Şimdi Ara

HB... Case 4u 2600 ma powerbank 5 lira (cep telefonu aksesuari alışverişinde) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
292
Cevap
12
Favori
6.930
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mytohology

Merhaba.
    Ben powerbankleri Bluetooth Selfie çubukları ile beraber sipariş geçmiştim.
    Toplam 3 selfie çubuğuna 6 adet powerbank gelmesi gerekiyordu ve sipariş ekranında da bu şekilde görünüyor.
    Ancak bugün sadece 3 adet selfie çubuğu teslim edildi ve üzerindeki faturada sadece selfie çubukları yazıyordu.
    Bunlar powerbankleri göndermeyecek heralde.

Çubuğu kaç tlye aldınız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkeytv

quote:

Merhaba.
    Toplam 3 selfie çubuğuna 6 adet powerbank gelmesi gerekiyordu ve sipariş ekranında da bu şekilde görünüyor.
    Ancak bugün sadece 3 adet selfie çubuğu teslim edildi ve üzerindeki faturada sadece selfie çubukları yazıyordu.

Çubuğu kaç tlye aldınız?

Merhaba.
    3 çubuk + 6 adet powerbank 65 TL - 25 TL hedaye çeki = 40 TL
  • Merhaba.
    Sanırım çabuk panikledim, çünkü sipariş ekranımdan detaya baktığımda powerbanklerin ayrı olarak faturalandırılıp kargoya teslim edildiğini yeni gördüm.
    Şu an powerbankler kargo firmasının teslim şubesinde görünüyor.

Bu mesaja eklenen görseller:

HB... Case 4u 2600 ma powerbank 5 lira (cep telefonu aksesuari alışverişinde)

• soyken kullanıcısına yanıt
    Islak mendillerden bende aldım bana gönderim yapılmadı değeri kadar hediye çeki verildi kullanmadım duruyor kullanırsam iptal etmeye hak doğuyor bu yüzden siparişi de iptal etmedim verdikleri çekide kullanmadım.

• trablus35 kullanıcısına yanıt
    O çek tedarik süresi geçti diye. Ben de senin gibi düşünüyordum ama domuzdan ne kıl koparsan kardır hesabı kullandım, acımadım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • SPaCeLoRD kullanıcısına yanıt
    bana mail geldi ürün bedeli kadar çek yüklenmiştir diye iptal etmem için ama en güzelini yapmışsın duruyorsa bende kullanayım bari

• Mytohology M kullanıcısına yanıt
    HB nin çalışma şekli öyle. Kötü bir şey değil aslında, müşteriyi bekletmemek için ellerinde mevcut olan ürünü hemen gönderiyorlar, tamamı tedarik edilene kadar bekletmiyorlar. Benim sipariş de aynı şekilde oldu, çubuğu aynı gün kargoya verdiler, güç bankalarını da bugün paketlemeye almışlar kargoya verecekler. İlk gün alanlarda sorun çıkacağını sanmam, 2. güne kalmış olanlar için tedarik sağlanamazsa sipariş iptali yapabilirler.
  • quote:

quote:

quote:

Merhaba.

Çubuğu kaç tlye aldınız?

Merhaba.
    3 çubuk + 6 adet powerbank 65 TL - 25 TL hedaye çeki = 40 TL

:) Çubuğun tanesi kaç kuruş

• Artık şarj cihazı alınamıyor uygun rakama

• trablus35 kullanıcısına yanıt
    Çek sayfasında çekin alt kısmıknda tedarik süreci için hediye çeki yazıyordu bende. çek kullandın diye iptal edebilir tabi hb çirkefinden her şey beklenir bu aşamadan sonra. ben mendillerin iptal edilebilme ihtimalini düşündüm, bu durumda hem mendilden hem de çekten kayıp olacak diye powerbank aldım gitti :)

artık gerisi onların ticari ahlakına kalmış :)

evet an itibari ile görüldüğü üzere sipatişler iptal, 20 tl de çek gelmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SPaCeLoRD -- 25 Şubat 2016; 16:48:34 >
  • 4,5 tl.lik 12li doctor bebe mendilden ve 16,15 tl karida çadırdan hediye ve tedarik süreci çekler veriyorlar
    ama nedense paşabahçe 2li kulplu bardak iptallerinden kuruş çek vermiyorlar bunların nasıl müşteri hizmet anlayışları var:berbat
    iptal ettik gitti bitti özür, bir daha tekrarır olmaması için ve anlayış beklemek yazarlar herşeyi kıçlarından anlarlar

Case 4u 2600 ma powerbankları 4,90dan yanlış verdik diye aman ha iptaller olmasın zirea her zaman çek-mek vermiyor bu çakallar
  • Dünden beri "Teslimata hazır" durumunda bekliyor. Yurtiçi grevde mi acaba?

Bu arada çadırı iptal edenlere çek mi verilmiş? Biz iptal etmedik diye enayi yerine mi konuyoruz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

Çek sayfasında çekin alt kısmıknda tedarik süreci için hediye çeki yazıyordu bende. çek kullandın diye iptal edebilir tabi hb çirkefinden her şey beklenir bu aşamadan sonra. ben mendillerin iptal edilebilme ihtimalini düşündüm, bu durumda hem mendilden hem de çekten kayıp olacak diye powerbank aldım gitti :)

artık gerisi onların ticari ahlakına kalmış :)

evet an itibari ile görüldüğü üzere sipatişler iptal, 20 tl de çek gelmiş.

ticari ahlak, ahilik, müşteri memnuniyeti yok artık hepsiburada :( müşteri hizmetleri nerede

sitede hergün fiyatlar bir aşağı bir yukarı fiyatlar dansöz gibi oynuyor ve fiyat uygun bulup aldığımız ürünler tedarik edememe yalanlarıyla fütursuzca iptal ediliyor hediye çeki vermiyorlar fakat bu 4,5 tl.lik 12li doctor bebe mendilden nasıl 20şer Tl hediye çeki vermişler anlamış değlim

ama helal olsun : 20 TL HEDİYE ÇEKİ ELİNDE OLANLAR HEMEN KULLANMAYA BAKSIN ÇÜNKÜ HESİBURADANIN NE YAPTIĞI BELLİ DEĞİL
    ANINDA "MÜKERRER VERDİK SİSTEM HATASI " DEYİP GERİ ALIRLAR 20 tl çekleri aman HAAAA.

20 TL. çekleri hemen KARGO BEDAVA ÜRÜNLERDE KULLANmaya bakınız

hülasa: domuzdan ne kopartsan kardır

• Merhaba.
    6 adet Powerbank az önce sorunsuz teslim edildi.
  • quote:

Merhaba.

Resim varmı kalite nasıl?

• 3 gündür "teslimata hazır". Bakalım, bugün gönderecekler mi.

• quote:

quote:

Merhaba.

Resim varmı kalite nasıl?

Merhaba.
    Henüz kaliteyi test etmedim.

Bu mesaja eklenen görseller:

• Çubuk geldi, biraz uğraşarak da olsa uazaktan kumandanın pilini yuvasına hassas bir şekilde oturtarak kapatmayı ve çalıştırmayı başardım. Powerbank lar adresi hatalı girmem nedeniyle kargo şubesinde kaldı gidip kendim alacağım mecburen.
  • Mytohology M kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    cihazın boyutları endir, sitedeki görsellerde cep telefonundan daha küçük gözüküyordu ama burda baya büyük duruyor.

Saygılar.
  • Bu kampanya bitti sanırım

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.