Şimdi Ara

Hb Bilgisayar Kategorisi Kdv İndirimi Başladı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
528
Cevap
4
Favori
33.040
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mouse bakıyorum. steelseries bir model tıklayınca yeşil barda indirimli tutar diye yazıyor fakat razer marka mouse seçince yeşil falana yok. indirimde yok. razer bilgisayar kategorisinde değilmi de böyle yapıyor ?
  • Herşeye zam koymuş uyanıklar. Dün 360 lira olan ürün bugün 400 lira. Dün 450 olan güç kaynağı bugün 500. HB gitsin kumda oynasın.
  • msi anakart ve ekran kartı para iadesi ile guzel combo oldu sistem toplayacaklarahttps://forum.donanimhaber.com/msi-dan-para-iade-kampanyasi-basladi-14-nisan-14-mayis--125536799

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cem Konak -- 24 Nisan 2017; 19:57:47 >
  • 2 GUN ONCE PC TOPLAYIP SEPETE ATMISTIM KI INDIRIM GELIRSE FARKI GOREYIM DIYE..
    3234 TL OLAN SISTEM % 18 INDIRIMLE YINE 3234 TL :)) NASIL BECERDIYSELER ARTIK..
  • 17" standart çanta var mı f/p

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir tek benim takip ettiğim ürünler zam yememiş herhalde. 😅 Akıllı priz ve Microsoft Designer fare daha ucuza geliyor eskiden.
  • Garip Bedevi G kullanıcısına yanıt
    aynen. amazon.de yolluyordu hocam 111+kdv euroya geliyor 24 inç olanı.
  • vatandan haftasonu kdv indirimiyle 2795 e aldıgım bılgısayar hb de 2634 e dusmus.

vatan farkı iade falan eder mi acaba ?
  • ekran karti
    cpu
    ram
    ne aratirsam aratayim 1 tane mi hb nin ucuz oldugu parca cikmaz?
  • 960 pro 512GB aldım bakalım. 1256 lira.
  • haytekin03 kullanıcısına yanıt
    Kafam çorba oldu hocam.Biraz daha bekleyeyim bakalım
  • Orijinalden alıntı: Garip Bedevi

Orijinalden alıntı: bahoho

freesyncli monitör baktım. piyasadan ucuz. sonra amazon fiyatına baktım. piyasada en ucuz 630, hbde 560, amazonda daha büyük ekranlısı 503 lira civarına geliyor amazon varken bunlara para kaptırmamak gerek. yoksa akıllanmayacaklar. satış yapamasalar fiyatları düşürürler. bakın pınar nasıl geri adım attı 3 günde

Viewsonic vx2257 mi hocam? Ben de onu kovalıyorum, Amazon yollamıyor bir türlü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MertMeteAlp -- 24 Nisan 2017; 20:12:32 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ahmetfx kullanıcısına yanıt
    +1 ilk ona baktım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • GAMİNG X 1050ti bitmiş, bazı ürünlerde indirim var 😁

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir kaç ürün dışında önce %25 zam yapıp sonra %18 KDV indirimi yapmışlar. Bazı ürünler KDV indirimi ile bile hepsiburada'nın bir kaç hafta önce sattığı fiyattan çok yüksek.
  • Bazı ürünlerde bindirim var ama bazılarındada indirim var. Mesela kartuşlar ve powerbanklarda gerçek indirim var.
  • HB'yi bir yere şikayet edemiyor muyuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zwickau

Bir tek benim takip ettiğim ürünler zam yememiş herhalde. 😅 Akıllı priz ve Microsoft Designer fare daha ucuza geliyor eskiden.

Link alabilir miyim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.