Şimdi Ara

Hayatımda ilk defa replika ayakkabı aldım (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
4.863
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hayatımda hiç Lumberjack ürünü kullanmadim desem yeridir Skechers giyiyordum bakalım en azından f/p olarak değer diye düşünüyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • BrokenDream kullanıcısına yanıt
    Cocukken bende öyle düşünüyordum hocam. Sanırım biraz geri kaldı reklam yapamamaya başladı vs.

• adam 50 liralık demiş milleti 150 175 liralık ayakkabı demiş..

• internet üzerinden cok güzel indirimlerle uygun fiyatla ayakkabi alabilirsiniz. replika ürünler kisa surede yırtılırlar cunku belli kalite testi gormezler. orjinale tipi benzesin yeter. ayak sağlığınızı da bozabilrler ( taban yapısındaki hatalar kullanilan malzemenin icindeki kanserojenler vs). ben yazlik ayakkabılarımı kışın kışlık ayakkabılarımı da yazın indirim zamanı alıyorum. kalitesine güvendiğin markayi bu sayede yari fiyatina alabilirsin. temiz kullanırsan uzun yillar derdin olmaz benim 1 kışlık 2 yazlik ayakkabim bir de iş ayakkabim var. en eskisi 4 yıllık daha da gider yani.
    Ayakkabınij ipini bağlarken comelince digerinn ucu bukuluyor. bu yuzden yanlardan yırtılma yapıyor. ayni durum kot pantolonlarin Ağ kısmında da var. planlı eskitme sebebi ile artık daha kolay yirtiliyorlar. bu tarz şeylere de dikkat ederek ürünlerin ömrünü uzatabilrsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kamil_3545 -- 28 Ekim 2020; 21:28:25 >
  • Bana söyleseydin almadan önce sana bi kupon verirdim 250 300 tl alırdın kupondan onlada bakardık güzel bişeyler. Ama işte soran yok şenap abi nasıl yapalım abi deseniz olmaz böyle.

• hamza5806 kullanıcısına yanıt

Kinetix ve mis gibi öylemi 😆😆😆😆

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fotoburak

Kinetix ve mis gibi öylemi 😆😆😆😆

Komik olan ne

Ulkedeki yerli mallari birakip osurugu bile disardan aldigimiz icin ulke bu halde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Replika almam uzun süre kullanımda bildiğiniz ayağınızı yakıyor içerde. Ter vs de yapacaktır. Hummel bulursanız alın denk gelince Trendyol dan alıyorum 150ye. Hem cok rahat hem tipi güzel. Kinetix de alınmaz 1 kere yıkamaya gelmiyor taban atıyor hemen. Eskiden nike alırdım 46 giydigim için. Şimdi Hummel akar...

• 70 tl ye kinetix yetişkin ayakkabı bulmak için baya bi uğraşmak lazım, standart bir ayakkabı memlekette 150 TL den aşağıya bulmak çok zor

• quote:

Orijinalden alıntı: The Management

Yani hadi biri 150-200 diğeri 50 lira olsa derim farkı neyse verelim ama orjinal nike skechers vs almış başını gitmiş 500-600 liradan bahsediyorlar.

Eğer ayağındayken rahat hissediyorsan güle güle kullan hocam ben beğendim. Geçen Lumberjack de yumuşak tabanlı bir ayakkabı aldım 150 liraya geldi indirimle, bakalım kaç ay dayanabilecek :D

Alıntıları Göster

Zamanında Lumberjack'i bizzat satmış biriyim. Aldığı günün ertesi şurası burası patladı diye gelenlerle az karşılaşmazdım. Biraz da şans işi ama maksimum 6 ay veriyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nikopoll

Burası yeri değil, bir osurun rahatlayın  

• Skechers benim gözümde tipi tasarımı için değil de, daha ziyade rahatlığı konforu için tercih edilesi ayakkabılar üretiyor. Dolayısyla replika almanın bir mantığı kalmıyor. Uygun fiyatlı yerli markalar tercih edilebilirdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Celonfix

Burası yeri değil, bir osurun rahatlayın  

Alıntıları Göster

olmaz banlıyolar  

• HAyırlı olsun. Doğru ayakkabı fiyatları arttı herkes bütçesine göre.

• quote:

Orijinalden alıntı: Young Sinatra

Zamanında Lumberjack'i bizzat satmış biriyim. Aldığı günün ertesi şurası burası patladı diye gelenlerle az karşılaşmazdım. Biraz da şans işi ama maksimum 6 ay veriyorum.

Alıntıları Göster

Valla bakalım kaç ay gidecek göreceğiz. Bana da çok sağlam gibi gelmedi malzemesi. Şimdilik 1 ay oldu ve ilk günkü haliyle duruyor. Tabi ben tepe tepe kullanmıyorum hele bir de karantina sürecinde pek evden çıktığımız yok. Haftada 2-3 defa çıkıyorum anca onda da arabayla gidiyorum.

• Senin durumunu geçen ay yaşadım gözünü kararttım kartla 300 liraya yakın bi ayakkabı almaya Boynere gittim küfür ederek çıktım inanılmaz pahalı 500 den aşağı şekli iyi ayakkabı yok resmen.

• Benim sanayide dükkan var devamlı haliyle yağın isin kirin içindeyiz.. ayakkabılarda çok dayanamıyor..

Eskiden bende senin gibi replika alıyordum sadece iş için ama ömürleri inanılmaz kısa 6 ay bilemedin 1 sene en azından sanayi ortamında öyle .. inan ekonomik gibi gözükse de hiç ekonomik değil uzun vadede sana kısa sürede ikinciyi aldırıyor..

Ben öyle üç beş aldım bakdım hepsinin ömrü 6 ay 1 sene .. iş ayakkabısı aldım sadece dükkan da giyiyorum 4 sene oldu kaya gibi maşallah.. 4 sene almadan devam etsem herhalde 8 ayakkabı daha alırdım bana şu aldığım iş ayakkabısı fiyatının üç misline denk gelirdi...

Sana iş ayakkabısı al demiyorum tabiki ama illa markada Nike, adidas değil uygun yollu kaliteli markalar da var .. bilmiyorum.ama Kinetix var misal Slazenger var misal...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkmoon34 -- 28 Ekim 2020; 23:24:42 >
  • _ogz kullanıcısına yanıt
    Hocam bu aldığım ayakkabı gerçekten rahat. Ayağım içinde hava alıyor. Orjinal skechersta giydim bu neredeyse aynı rahatlığı veriyor.

• Kardeşim şu forumun nimetlerinden yararlanın be. Bugün sıcak fırsatlarda Reebok ayakkabı gördüm 150 liraydı. Aradaki 100 lira emin ol değer ayakkabıda. Replikaya bulaşma derim. Ayak sağlığını hafife almayın, ucuza kaçmayın.

• https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/146197767#146197767

Bu ayakkabı yazlık hocam. Yağmurda direkt içi su. Ayrıca ben gri renk istiyordum. Genelde her renk jeanin altına gidiyor gri.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.