Şimdi Ara

hb en uzun gece silkelemesi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
3
Favori
4.734
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • biliyorum arkadaslar yeri değil burası fırsalar ama ınsanları kimin keriz yerine koygudugunuda bilin.gördüğünüz ürünü yakın zamanda takıp edıyordum fıyatı bir süredir 35999 tlydi. bugun hb nin muthis indirimleri sayesinde normal zamanda 36 ya sattıgı urunu bu ındırım ıle 36100 e alabiliyorsunuz. tarihli foto bot a sorgulatmıstım fıyatını oradan.

• Hocam botu bizimle de paylasma imkanınız var mıdır?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Devlet Bahçeli’nin hans sam tom coni repliği geldi aklıma

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Herkel'i de unutmayalım...hb en uzun gece silkelemesi 

• 366.gün kullanıcısına yanıt

Çocuklara babasından püskevit istiyor. baba bana niye almıyorsun diyor. siz bilgisayar peşindesiniz nankörler. bide ülkede kimsenin parası yok. püskevitiniz bol tabi. hb en uzun gece silkelemesi 

• Yazılan yorumları bile sildiren bir yerden neden alışveriş yaparsınız ki zaten?

• Klasik hb klasikleri yıkayacak keriz avına çıkmışlar ama bilinçli tüketici yemez bunları hadi yallah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam bot u paylaşabilir misiniz?

• Bazı ürünlerde 2 ay erteleme 6 peşin taksit var. Belki o değerlendirilebilir. Fiyatlarda düşüş olmadı ama o konuda haklısınız

• Klasik hepsiçakallıklarda.com iyiki varsın @amazontr

• 740 tl olan legoyu bana dün gece 525 tl ye satan da HB.

50-100 lira hediye çeki veriyor ötesi yok.

GANT gömlek ve trikolar almıştım baya uyguna. Benzer tavrı gösterdim de pek tınlamıyorlar.

• Nastyobi kullanıcısına yanıt

bakacaz hocam.

• robot süpürge aldım q7 max 13500

şu an n11 13000

• https://www.youtube.com/watch?feature=shared&v=Q8-wRmxO44g

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • çok üründe var bu hb numaraları. kasım indirimlerinden sonra fiyatları yukarı çaktılar ve aşağı yönlü pek esneklik koymadılar. ben özellikle bilgisayar bileşenlerine monitörlere falan bakıyorum indirim olan ürün baya az. bazı ürünlerde ise fahiş fiyatlar var resmen. ryzen 5 5600-5600x ne zaman 6000'lere dayandı? olmadık fhd monitörler 5-6000 yazmışlar özel bir renk gamı falan yok biliyorum.

yukarıda da söylenmiş hemen al 2 ay sonra öde ile az buçuk indirimli veya piyasasında ürün yakalarsanız alın. bazı kartlara vade farkı falan koymuyor 2 ay sonra ödemeye başlayıp bir de 3-6 taksit falan yapılabiliyor. başka bir numarası yok.

amazonda yavaş yavaş gözünü açmaya başladı. iptali sormuyor artık direk iptal ediyor.

• siz yenisiniz galiba?

• e-ticaret kanunu çıkmıştı diye hatırlıyorum fiyat yükseltip indirenlere ceza uygulanacaktı ? bu uygulama hikaye oldu herhalde.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.