Şimdi Ara

HB... Case 4u 2600 ma powerbank 5 lira (cep telefonu aksesuari alışverişinde) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
291
Cevap
12
Favori
6.930
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kabloların fiyatı normal değildi zaten :) çinde bile 50 kuruşa gelmiyordu :D
  • yine iptal miptal ederler kuru kuru özur dilerler oldu bittiye getirirler

hepsiburada.com artık bildiğiniz gibi değil!

UYARI:

son aylarda müşteri hizmet anlayışı olumsuz yönde değişen ve her ne sipariş verirsen 1 gün geçmeden iptal edip defalarca özür dilemekle anlayış beklemekle hatanın yüzlerce defa tekrar etmemesi için milyonlarca önlem aldım diyen ve aradan geçen aylar içinde hala ne yaptıkları anlaşılamayan hepsiburada.com güvensiz bir e-ticaret sitesi olmuş olmakta olup alışveriş yapacakların ihtiyatlı davranması , psikolojisinin iyi olması ve sinirlerinin alınmış olması gereklidir.

Tavsiye öneri bir uzman psikologdan Terapi alınması şarttır

fakat yüksek adrenalin , macera arayanlar, vakti boş olanlar hepsiburada.com deneyimi yaşayabilirler.

macera forever! e tabi ki hepsiburadayla
  • Fiyat dusmedi tam olarak ne almamiz lazim yaninda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 32 kablo 1 Powerbank aldım kablo lazımdı zaten mükemmel oldu teşekkürler

• Fiyatlar yükselmiş yarın başlarlar ağlamaya tedarik edemiyoruz iptal edin diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aspilicueta24

32 kablo 1 Powerbank aldım kablo lazımdı zaten mükemmel oldu teşekkürler

32 kabloyu ne yapacaksınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: trablus35

Fiyatlar yükselmiş yarın başlarlar ağlamaya tedarik edemiyoruz iptal edin diye.

Ağlasınlar iptal daha kabul etmem
  • turkeytv kullanıcısına yanıt
    Fantezilerim var hocam Saka bir yana ucuz bulmuşken 2 senelik stok yaptım sürekli kopuyor evde cok telefon ve ufaklık olunca :)

• turkeytv kullanıcısına yanıt
    Aynen bende etmem sürekli aynı şeyi yapıyorlar.
  • Kablo 6,16 olmus buyuk ihtimalle kablonun fiyati da yanlisti. Gercekten 1600ma ile sarj edebiliyorsa 1 adet aldigima uzulurum tabi gonderirlerse...Powerbanklar teslimata hazirmis bu arada. Usb led, fan vb. isler icin is gorur. Tabi hediye icin de ideal.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freefalcon -- 24 Şubat 2016; 20:59:08 >
  • freefalcon kullanıcısına yanıt
    Bu yaptığınız alışverişler SF++ olmuş :D kaç plus gerekir bilemedim:D
  • telefonu patlatmasın ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkeytv

powerbank çöp

Hem çöp deyip hem siparis mi gectiniz?

• banklar teslimata hazır ama kablo bekleniyor hem de 1 mart :)

kesin tedarik edemiyoruz ayaklarına yatacaklar
  • SPaCeLoRD kullanıcısına yanıt
    Bu sefer kabul etmeyelim ya da en az 20 liralık Çek alalım sapıttılar iyice

• quote:

Orijinalden alıntı: TEnano

quote:

Orijinalden alıntı: turkeytv

powerbank çöp

Hem çöp deyip hem siparis mi gectiniz?

Telefonu iyi şarj etmez o anlamda çöp fakat usb led ışık takıp kitap okunabilir veya başka işler için 5 tane aldım :)4 kablo aldım

• quote:

Orijinalden alıntı: Aspilicueta24

Bu sefer kabul etmeyelim ya da en az 20 liralık Çek alalım sapıttılar iyice

Hepsiburada bu fiyat hatasını gelenekselleştirdi fakat iptal et etmeyeceğim iptal için mail atarsalar

• Bende 4 powerbank 1 kablo almıştım, powerbanklar teslimata hazır 29 şubat çıkış gözüküyor. Kablo ise tedarikçi firmadan bekleniyor. Powerbanklar gelsinde kablo onlara kalabilir.
  • Merhaba.
    Ben powerbankleri Bluetooth Selfie çubukları ile beraber sipariş geçmiştim.
    Toplam 3 selfie çubuğuna 6 adet powerbank gelmesi gerekiyordu ve sipariş ekranında da bu şekilde görünüyor.
    Ancak bugün sadece 3 adet selfie çubuğu teslim edildi ve üzerindeki faturada sadece selfie çubukları yazıyordu.
    Bunlar powerbankleri göndermeyecek heralde.
  • Aspilicueta24 kullanıcısına yanıt
    geçen ıslak mendil almıştık forumca mırın kırın ettim. Ki bilgi dahi verilmiyor onlarca gün neden bekliyorsak. Baktım 4,5 çek yüklemişler, düştüğümüz hale bak :)

Durumu sorup dalga geçmek için mi bu çek verildi dedim. 1-2 saat sonra hatun aradı pişkin pişkin aldığınız ürün 4,5 lira gibisinden ne bekliyordunuza getirdi kibarca.

Bende önceki siparişim olan 10 adet çadırıda mayısta göndereceğiz dediniz iptal ettiniz ardından hesabınıza göre ona 160 liralık çek yüklenmesi gerekiyordu ama 10 yükledi deyip thug life yaptım.

Sonra durum için özür diledi ve kapadık telefonları.

Hb kesinlikle eskisi gibi değil. Epeydir içersinde başka satıcılar vardı ama sonradan böyle oldular. Ben hızlıal.com'un piyasadan ayrılmasına bağlıyorum.

Sadece internet mağazacılığı olarak tek ciddi rakibi hızlıal idi.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.