumu bilgisayarın.

adam işlemci i5-4590 diyor sen hala dizüstümü diye soruyorsun.şimdi senin verdiğin tavsiyeden kime hayır gelir ki? belli ki önce sana lazım bir kaç tavsiye

Alıntıları Göster
    En düşük değerlerde oynamanız zor. Belki ayar dosyasını değiştirerek, çok çok düşük ayarlar elde edilirse oynayabilirsiniz.

i5 4690 ile Gta 4'ü düşükte anca oynayabilmiştim. Gta 5'in daha düşük sistem isteyeceğini sanmam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pea.

En düşük değerlerde oynamanız zor. Belki ayar dosyasını değiştirerek, çok çok düşük ayarlar elde edilirse oynayabilirsiniz.

i5 4690 ile Gta 4'ü düşükte anca oynayabilmiştim. Gta 5'in daha düşük sistem isteyeceğini sanmam.

Alıntıları Göster
    800*600'de oynarsın herhalde
  • coax47 kullanıcısına yanıt
    Bana kalırsa optimizasyon sıkıntıları çekmemek için oyunu ertelediler çıktımı tam optimize edilmiş şekilde çıksın fiyasko olmasın diye. Çünkü oyun bitmiş durumda PS4 de falan satışa çıktı...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.