Şimdi Ara

haunting ground yardım!!! (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
181
Cevap
1
Favori
14.173
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: AkinnikA

Sevgili samplus.....minnettarım sana, çok teşekkürler. Bu oyunu zor bitirirdim sen olmasaydın. Bu oyuna yaklaşık 1 yıl ara vermiştik çünkü bir noktada takılmıştık. Tesadüfen gördüğüm yazın sonrasında neredeyse oyunun sonuna geldim. Bir kez daha çok teşekkürler............

Bu noktada yine takıldım dostum, yardımına ihtiyacım var. Diyorsunki : "İçeride karşılıklı iki kadın heykelinin olduğu odaya girince tam karşıdaki duvarın önüne gelin ve Hewie�ye Go emrini verip videoyu izleyin." ancak çok denedim yapamadım....Biraz detay verebilir misin. Kız tam olarak nerede duruyor, hangi yöne bakıyor.....teşekkürler. ( bu arada yaşım 41 :))) 71 olsada oynayacağım he he he he.....)

Hocam maşalah yahu 41 biraz erken değil mi Bu arada tebrikler

• O değil de Fiona ne sağlam ablaydı ama haa. Eteğinin pilelerini sevdiğiminin anglosaksonu. Bi de oyunu bitirince Fetiş elbise açılıyodu tam bir görsel şölen gibi, değil gibi.Ben biraz gezineyim kendime gelirim.....
  • ya bisi sorucam. bu haunting groun'da o iki karsilikli kadin heykelinin olduğu yerde, köpeğe nerde go diycez. onu çözemedim. bi yardımcı olursan çok sevinirim
  • Açıklamada bir hata var sanırım....Go mo yok orda...:) yuvarlak tuşa bas yeter...he he he he...Teşekkür edeceksen de samplus' a et, bunu o hak ediyor ben değil....hoşçakal...
  • valla ne oyunmuş bee. ben hayatımda böle oyun görmedim. başından beri tam çözümden bakarak oynadım. ama heralde başka türlü asla bitiremezdim. ayrıca burdan çözümsüz oyunu bitiren arkadaşları gönülden tebrik ediyorum. valla çok büyük bi olay... birde sorum var, hard modda oyunu bitirince farklı bişi oluyomu? bide boşuna kasmayalım?
  • Valla hard mod sonunda bir armağan vermeyecek...Bence tekrar oynamaya değmez. Sırf merakımdan başladım tekrar ki bitirmeyeceğim kesinlikle...köpek farklı birde kızın sexi kıyafetleri...o kadar :)
  • Yaş 41 evet...Konsolun başına geçince 15 oluyorum he he.....
    Bu güne kadar bitirdiklerim.....hatırladıklarım yani....

*Prince of persia The two thrones. ( şu an devam ediyorum )
    *Haunting Graund
    *Onimusha 2
    *Resident evel 4
    *Driver3r
    *Grand theft auto Sanandreas
    *Desrt Storm II
    *Medal of Honer Frontline
    *Medal of Honer Rising Sun
    *Medal of Honer European assault
    *Splinter Cell Chros Theory
    *Tomb Raider The angel ofdarkness
    *Tomb Raider Legent
    *Shadow of Rome
  • quote:

Orjinalden alıntı: AkinnikA

Yaş 41 evet...Konsolun başına geçince 15 oluyorum he he.....
    Bu güne kadar bitirdiklerim.....hatırladıklarım yani....

*Prince of persia The two thrones. ( şu an devam ediyorum )
    *Haunting Graund
    *Onimusha 2
    *Resident evel 4
    *Driver3r
    *Grand theft auto Sanandreas
    *Desrt Storm II
    *Medal of Honer Frontline
    *Medal of Honer Rising Sun
    *Medal of Honer European assault
    *Splinter Cell Chros Theory
    *Tomb Raider The angel ofdarkness
    *Tomb Raider Legent
    *Shadow of Rome

Abi gözünü seveyim yapma yaw. O kadar oyun bitirmişsin aralında GOW( God Of War) yok. Hemen bi tane edinmeni ve hayata olan tüm bağlarını koparmanı öneririm. Kolay gelsin

• @samplus

Ben de oyunu az önce bitirdim. Çözüm için çok teşekkürler. Bu oyunla ilgili bilgi veren yardım da bulunmuş olan herkese de teşekkür ederim.

Oyunu CodeBreaker hileleriyle oynadım. Kullandığım hilelerden birisi Hatun Ayakta Hareketsiz Durduğunda görünmez oluyordu. Ona rağmen hem zor bitirdim hem de beni bulabiliyorlardı; üstüme bana doğru gelip çarpıp vs. görünmezliğimi bozabiliyorlardı.

Neyse; sonuç olarak daha önce oyunu yarım bırakmış biri olarak sırf İnadımdan bitirdim. Henüz bu oyuna bulaşmamış olanlara da uzak durmalarını tavsiye ederim.

Saygılar! (Ayrıca yaş 29. Bir sürü oyun oynamışımdır. Ancak, bu oyun çok etki bırakmadı bende.)
  • ya biri bana yardım etsin lorenzoyu nasıl ateşe atacagım adam sürekli beni öldürüyor.bunun yüzünden hafta sonunu evde geçirdim.ha bitti bitecek diye ama bu adamla baş edemiyorum lütfen biri bana yardım etsin kimdse yokmuuuuuuuuuuu
  • arkadaşlar yabi yardım edin bu lorenzo mahfetti beni bu adamı nasıl yok edebilirim varmı bi püf noktası savaşıyorum ama olmuyor.üfff he bide role of roze çözümü bulabilirmiyim
  • Bu oyun 1 yıl önce bir arkadaşımla tam çözümünü okuyarak zorla bitirmiştik... Re4smen çile şatosuna döndü oyun.. O yüzden kusura bakmayın yardım edemeyecem.. Ne lanet bir oyundu yahu... Pfff TAm sinir bozucu bir oyun ama inadına bitirdik işte
  • neyse lorenzo gitti dicem ama nerdeee
    ee
    şimdi bu heykeli nasıl kadırcam sıkıldım beee bu adamda ne ölmez adammmış bi yardım lütfen
  • ben bu oyunu bitirmem lazım bugün uyumam valla
    zaten bitti bide şu heykeli halletsem ya arkadaşım sana çok teşekkür ederim sen olmasaydın bu oyunu ne zaman bitirirdim yada ömrümyetermiydi bilmiyorum teşekkür ederim bide şu heykeli nasıl kaldırcam bi türlü olmuyor arkadaşlarrrrrrrrrrrr
  • ben bu oyunu bitirdim 2 gün oldu ama hala etkisindeyim
    arkamdan hep biri geliyo zannediyorum arkama bakıyorum sürekli:D bana şimdi güzel bi oyun tavsiye edebilecek varmı
    arkadaşalar
  • herkeze iyi akşamlar rulo of rose başladım bunun tam çözümü yokmu bilen varmı arkadaşlar

herkeze iyi çalışmalar
  • arkadaşlar ben 1.5 yıl önce bu oyunun son blümünde depremli olan yerde kalmış bitirememiştim.şimdi ps3sahibiyim.bugün çıkarıpps2 yi o son bölümü oynıcam sğolun.
  • SLmm xD MiLLeeeT ÖnJeeeLiqLEe ßu OYun HakKında 1 2 YoRum Yapimm ! OYuNn 4 YılDısLı ßir OYun GraFiq TaSaRım i$inee ßi$ee Diyemem GerjeqTen SüpeR ÖZeL ßir KaraQTerDee KAtmalaRı OYunu DahaDa EglenCeli Kılmı$laR (HeWiy) xD

ßen Oyunu ßitirDimm ! TAkılan WArSaa YarDımJı Olaßilirim =)

ARkada$Laa Çoq Önemli ßir NoT Werim Size: Tüm ßosLarDaa ßildiqimiS Gißi HEr YEre YıqıLı$ında İtem Cıkıo MAdalYon YaDaa KrisTaL ! DiKKaaT EgerQi 1 2 KEre ÜStünDen e$ya AlıoSanıS DevaMını GEtirin
    SonunDaa (TAkı eaRninq ÇizMee VErio) AyRıca ßu İtem AsLaa Silinmio TaKAßilioSunus ÜStünüSee ! ßhen ßütün ßosLarı AcımaDan ÖldürüYorum :D SaTen Özel İTemi 6 7 KEre YRe Dü$tüqTen Sonra VErio Ondan Sonra ! İTem Falan Yoq HEr$eyimi GemirDin Die sir YAzı Cıkıo xD ßuda ßenim GırGırım Taße xD ßü İtemLEr Sizin KorKunuZuu Dü$ürüo Vee Hiç KorKmuYonuS Coq Güçlü OluYonuS !
    İnanIn ßana ßütün İTemLEri TakTım KızDaqi Gücü GörmeliSiniS ! LorenZo ! 100 KEre VurDu Hiç ßi$ee OlMuoo /god MoDuna GirDimm Die ßirDenn KenDime SorDumm ! xD

DeDiqim Gißi egerqi !Daha İlq ßölümDeySeniS ilk ßosTan Tut ! Son ßoSsa KadaR HepSini Öldürmeye Calı$ınn ! SonunDa Coq KArlı Siz OlacaqSınıS ! Coq GüClü ßiri OluYorSunuS xD Lorenzo SizDen KajaR HArßi Diomm =)

ßosSLArı ßaYılTmanın YoLuu ! (HeWeY) e ßaQLı Onu Coq İyi KuLLanmaLıSınıS (: ßhen Tam ßir Köpeq EgitmeNi OlDum Diyeßilirim :D
    ßoOsS Yüzü Size DönüqKKenn ! KöpeGee SiT (r3) ßaSın Atack,Ta ßeklio (heWy) HırLıo Sonra ! Tam Size SalDırıken ! ßoss Go KomuTunu VErin ! HeWy Nin ßoSsa AtLamaSını GörmeLisiniS ! xD PArCaLıo ResMEn =) ÖSeli ßir Teqniq Diyeßilirim ßoSSun %40 CAnı İnio Taßi HeWy ßoSSu PArjalarKEn ßo$DurmaYın ! Tüm SalDırı TakTiklerini UygulaYın ! ßoSS YErDe We İTemlerini Sömürün ! ßunu 5 6 Kere YAPın ! Her ßayılDıqında Üsütünü Tıklayın 2 KEre ! 1 CisinDe İTem 2 CisinDee ßoSSu KAldırıo xD SaßırSız OlanLar ! İcn TavSiyem ! 2 Kere TıklaYın xD İteMi HEmen KaparSınıs :D (6.7) KEre Üst ÜSte Yapın ßunu Sonunda Süper ßir İtem War :P
    HEr$ey İCn Coq T$q Ederim UmaRım Size YArdımCı olmu$umDur =) OYunu ßitirdim ßilqiniSee TakıLan WArSaa Sölerim xD

• quote:

Orijinalden alıntı: oKqo01

SLmm xD MiLLeeeT ÖnJeeeLiqLEe ßu OYun HakKında 1 2 YoRum Yapimm ! OYuNn 4 YılDısLı ßir OYun GraFiq TaSaRım i$inee ßi$ee Diyemem GerjeqTen SüpeR ÖZeL ßir KaraQTerDee KAtmalaRı OYunu DahaDa EglenCeli Kılmı$laR (HeWiy) xD

ßen Oyunu ßitirDimm ! TAkılan WArSaa YarDımJı Olaßilirim =)

ARkada$Laa Çoq Önemli ßir NoT Werim Size: Tüm ßosLarDaa ßildiqimiS Gißi HEr YEre YıqıLı$ında İtem Cıkıo MAdalYon YaDaa KrisTaL ! DiKKaaT EgerQi 1 2 KEre ÜStünDen e$ya AlıoSanıS DevaMını GEtirin
    SonunDaa (TAkı eaRninq ÇizMee VErio) AyRıca ßu İtem AsLaa Silinmio TaKAßilioSunus ÜStünüSee ! ßhen ßütün ßosLarı AcımaDan ÖldürüYorum :D SaTen Özel İTemi 6 7 KEre YRe Dü$tüqTen Sonra VErio Ondan Sonra ! İTem Falan Yoq HEr$eyimi GemirDin Die sir YAzı Cıkıo xD ßuda ßenim GırGırım Taße xD ßü İtemLEr Sizin KorKunuZuu Dü$ürüo Vee Hiç KorKmuYonuS Coq Güçlü OluYonuS !
    İnanIn ßana ßütün İTemLEri TakTım KızDaqi Gücü GörmeliSiniS ! LorenZo ! 100 KEre VurDu Hiç ßi$ee OlMuoo /god MoDuna GirDimm Die ßirDenn KenDime SorDumm ! xD

DeDiqim Gißi egerqi !Daha İlq ßölümDeySeniS ilk ßosTan Tut ! Son ßoSsa KadaR HepSini Öldürmeye Calı$ınn ! SonunDa Coq KArlı Siz OlacaqSınıS ! Coq GüClü ßiri OluYorSunuS xD Lorenzo SizDen KajaR HArßi Diomm =)

ßosSLArı ßaYılTmanın YoLuu ! (HeWeY) e ßaQLı Onu Coq İyi KuLLanmaLıSınıS (: ßhen Tam ßir Köpeq EgitmeNi OlDum Diyeßilirim :D
    ßoOsS Yüzü Size DönüqKKenn ! KöpeGee SiT (r3) ßaSın Atack,Ta ßeklio (heWy) HırLıo Sonra ! Tam Size SalDırıken ! ßoss Go KomuTunu VErin ! HeWy Nin ßoSsa AtLamaSını GörmeLisiniS ! xD PArCaLıo ResMEn =) ÖSeli ßir Teqniq Diyeßilirim ßoSSun %40 CAnı İnio Taßi HeWy ßoSSu PArjalarKEn ßo$DurmaYın ! Tüm SalDırı TakTiklerini UygulaYın ! ßoSS YErDe We İTemlerini Sömürün ! ßunu 5 6 Kere YAPın ! Her ßayılDıqında Üsütünü Tıklayın 2 KEre ! 1 CisinDe İTem 2 CisinDee ßoSSu KAldırıo xD SaßırSız OlanLar ! İcn TavSiyem ! 2 Kere TıklaYın xD İteMi HEmen KaparSınıs :D (6.7) KEre Üst ÜSte Yapın ßunu Sonunda Süper ßir İtem War :P
    HEr$ey İCn Coq T$q Ederim UmaRım Size YArdımCı olmu$umDur =) OYunu ßitirdim ßilqiniSee TakıLan WArSaa Sölerim xD

Bu nedir birader ya!

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.