Şimdi Ara

haunting ground yardım!!! (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
182
Cevap
1
Favori
14.172
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: samplus

quote:

Orijinalden alıntı: oKqo01

SLmm xD MiLLeeeT ÖnJeeeLiqLEe ßu OYun HakKında 1 2 YoRum Yapimm ! OYuNn 4 YılDısLı ßir OYun GraFiq TaSaRım i$inee ßi$ee Diyemem GerjeqTen SüpeR ÖZeL ßir KaraQTerDee KAtmalaRı OYunu DahaDa EglenCeli Kılmı$laR (HeWiy) xD

ßen Oyunu ßitirDimm ! TAkılan WArSaa YarDımJı Olaßilirim =)

ARkada$Laa Çoq Önemli ßir NoT Werim Size: Tüm ßosLarDaa ßildiqimiS Gißi HEr YEre YıqıLı$ında İtem Cıkıo MAdalYon YaDaa KrisTaL ! DiKKaaT EgerQi 1 2 KEre ÜStünDen e$ya AlıoSanıS DevaMını GEtirin
    SonunDaa (TAkı eaRninq ÇizMee VErio) AyRıca ßu İtem AsLaa Silinmio TaKAßilioSunus ÜStünüSee ! ßhen ßütün ßosLarı AcımaDan ÖldürüYorum :D SaTen Özel İTemi 6 7 KEre YRe Dü$tüqTen Sonra VErio Ondan Sonra ! İTem Falan Yoq HEr$eyimi GemirDin Die sir YAzı Cıkıo xD ßuda ßenim GırGırım Taße xD ßü İtemLEr Sizin KorKunuZuu Dü$ürüo Vee Hiç KorKmuYonuS Coq Güçlü OluYonuS !
    İnanIn ßana ßütün İTemLEri TakTım KızDaqi Gücü GörmeliSiniS ! LorenZo ! 100 KEre VurDu Hiç ßi$ee OlMuoo /god MoDuna GirDimm Die ßirDenn KenDime SorDumm ! xD

DeDiqim Gißi egerqi !Daha İlq ßölümDeySeniS ilk ßosTan Tut ! Son ßoSsa KadaR HepSini Öldürmeye Calı$ınn ! SonunDa Coq KArlı Siz OlacaqSınıS ! Coq GüClü ßiri OluYorSunuS xD Lorenzo SizDen KajaR HArßi Diomm =)

ßosSLArı ßaYılTmanın YoLuu ! (HeWeY) e ßaQLı Onu Coq İyi KuLLanmaLıSınıS (: ßhen Tam ßir Köpeq EgitmeNi OlDum Diyeßilirim :D
    ßoOsS Yüzü Size DönüqKKenn ! KöpeGee SiT (r3) ßaSın Atack,Ta ßeklio (heWy) HırLıo Sonra ! Tam Size SalDırıken ! ßoss Go KomuTunu VErin ! HeWy Nin ßoSsa AtLamaSını GörmeLisiniS ! xD PArCaLıo ResMEn =) ÖSeli ßir Teqniq Diyeßilirim ßoSSun %40 CAnı İnio Taßi HeWy ßoSSu PArjalarKEn ßo$DurmaYın ! Tüm SalDırı TakTiklerini UygulaYın ! ßoSS YErDe We İTemlerini Sömürün ! ßunu 5 6 Kere YAPın ! Her ßayılDıqında Üsütünü Tıklayın 2 KEre ! 1 CisinDe İTem 2 CisinDee ßoSSu KAldırıo xD SaßırSız OlanLar ! İcn TavSiyem ! 2 Kere TıklaYın xD İteMi HEmen KaparSınıs :D (6.7) KEre Üst ÜSte Yapın ßunu Sonunda Süper ßir İtem War :P
    HEr$ey İCn Coq T$q Ederim UmaRım Size YArdımCı olmu$umDur =) OYunu ßitirdim ßilqiniSee TakıLan WArSaa Sölerim xD

Bu nedir birader ya!

Muhaha, adamı hayattan soğutacak cinsten. :D

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.