Şimdi Ara

Haziran 2023 Fiyat Garantisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
957
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Haziran 2023 fiyat garantisi hakkında tüketici heyetine başvursak birşey çıkar mı ?
    https://web.archive.org/web/20220331024501/https://turk.net/

Archive.org sitesinden sitenin ilgili kaydına bakarsak sitede 1 Mayıs - 1 Mart tarihi hakkında herhangi bir bilgi yer almamaktadır. Bu konuda tüketici haklı gözüküyor..

Bunun için birşey çıkar mı sizce

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aligultekin34 -- 5 Ağustos 2022; 22:35:50 >

• Tüketici olarak hakkımı aramak istiyorum. Yıllardir kullanıyorum. 1 Mart - 1 Mayıs aralığı sitenin hiç bir yerinde olmayan bir kavram.. Bu yazı sitede yazmadığı için tüketici otomatikmen haklı duruma düşmektedir.. Mantıken düşünün biraz. Sitenin ana sayfasında "Haziran 2023 'e kadar sabit fiyat" yazıyor. Sen şimdi bundan ne anlarsın ?? Demekki müşterilere fiyat garantisinde bulunmuşsun.. Paket ayrıntıları gibi bir sayfa olsa orada yazsa "1 Mart - 1 Mayıs arasında abone olan kullanıcılar için geçerlidir " diye yazsa eyvallah ama o da yok...
  • Hiçbirşey çıkmaz. Şu konuyu artık konuşmaktan vazgeçin. Oraya şu şu tarihler arasında geçerli diye yazmak zorunda değiller.

Fiyat 139 lira olduğunda eskiler 99 ödüyorken yeni gelenler buna itiraz etmedi.

İşinize geldiğini gibi olayları anlamaya çalışmayın derim.
  • Jazzalyn kullanıcısına yanıt
    Tüketici olarak hakkımı aramak istiyorum. Yıllardir kullanıyorum. 1 Mart - 1 Mayıs aralığı sitenin hiç bir yerinde olmayan bir kavram.. Bu yazı sitede yazmadığı için tüketici otomatikmen haklı duruma düşmektedir.. Mantıken düşünün biraz. Sitenin ana sayfasında "Haziran 2023 'e kadar sabit fiyat" yazıyor. Sen şimdi bundan ne anlarsın ?? Demekki müşterilere fiyat garantisinde bulunmuşsun.. Paket ayrıntıları gibi bir sayfa olsa orada yazsa "1 Mart - 1 Mayıs arasında abone olan kullanıcılar için geçerlidir " diye yazsa eyvallah ama o da yok...
  • aligultekin34 kullanıcısına yanıt

O yazı sitede hâlâ dururken 2. zammı yapmış olsaydı evet haklı olurdun. Bu durumda hiçbir şekilde bir hak talep edemezsin.

Boşyere kendini yıpratıp birşeyler çıkartmaya çalışıyorsun.

• O tarihler arasında abone olsaydınız zaten aynı fiyattan kullanacaktınız. Halihazırda abone iseniz sabit fiyat garantisi kampanyası sizin için değil yeni abone olacaklar için geçerli oluyor.

• Sitenin ortasına koyduğu bir mesajdan kendimize pay çıkartmak yanlış. O yazıyı TurkNet 99 liradan 139 liraya çıkan fiyatından dolayı tepki topladığı için kısa süreli bir kampanya yaptı, hepsi bu. Hatta o mesaj mayısta kalkınca millet cıngar çıkarttı. Fakat 2. zamdan sonra anlaşılıyor ki kısa süreli bir kampanya olduğu için mi kaldırmış.

Mevcut müşteri olarak sana özel bir mail-sms attı mı? YOK. Doğal olarak sana verilmiş bir söz yok.

Bak bana böyle bir mail ve sms yolladı. Bana zam yaparsa haklı olduğum için hertürlü hakkımı alırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jazzalyn -- 6 Ağustos 2022; 0:39:16 >

• Bir sonuç alabileceğinizi sanmıyorum ama denemesi bedava, deneyebilirsiniz. O yazı oraya eklenip kaldırılana kadar üye olan herkes için geçerli oldu. O yazı eklenmeden önce üye olanlar için bir bilgi içermiyordu zaten ama dediğim gibi şansınızı deneyebilirsiniz.
  • Bilgi içermiyor ama her yerde Haziran 2023'e kadar sabit fiyat garantisi ile ilgili yazı ve bilgilendirme ile dolu.. Tüketici her türlü haklı..

Bu durum aynı market reyonundaki raftaki fiyat ile kasadaki fiyatın faklı çıkması gibi birşey yani...

Ve ayrıca konu hakkında turknetdestek kullanıcısi dahi bir cevap ve bir özür yayınlama ihtiyacı bile duymadılar. Haziran 2023 ibaresinin sitede olduğu ve 1 Mart - 1 Mayıs tarihlerinde abone olan kullanıcılar için geçerlidir ibaresi yer almadığı için bu konuda turknet kusurludur. Kusurlu olduklarını bile kabul etmiyorlar...

• Dene bişi kaybetmez sin..
  • aligultekin34 kullanıcısına yanıt
    İşte o yüzden dedim ya denemesi bedava diye. Denediğinde hiçbir şey kaybetmezsin. Kolay gelsin
  • Hocam siz başvurunuzu yapın boş beleş konuşan firma yalakalarına bakmayın arayın hakkınızı. Haziran 2023 Fiyat Garantisi 

• hazır gitmişken her ay bu miktarın onlarca katını cebinizden alanları da şikayet edin. daha çok faydanız olur.

• Bu tür sözler imza ile kesinleşmediği sürece geçersizdir, şimdi ben size 500 lira vereceğim desem bu geçerli mi? Değil. Senet olmadan olmaz. Bu işler de aynı, taahhüt yoksa istediklerini yaparlar, çıkmakta özgürsünüz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.