Şimdi Ara

Erasmus mu yatay geçiş mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. İngiliz dili ve edebiyatı okuyorum. Bu sene polonyada erasmus yapmaya hak kazandım. Aynı zamanda yüksek bir ortalamam var ege üniversitesine de geçiş yapabilirim şu anda adını vermek istemediğim bir ünide okuyorum ama sıralamada egeden geride. Sizce hangisini yapmam mantıklı olur? Bölümüm ide olduğu için yurtdışını ilerde daha çok işime yarar gibi ama ege ye geçersem de diplomam ege olucak. Sizce ilerde hangisi daha faydalı olur? Erasmus mu ege mi? Çok kararsız kaldım

İzmirde oturuyorum. Ege üniversitesi evime çok yakın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi toytonum -- 19 Mayıs 2017; 19:33:4 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Ege'ye geçip oradan erasmusa başvur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Faithl3ss

Ege'ye geçip oradan erasmusa başvur

Düşündüm bunu ama derslerimin hepsini kabul etmiyor ege alttan dersim kalcak durduk yere onlar da ortalamayı dibe çekicek

• Yanlışın var senin şuan ki üni de ff aldığın dersleri onlar ders saydırma sırasında saymayacaklar. Cc ve üstünü kabul edecekleri için ortalaman her halükarda yüksek olacak. Bende geçiş yaptım arkadaşlarımın ders saydırmaları da bu şekil gerçekleşti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Yanlışın var senin şuan ki üni de ff aldığın dersleri onlar ders saydırma sırasında saymayacaklar. Cc ve üstünü kabul edecekleri için ortalaman her halükarda yüksek olacak. Bende geçiş yaptım arkadaşlarımın ders saydırmaları da bu şekil gerçekleşti.

Hayır alttan dersim yok geçtiğim derslerin denkliği yok o üniversitede yani geçtiğim dersi denkliği yok diye tekrar alacağım

Ya atıyorum burda a dersi var orda hiçbir ders bu derse karşılık gelmiyo tekrar okuyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi toytonum -- 14 Mayıs 2017; 17:31:45 >
  • Hocam ders uyuşukluğunuz çok az ise zaten geçiş yapmayın bence. Karar sizin yine de.
  • quote:

Hocam ders uyuşukluğunuz çok az ise zaten geçiş yapmayın bence. Karar sizin yine de.

Tam olarak bilmiyorum da 7 dersim var2-3 tanesi falan kalıyormuş

• Hala bir karara varamadım ve zamanım daralıyor. Hangisini yaparsam yapayım bir diğerini yapamayacağım. Önerilerinizi bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi toytonum -- 19 Mayıs 2017; 19:32:13 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.