Şimdi Ara

Silinsin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.326
Cevap
8
Favori
245.795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
182 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UncleGrndpa -- 6 Temmuz 2023; 0:40:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Evet çıkar zaten,ben de hayır çıkacağını sanmıyorum.
  • biz de bunu yedik.
  • Eee ne diyelim, Evet hayırlı olsun ;)
  • o halde bu seçimde Adil Gür balonunu da patlatacağız.

Silinsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CARNIVALE -- 14 Nisan 2017; 18:34:13 >
  • O kadar çıkacağını sanmıyorum maks. Yüzde 54 çıkar ama Evet çıkar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekonomi %57 herkes iyi diyormuş beyler anket Almanya Berlinde yapilmiş hahahahahaajah

• Hayırcılar Adil Gür falan anlamaz, referandum hayır çıkacak işte o kadar!

Adamlar DH'den çıkıp, PC başından kalkıp sokağa çıkmıyor ki gerçekleri görsün. Bakıyor DH hayırcı dolu,tamam işte
  • YazıYorum kullanıcısına yanıt
    Düzce mi orası findik ne kadar 5 lira mi inşallah 1 lira olur ama ekonomimiz başkanliktan sonra dolar yerine amerika tl kullanacak amerika diz çökecek Havalimanimizi kiskanan Almanya Euroyu birakacak Tl kullanacak Dunya bizden borç alacak Herkes Tl kullanacak Ekonomi çok guclenecek motor yapicaz Terör bitecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UncleGrndpa -- 14 Nisan 2017; 18:41:2 >
  • RTE'nin halka sandığa gitmesi için baskı yapmamasından belli zaten çünkü tebrübeli şekilde anket sonuçlarından gayet emin. Zaten iki gün önce gayet emin bir şekilde evet ile hayır arsında fark açılıyor demişti.

• %60 ne lan ohaa artık bu kadar da sallanmaz
    Edit: Ayrıca seçim yasağı yok mu nasıl paylaşır bu sonuçları. Keşke adı gibi adil olsa da biz de inansan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A D M I R A L -- 14 Nisan 2017; 18:49:40 >
  • Seçmeni sandıktan uzak tutmaya yönelik manipülasyon. Her ne olursa olsun sandığa gidip oyunuzu kullanın.
    Ne çıkarsa çıksın siz vatandaşlık görevinizi yapmış olun. 1 oy 1 oydur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: #Ramazan

RTE'nin halka sandığa gitmesi için baskı yapmamasından belli zaten çünkü tebrübeli şekilde anket sonuçlarından gayet emin. Zaten iki gün önce gayet emin bir şekilde evet ile hayır arsında fark açılıyor demişti.

Daha dün komsunuzu akrabanizi arayin mutlaka oy kullansin diyordu. Sana mi inananalim RTE' ye mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: TEK_VATAN

o zaman bu çıkacak evet şimdiden milletime hayırlı olsun.

Sizde niki değiştirmişiniz hayırlı olsun.

• AKP genel merkezinin açıkladığı anket sonucu bile %56 evetken buna inanıp kendinizi kandırmayın. %57-58 hayır çıkacak diyen anketörler ne kadar gerçekçiyse bu da o kadar gerçekçi. Benim tahminimce öyle açık ara farklar olmayacak, hangisi galip gelir bilmiyorum ama galip gelen 50.5 - 51 gibi oranlarla gelir.
  • Bu kararsizlarin hepsi hayır vermicekse bende adam değilim

• %60 çıkma ihtimali %20

%53 evet alacak bence.
  • Evet çıkacak zaten neyi tartışıyorsunuz

• temennim hayır çıkması yönünde

ama evet çıkacaksa umarım %60 gibi bir oranla evet çıksın. şaşırmaya ve nasıl oldu bu falan demeye razıyım

%51, %52 gibi ucu ucuna oranlarla bir milletin kaderi değişeceğine değişecekse %60 ile değişsin
  • %58,75 hayır

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.