Şimdi Ara

haunting ground yardım!!! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
182
Cevap
1
Favori
14.172
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: batt

ya bu oyun hakkında konusacak bi arkadas yokmu buralarda

Var dostum ne hakkında görüşmek istiyorsunuz

linkte verim

http://forum.donanimhaber.com/m_5995686/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samplus -- 18 Eylül 2006; 22:45:44 >
  • yaaa çok oldum biliyorum ama napim takıldım bi kere ilerleyemiyorum o dediğin scan disk i aldım aşağıdan oraya koymaya çalışıyorum ama yine koymuyo bronze statu deki gibi anlamadım walla
  • diskten başka bişi alıcaksın paslı borulara tekme at bi köprü heykeli cıkıcak onu koyman lazım kulenin tepesine.
  • saol orayı sen sölemeden buldum ama yinede çok sağol :)
    bu sefer de aşağı köprü oldu ama ricardo yanıma geldi
    sürekli beni kovalıo duvarda 3 tane yer vardı oraları kırdım ordan aşağı düşmeli die düşünüyorum
    hewie yi yukarı çıkartıyorum üstüne atlatıyorum ama aşağı düşmüyo aşağı ineceğim kapı da kilitli kaldım en tepede :)))
    nasıl kurtulucam ricardo dan
  • Duvarı kır hewie yi öyle üzerine atlat.
  • en sonunda bu sinir satosunu bitirdim arkadaslar simdi hard modda basladim bakalim bitince ne olucak arti su an birde resident evil 4 un pro modu nu actim onda oyun bitirmeyi denicem neler olacak bakalim neyse sorulariniz olursa bana mail atin
  • arkadaslar ben yine takıldım ya su filli yerde.mavi şeyleri çarptrdm bi film aldım 3 kafalı yaratk heykelinin oradan.şimdi ne yapcm lütfen yardm EDİİİİİİİİİİİİİN
  • Tabloda bir şifre onu çöz. 3 kelime var orda. O kelimeleri git saırayla daktiloda yaz ve ej derlerin ağzına tak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samplus -- 4 Ekim 2006; 17:04:12 >
  • arkadaşlar ben bu oyunu tek başıma oynaya oynaya biyerlere geldim galiba
    sonrada bu siteyi buldum çok ama çok sevindim
    en son dragonların azına koyucaını tabletlere yazıcaklarınız şunlar

mercury
    sulfur
    salt

daktiloda yazın ejderlerin azına koyun çözene kadar baya uğraştım yani

ama samplus sana bi sorum var mezardaki ele vericeğim çiçeği arıyorum onu nerden alıcam acaba???
  • baba çk sağol bu b.oktan oyunu bşka türlü bitiremczzzz yoksaaaaa.bak biliyorum yine takılıcam çünkü oyunda mantık yok....o şifreyi çözmek için ingilzce iyi derece olması gerek..kendnze iyi bakınnnnnnnnnnnnn arkadaslar...görüsmek üzere(eminim)
  • arkadaşlar ben oyunun başındayım henüz-hani şu demirden maymun varya kapının önünde duran..
    daktiloda EMETH yazıyorum ama boşuna hiç kımıldatamıyorum-yada o yazdığımız şeyi maymuna nasıl takacağız yaaa..
    delirecem vallla
  • quote:

Orjinalden alıntı: prenses_ts

arkadaşlar ben bu oyunu tek başıma oynaya oynaya biyerlere geldim galiba
    sonrada bu siteyi buldum çok ama çok sevindim
    en son dragonların azına koyucaını tabletlere yazıcaklarınız şunlar

mercury
    sulfur
    salt

daktiloda yazın ****rin azına koyun çözene kadar baya uğraştım yani

ama samplus sana bi sorum var mezardaki ele vericeğim çiçeği arıyorum onu nerden alıcam acaba???

mandragora bahçesinde aldığın çiçeği verecceksin

• Samplus hocam bu ne azim bu ne idealizm...Bıkmadan usanmadan yardıma devam...Ayakta alkışlıyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: giannakopoulos

Samplus hocam bu ne azim bu ne idealizm...Bıkmadan usanmadan yardıma devam...Ayakta alkışlıyorum

@giannakopoulos dostum valla sorma. Birazda işlerim var bitiriyim hemen tam çözüm hazırlıcam. Bölede bi misyon üstlendim kendi kendime

• arkadasım samplus ben yine takıldım söyledgim gibi.mezarlıktan aşağı giden yoldayım maymuna yerlerde yazan yazıyı (meth) yazıp taktım vb bicokı şey ama olmuyo....bu arada ne yazdğmı hatırlamyrm ama bsy yazdm ilk ateşli yere gitti ates söndü ve gersini yapamadım bu arada hatırladım rrrr yazmştm şimdi nne yazcm maymuna veya başka bşymi yapcm bilmiyorum......BİLEN ARKADASLAR LÜTFEN DİKKAT ''YARDIM EDİİİİİİNNN'' BU APTAL VE ELİNDE CAM OLAN KADIN BENİİ DELİ EDİYOOOOOOOOO
  • quote:

arkadasım samplus ben yine takıldım söyledgim gibi.mezarlıktan aşağı giden yoldayım maymuna yerlerde yazan yazıyı (meth) yazıp taktım vb bicokı şey ama olmuyo....bu arada ne yazdğmı hatırlamyrm ama bsy yazdm ilk ateşli yere gitti ates söndü ve gersini yapamadım bu arada hatırladım rrrr yazmştm şimdi nne yazcm maymuna veya başka bşymi yapcm bilmiyorum......BİLEN ARKADASLAR LÜTFEN DİKKAT ''YARDIM EDİİİİİİNNN'' BU APTAL VE ELİNDE CAM OLAN KADIN BENİİ DELİ EDİYOOOOOOOOO

Maymuna emeth yazmayacaksın.

Bak şimdi ateşli yerler nereler önce onu bir kenara ayz. Mesela maymun önce sağa sonra sola mı dönecek bunu not al. Sonra git maymuna sağ için r sol için L sIrayla yaz(ya da left right yazacaksın tam hatırlamıyorum ama büyük bir ihtimalle baş harfelri olması lazım). Bu şekilde bütün ateşleri söndür. Kolay gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samplus -- 11 Ekim 2006; 3:23:33 >

• selammmm :)))
    ben richardoyu öldüedüm peşimde şimdide lorenzo var yerlerde sürünüyo ve çok hızlı :)))
    çok fazla gidicek bi yer yok çıktığı oda kilitli bi tane altından şamdan aldım orda bi kapı vardı kilitli açılmıo napıcağımı bulamadım dönüp duruyorum lorenzo sürekli peşimde
    ne yapmam lazım
  • gerek kalmadı o bölümüçözdüm ama bu seferde ortadan kaybolan adm çıktı yaaa ne zaman biticek bu oyun anlamadım gitti walla :)))
  • teşekkürlerrr babacm eminim bu sacma oyunda yine takılıcam ve yardmlarnı istcm TEŞEKKÜRLER bu arada yaş kac merak ettim ben 22 sanırım aynı yaşlardayız görüşmek üzere kardes sağol
  • quote:

teşekkürlerrr babacm eminim bu sacma oyunda yine takılıcam ve yardmlarnı istcm TEŞEKKÜRLER bu arada yaş kac merak ettim ben 22 sanırım aynı yaşlardayız görüşmek üzere kardes sağol

82 liyim ben aynı yaş sayılır Takıldığın zaman sorabilirsin. Bu aralar bu oyunu oynanayanların sayısı bayağı bir artmış herhalde. Her gün bu oyunla ilgili en az 5 mail geliyor ilginç vallaa. Benim daha önce yardım arayıpta bulamadığım sitelerden alıyorlar hep maili. Bak ne kadar şanslısınız anlayın işte Ben bu oyunu oynadığım zaman hemen hemen tüm oyun sitelerinden yardım istemiştim. Hata dh de gereksizlere bil topik açmıştım. Ama kimseden cevap alamamıştım. Neyse kolay gelsin hepinize.

Bu arada @sentrozom555 dostum oyun bitene kadar hepsi peşinde. Valla ben bıraksınlar peşimide puzzle çözim diye ne dualar etmiştim. Oyun başlı başına sinir hastalığı. Bak daha öncede yazmıştım oyundsa bir püf noktası var. Herifler seni her puzzle da sadece 1 defa kovalıyorlar. Daha sonra puzzle ı çözmen için rahat bırakıyorlar. Fakat problemi çözmen gereken yerden uzaklaşırsan tekrar peşine düşerler o zaman anlaki doğru yolda değilsin

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.