Şimdi Ara

Hb Bilgisayar Kategorisi Kdv İndirimi Başladı (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
528
Cevap
4
Favori
33.040
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: :S

Msi armorun fiyatı iyi fakat cashback yok . Daha doğrusu var mı ? bulamadım.

Ti'lerde yok ama piyasaya göre 500-500TL daha ucuza denk geliyor. Ti'lerde geri ödeme olsa al sat için bile alınırdı :D

• ahmetfx kullanıcısına yanıt
    Hocam yine bize göre birşey yok, fiyatlar bildiğin tuzak.
    O da olası ama bu dediğim işlemcide ucuk bir indirim yoktu, piyasaya göre 150 TL kadar bir indirim. Ondan da pek hemen alayım modunde değildim, sonra da bitti zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: drvimu

quote:

Orijinalden alıntı: hayabusaaa

vatandan haftasonu kdv indirimiyle 2795 e aldıgım bılgısayar hb de 2634 e dusmus.

vatan farkı iade falan eder mi acaba ?

Aynı durumdayız hocam ne yapabiliriz

iadeyle ugrasamam ama vatan iade yapar mı acaba dedim.sitesinde 0850 222 56 56 arayın diyor akşam 22.00 a kadar ama aramadım site üstünden mesaj attım
  • quote:

Orijinalden alıntı: diemcizone

Hocam yine bize göre birşey yok, fiyatlar bildiğin tuzak.

Vatan yarın sağlam bir indirim yapsa da şunlara cevabını verse. Aslında ikisini de sevmem ama geçen ekran kartlarında Vatan HB'ye göre fiyatı düşük vermişti. Ayrıca oyun hediyesini almak için de HB gibi kıvrandırmadılar.
  • arkadaslar bu fiyatlardan alisveris yaptiginiz surece yarin oburgun gercek olacak indirimlerin onune gecmis oluyorsunuz.Almayin birsey akillansinlar.
    Cunku hepsiburada 1800 e gtx 1080
    1600 e 1070 bile satti..
  • Shafter kullanıcısına yanıt
    Ahaha.İste özet herkes öğrensin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İyi Kötü ve Çomar -- 24 Nisan 2017; 21:8:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Buram buram şişirilmiş fiyatlar. Daha dün takibe aldığım monitörün fiyatı, bugün kdv indirimi ile 10 tl daha pahalıya geliyor :) yemezler hb yemezler...
    Hocam şu seahawk 1080 geçen indirimde 1900TL gibi fiyatı vardı yanlış hatırlamıyorsam.
    Sıvı soğutmalı modeli düşünüyorum, bende bekliyorum.
    Ben Vatan'da çalışıyorum ama fiyatlar hakkında bilgimiz olmuyor maelsef :(
  • hayabusaaa H kullanıcısına yanıt
    Amazon da satis sonrasi birkac haftaligina fiyat degisirse aradaki fiyat farkini iade etme olayini bitirdi.Vatanin bu konuda yardimci olacagini hic sanmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ardaalisahin -- 24 Nisan 2017; 21:15:55 >
  • Logitech G710+
    dün 299 TL
    bugün 339 TL

• quote:

Orijinalden alıntı: Ciroc Zee

Ahaha.İste özet herkes öğrensin.

Ve Dolar 2.57'ye inmiş hali bir de bu düşünün. 2 gün önce 2.64'tü :) Ah HB ah..
  • Arkadaşlar yeri gelmişken sorayım evde kullanmak için bi yazıcıya ihtiyacım var cocuk odev cıkarcak ben arada cıktı alacam. Aradada fotograf bascagaz(şart değil) hem siyah beyaz hem renkli olacak bi yazıcı lazım. Lazer olursa iyi olur. HB dadan olması gerekmez f/p ürünü tavsiyenize ihtiyacım var

• TechTR T kullanıcısına yanıt
    https://www.amazon.com/gp/aw/d/B01HKF3T8C

2 yıl önce nisan ayında dolar o civarları görmüş
  • quote:

Orijinalden alıntı: rainhard

http://www.hepsiburada.com/viewsonic-vx2476-smhd-23-8-4ms-analog-hdmi-display-full-hd-ips-monitor-p-HBV0000011DHR

şu monitörün fiyat fena değil gibi ne dersiniz?

Gayet iyi fiyat bence viewsonic'in de kampanyasıyla birleşmiş süper.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chrispie -- 24 Nisan 2017; 21:18:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: diemcizone

Hocam şu seahawk 1080 geçen indirimde 1900TL gibi fiyatı vardı yanlış hatırlamıyorsam.
    Sıvı soğutmalı modeli düşünüyorum, bende bekliyorum.
    Ben Vatan'da çalışıyorum ama fiyatlar hakkında bilgimiz olmuyor maelsef :(

Sıvı soğutmanın pek artısı yok tavsiye etmem. Sürekli pompa arıza yapacak mı diye diken üstündesiniz. Arıza yaparsa komple soğutma sistemi çöpe gidiyor. Ben de bazen işlemci için düşünüyorum sonra amazon, newegg yorumlarına bakıyorum, adam iki ay sonra pompa durdu diyor. Bence değmez, bilginiz olsun.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.