Şimdi Ara

Silinsin (213. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.326
Cevap
8
Favori
245.795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
182 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 211212213214215
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün otobüste giderken, "Evet"çi bir vatandaşın eleştirisi; "Daha otobüs alamıyorlar, Hayır için Anayasa Mahkemesi'ne başvuruyorlar" Kimler tarafından yönetildiğimiz apaçık. Eleştirmeyi bile beceremeyen bir toplulukla başbaşayız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: incitmemeli

yazılım mühendisi işi hikaye. adamın aralara ingilizce kelime serpiştirmesinden keriz avladığı belli.

Adam resmen hayır verenlerle dalga geçmiş millet de yemiş :) 3-5 yabancı kelime kullanayım deyip sıvamış. Ben okurken güldüm, millet vay be diyor. Ekşi de dalga konusu olmuş ayrıca. Şunun peşinden giderseniz komik duruma düşersiniz, başka bir yazılım mühendisi bulun kendinize :)
  • Yurt dışında kaç sandık kurulduğuna dair herhangi bir bilginiz var mı?
    Adet olarak lazım.
  • csb ile ergen bile keklenmiyor artık, bunlar seçim iptal ettireceğini sanıyor
  • bu arada itiraf denilen metini EVET'çiler yazıp HAYIR'cıları komik duruma düşürmek için piyasaya sürmüşler
  • @sL@N kullanıcısına yanıt
    Eylemlerin CHP kontrolünde olması daha iyi. Provaksyon riski azalır. Başka amaçlara dönüşmemesi gerekli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: faksu.42

Bir yazılım mühendisi olarak söylüyorum paylaştığınız yazı tamamen rezillik ve komik duruma düşüyorsunuz

Bunca yıllık yazılımcıyım Colum ları row etmek, Server Databaseye insert akışlarını takip etmek, insert sorgusu gönderip bir şeyler görmek, system admnistrative alanı, ServerManagement ile bağlanmak gibi terimleri ilk defa duyuyorum. Ayrıca bold yazdığım yerleri yazamamış bile .

Column'lar row etmenin Türkçe karşılığı = kolonları satır ettim, Insert akışlarını takip etmek = böyle bir takip hiç bir SQL Management sisteminde mümkün değil. Insert sorgusu gönderip bir şeyler görmek konusu tamamen saçmalık Insert komutu gönderirseniz sadece "başarılı" veya "başarısız" manasına gelen bir mesaj alırsınız bare SELECT komutu yazsaymış arkadaş . Ayrıca "Database'ye" yazmasından anlıyoruz ki arkadaş (databaze) şeklinde okuyor bu kelimeyi doğru okunuş (databeyz) olmalı. System adminstrative diye bi alan yok onun adı System Admnistrator'dür. Server Management ile bağlanmak derken onu hiç anlamadım muhtemelen kendisi uydurdu Sunucu Yönetimi'ni Türkçe'ye uydurup böyle bir tool üretti

Neyse arkadaşlar kısacası rezil oluyorsunuz bir de utanmadan yazılım alanındakiler yazdıklarımı anlar bazı yazılımsal terimler kullandım demiş. Evet anladık kardeş.

Kendini yazılım mühendisi olarak tanıtan evetçi arkadaşın siyah ekran problemi varmış

https://forum.donanimhaber.com/bilgisayar-surekli-siyah-ekranda-kaliyor--119530433#119530433

Kasayı yan yatır düzelir belki sözde yazılımcı

• quote:

Orijinalden alıntı: Puantum

quote:

Orijinalden alıntı: faksu.42

Bir yazılım mühendisi olarak söylüyorum paylaştığınız yazı tamamen rezillik ve komik duruma düşüyorsunuz

Bunca yıllık yazılımcıyım Colum ları row etmek, Server Databaseye insert akışlarını takip etmek, insert sorgusu gönderip bir şeyler görmek, system admnistrative alanı, ServerManagement ile bağlanmak gibi terimleri ilk defa duyuyorum. Ayrıca bold yazdığım yerleri yazamamış bile .

Column'lar row etmenin Türkçe karşılığı = kolonları satır ettim, Insert akışlarını takip etmek = böyle bir takip hiç bir SQL Management sisteminde mümkün değil. Insert sorgusu gönderip bir şeyler görmek konusu tamamen saçmalık Insert komutu gönderirseniz sadece "başarılı" veya "başarısız" manasına gelen bir mesaj alırsınız bare SELECT komutu yazsaymış arkadaş . Ayrıca "Database'ye" yazmasından anlıyoruz ki arkadaş (databaze) şeklinde okuyor bu kelimeyi doğru okunuş (databeyz) olmalı. System adminstrative diye bi alan yok onun adı System Admnistrator'dür. Server Management ile bağlanmak derken onu hiç anlamadım muhtemelen kendisi uydurdu Sunucu Yönetimi'ni Türkçe'ye uydurup böyle bir tool üretti

Neyse arkadaşlar kısacası rezil oluyorsunuz bir de utanmadan yazılım alanındakiler yazdıklarımı anlar bazı yazılımsal terimler kullandım demiş. Evet anladık kardeş.

Kendini yazılım mühendisi olarak tanıtan evetçi arkadaşın siyah ekran problemi varmış

https://forum.donanimhaber.com/bilgisayar-surekli-siyah-ekranda-kaliyor--119530433#119530433

Kasayı yan yatır düzelir belki sözde yazılımcı

ne güldüm ya akşam akşam

Yalnız sql bilen biri olarak okuduğum yazı bana da mantıklı gelmedi

• Bunun meşru olduğunu mu savunuyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: @sL@N

Bunun meşru olduğunu mu savunuyorsun.

Mühürsüz oylarla seçim kazanmak ne kadar meşruysa buda o kadar meşru
  • Chp hiç yapmadığı bir şeyi yapmış. Tebrik ederim.

• Mühürsüz dediğin oylar nereden getirilmiş? Bir yerden gizlice torbaya mı atılmış? Bununla ilgili elinizde ne bir delil ne de bir belge var. Sadece söylentiden ibaret. Türkiye'nin her yerinde sandık görevliniz var. Görevlinizin olmadığı sandık var mı? Sizden yoksa bdp var. O yoksa saadet var. Mühürsüz pusulalarla neden oy kullanılmasını engellememişler. Veya tutanak tutturmamışlar.

Sokağa inelim meydanları karıştıralım demek meşruysa söylenecek başka birşey yoktur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: @sL@N

Mühürsüz dediğin oylar nereden getirilmiş? Bir yerden gizlice torbaya mı atılmış? Bununla ilgili elinizde ne bir delil ne de bir belge var. Sadece söylentiden ibaret. Türkiye'nin her yerinde sandık görevliniz var. Görevlinizin olmadığı sandık var mı? Sizden yoksa bdp var. O yoksa saadet var. Mühürsüz pusulalarla neden oy kullanılmasını engellememişler. Veya tutanak tutturmamışlar.

Sokağa inelim meydanları karıştıralım demek meşruysa söylenecek başka birşey yoktur.

Mühürsüz gelen oyların nerden geldiğini bulmak halkınmı yoksa ysk'nın görevimi ? 2014 yerel seçimlerinde sadece 1 tane mühürsüz oy yüzünden akp'nin talebiyle tekrar sayım yapılmış hatta tekrar sandığa gidilmiş. Şimdi ise 2.5 milyon mühürsüz oy var ve bunu savunan insanlar var yazık !

Sadece şu fotoğraf bile açıklıyor herşeyi, seçimi kazanan adam böylemi olur
    Silinsin

• Yemin ediyorum bu CHPlilerde siyasi strateji namına bir gelişme yok. Genel başkanından üyelerine, savunucularına kadar durum böyle. Bu konuyu açan konu başlığını CHP vurgusu yaparak güncellemesi siyasi strateji bilgisizliği olduğunun kesinlikle farkında değil. Eğer amacı Hayır'a kazandırmak ise kesinlikle yaptığı yanlış. Hayır, amacı Hayır Cephesi değilse, amacı CHPyi savunmaksa yaptığı doğrudur! CHP'nin Anayasa Mahkemesi'ne başvurmasından olumlu siyasi sonuç çıkarmak Hayır'ın aleyhinedir. Zaten Evet verenleri "Chp Anayasa Mahkemesi'ne Başvurdu!!!" başlığı daha bir irite eder; Hayır veren AKPlileri ve Hayır veren ama CHP'ye çok soğuk bakan diğer bazı kesimleri de irite eder. Bu CHPliler böyle giderse Evet cephesini 15 gün içinde %60'a çıkarmasına neden olacaktır. Hayır Cephesi'nin "Hayır" iradesinin CHP tarafından çalınmasına irite olacaktır, olunmaya başlandı bile.

Zerre siyasi akıl olsaydı, yapılacak çok basit:
    Hayır Cephesi'nin tüm bileşenlerinin ortak kararıyla Hayır verenlerin hepsi tarafından kabul gören irade tarafından Anayasa Mahkemesine başvurulması olurdu. Ama CHP'nin derdi kesinlikle Hayır değil, CHP'nin tabanını domine etmek. CHP'nin geleceğini garantilemek, CHP başkanlığının tartışılmasını önlemek, vs. vs. KK'nın sonucu hemen kabul etmesinin ndeni çok açık. Çünkü biliyor ki seçim tekrarlanırsa Evet cephesi genişleyecektir. Ve biliyor ki açık ara bir Evet kendi başkanlığını riske sokacaktır. Hayır çıkabileceğine de kesinle inandığına da inanmıyorum. Ve biliyor ki sadece CHP'nın başvurusu mahkeme tarafından kabul olunmama baskısını artıracaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asau -- 18 Nisan 2017; 23:4:10 >

• Bu fotoğrafı delil olarak kullanırsanız yeniden seçim yaptırabilirsiniz. Güzel yerden yakalamışsın. Bu yoldan ilerleyin. Ben belgelerle konuş diyorum sen bana resim atıyorsun. Elinizde yukarıdaki resimden başka belge yok. Boşa kürek çekiyorsunuz. Bunu bulmak halkın göreviyse buyrun ortaya çıkarın. YSK nın göreviyse YSK görevini yapmıyor diye ysk yı mahkemeye verin. Yukarıdaki resim neden %60 alamadık onun üzüntüsünün resmidir. Sen bunu anlayamadıysan ne diyeyim.

http://www.milliyet.com.tr/ysk-baskani-ndan-oy-pusulasi-siyaset-2433878/
  • Hala bu olayı siyasi strateji olarak görenler var. İnşallah aslında Rte bir alim olmuş olsun bu ülkeyi göklere çıkarsın. Bizde beter olalım.

Ama evet verenler yarın öbür gün kandırıldık Rte bizi kandırdı kafasına girerseniz. Bu millet bi tarafınızdan kan alabilir.

• Her seçim sonrası, tüm dünyayı ve dünyada olmaması gereken varlıkları arkasına alan muhalefetin yaptığı tek iş, provokasyon ve şakşakçıları da her zaman ki gibi destekçisi. Biraz daha kurcalaya durun, konu üzerine düşünün, eğer ki taassuplarınızdan kurtulabilirseniz. Biz vatanımız milletimiz için çalışmaya devam ediyoruz!
  • Referandum'a gölge düşüren YSK'nın 'mühürsüz oylar geçerli' kararının alınmasına yol açan itirazı yapan AKP'li Recep Özel'in 2012 yılında ABD'de Fethullah Gülen'i ziyaret eden heyetin içinde yer aldığı ortaya çıktı.
  • Silinsin

• şu konuya gelen evetçiler beni blokluyabilir mi
  • 
Sayfa: önceki 211212213214215
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.