Şimdi Ara

Hazırlıktan Yatay geçiş yapılıyor mu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
28.690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler hazırlık okudum. Trakya üni. Ekonometri bölmüne geçen seneki Lys puanım ile yatay geçiş yapmak istiyorum bu mümkün müdür ?

Yoksa 1.sınıfa yatay geçiş olmuyor mu ?

• yukarı
  • Merkezi yerleştirme puanınla yatay geçiş tabiki yapabilirsin , hazırlık okuman sorun değil neden olsun ki?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hazırlık olarak hangi bölümü okudun ki, Bir sene kaybetmiş olmadın mı böylece ?

• Oldum ama değiştirmem gerekti.

Siyaset bilimi ve uluslararası ilişkiler

• Sürçme kullanıcısına yanıt
    Hocam 1.sınıfa kontenjan koyulmamış baktım da ya da yanlış yere bakıyorum o yüzden sordum.

• up
  • .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sürçme

Merkezi yerleştirme puanınla yatay geçiş tabiki yapabilirsin , hazırlık okuman sorun değil neden olsun ki?

hocam hazirlikra sinifta kalan biri yapabilir mi? sonuclari ne zaman aciklanir? bir de son olarak merkezi gecis durumunda obp kirilir mi

cevaplanirsa cook sevinirim

• S.N.I.P.E.R kullanıcısına yanıt
    Eğer.. yerleştiğin sene Trakya ekonometriye puanın yetiyorduysa yani orayı kazandığın halde şimdiki ünine geldiysen ama pişman olup trakyaya geçmek istiyorsan ek madde-1 denilen

MERKEZİ YERLEŞTİRME PUANIYLA YATAY GEÇİŞ yapabilirsin 1 kereliğine mahsus. Yerleştiğin senenin TM-1 puanını kullanacaksın, merkezi yatay geçişte her bölüm %30 kontenjan açmak zorunda zaten bir araştır

• RadioactiveRc R kullanıcısına yanıt
    Yahu kardeşim merkezi yatay geçişte saaadece ÖSYM puanına bakılır istersen her sınavından sıfır allll önemli değil , hazırlıktan kalman da önemli değil.. neden puanın kırılsın Allah aşkına? Tabiki kırılmıyor!

Geçmek istediğin yeri yerleştiğin sene kazandiysan ve gitmediysen istediğin zaman geçebilirsin SON SINIFTA BİLE

• Hazırlıkta yatak geçiş yapamazsın diye biliyorum. Kendi bölümüne geçeceksin en az 1 yıl okuyup not çizelgeni oluşturacaksın ondan sonra geçiş yapabilirsin

• RadioactiveRc R kullanıcısına yanıt
    Yani burda tek şart PUANININ GEÇECEĞİN YERE EŞİT VEYA ONDAN YÜKSEK OLMASI. Baska hiçbir şart YOK.

Amaa puanın 0.00001 düşük olsa bile gecemezsin.. bunu da bilesin:) puanın yetiyorsa bittii, olay bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: GhotSht

Hazırlıkta yatak geçiş yapamazsın diye biliyorum. Kendi bölümüne geçeceksin en az 1 yıl okuyup not çizelgeni oluşturacaksın ondan sonra geçiş yapabilirsin

Yapabilir! Dediğiniz ganoyla yatay geçişte 1 sene okuması lazım ama adam merkezi yatay geçiş yapacak. Burda tek şart puanının yerleştiği sene yetmesi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.