Şimdi Ara

haunting ground yardım!!! (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
182
Cevap
1
Favori
14.172
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: samplus

quote:

Orjinalden alıntı: batt

teşekkürlerrr babacm eminim bu sacma oyunda yine takılıcam ve yardmlarnı istcm TEŞEKKÜRLER bu arada yaş kac merak ettim ben 22 sanırım aynı yaşlardayız görüşmek üzere kardes sağol

82 liyim ben aynı yaş sayılır Takıldığın zaman sorabilirsin. Bu aralar bu oyunu oynanayanların sayısı bayağı bir artmış herhalde. Her gün bu oyunla ilgili en az 5 mail geliyor ilginç vallaa. Benim daha önce yardım arayıpta bulamadığım sitelerden alıyorlar hep maili. Bak ne kadar şanslısınız anlayın işte Ben bu oyunu oynadığım zaman hemen hemen tüm oyun sitelerinden yardım istemiştim. Hata dh de gereksizlere bil topik açmıştım. Ama kimseden cevap alamamıştım. Neyse kolay gelsin hepinize.

Bu arada @sentrozom555 dostum oyun bitene kadar hepsi peşinde. Valla ben bıraksınlar peşimide puzzle çözim diye ne dualar etmiştim. Oyun başlı başına sinir hastalığı. Bak daha öncede yazmıştım oyundsa bir püf noktası var. Herifler seni her puzzle da sadece 1 defa kovalıyorlar. Daha sonra puzzle ı çözmen için rahat bırakıyorlar. Fakat problemi çözmen gereken yerden uzaklaşırsan tekrar peşine düşerler o zaman anlaki doğru yolda değilsin

Abi naber

Rule of Rose ne alemde

• quote:

Orjinalden alıntı: GreatSoLdiER

quote:

Orjinalden alıntı: samplus

quote:

Orjinalden alıntı: batt

teşekkürlerrr babacm eminim bu sacma oyunda yine takılıcam ve yardmlarnı istcm TEŞEKKÜRLER bu arada yaş kac merak ettim ben 22 sanırım aynı yaşlardayız görüşmek üzere kardes sağol

82 liyim ben aynı yaş sayılır Takıldığın zaman sorabilirsin. Bu aralar bu oyunu oynanayanların sayısı bayağı bir artmış herhalde. Her gün bu oyunla ilgili en az 5 mail geliyor ilginç vallaa. Benim daha önce yardım arayıpta bulamadığım sitelerden alıyorlar hep maili. Bak ne kadar şanslısınız anlayın işte Ben bu oyunu oynadığım zaman hemen hemen tüm oyun sitelerinden yardım istemiştim. Hata dh de gereksizlere bil topik açmıştım. Ama kimseden cevap alamamıştım. Neyse kolay gelsin hepinize.

Bu arada @sentrozom555 dostum oyun bitene kadar hepsi peşinde. Valla ben bıraksınlar peşimide puzzle çözim diye ne dualar etmiştim. Oyun başlı başına sinir hastalığı. Bak daha öncede yazmıştım oyundsa bir püf noktası var. Herifler seni her puzzle da sadece 1 defa kovalıyorlar. Daha sonra puzzle ı çözmen için rahat bırakıyorlar. Fakat problemi çözmen gereken yerden uzaklaşırsan tekrar peşine düşerler o zaman anlaki doğru yolda değilsin

Abi naber

Rule of Rose ne alemde

Sağol Great'im Şu sıralar bi iş var elimde ps2 nin yüzüne bakamıyorum vallaa. Pazartesiden sonra rahatım tam gaz ondan sonra İnşallah. Bu arada diğer oyun bayağı iyi ismini hatırlayamıyorum şimdi kombolar gow la birebir

• bunu sölediğin çok ii walla çok sağol ama sondaki adam beni biraz zorluyo çünkü olmadık yrlerden çıkıyo bide sondaki puzzle ne ve nerde
  • Bu oyun zor olmasında rağmen güzel bir adventure oyunu. Oyunda en fazla 4-5 düşman var. Bu düşmanlar o kadar gerçekçi tepkiler veriyor ki düşman fazlalığına gerek kalmıyor. Özellikle elinde bıçak olan ve sürekli birşeyler mırıldayan psikopat kadın oldukça iyi tasarlanmış. Oyunun bir bölümünde , o psikopat kadından kaçarken bir odaya girdim ve odanın içindeki dolaba saklanmaya karar verdim. Dolabı açtığımda bir de ne göreyim. O kadın, dolabın içinde duruyor. Survival/ Horror/ Adventure severlere bu oyunu şiddetle öneririm..
  • yaaa 3 tane kapalı kapı var açılmıo birde karanlık bir odanın içinde ortası delik olan bi oda o oda da 2 tane yerde basamak gibi bişi var birinde ben duruyorum diğerinede köpeği oturtturuyorum bişi olmuo bulamadım ne yapacağımı :))
  • quote:

Orjinalden alıntı: sentrozom555

yaaa 3 tane kapalı kapı var açılmıo birde karanlık bir odanın içinde ortası delik olan bi oda o oda da 2 tane yerde basamak gibi bişi var birinde ben duruyorum diğerinede köpeği oturtturuyorum bişi olmuo bulamadım ne yapacağımı :))

Yanbılmıyorsam ok olan odadasın. Hewieye emir ver önden gitsin. Sonra onun izlediği yolu izle
  • yaaa ortası boş olan oda da ayna gibi bişi var hewei yapsın gibilerinden bişi dio emir veriyorum ama yinede gitmiyo orda yanımda duruyo uyuz ett bu bölüm beni
  • quote:

yaaa ortası boş olan oda da ayna gibi bişi var hewei yapsın gibilerinden bişi dio emir veriyorum ama yinede gitmiyo orda yanımda duruyo uyuz ett bu bölüm beni

Biraz daha açıklar mısın yeri. Daha öncesinde nereden geçtin, odada neler var vs.. Tam karşıda elinde ok olan bir adam var mı?
  • hyr elinde ok olan bi adam yok
    bak şimdi ilk young lorenzodan kaçarken kaçtım falan renkli kapılar geldi sırasıyla geçtim mavi sarı yeşil kırmızı siyah snr yerde sürünen lorenzolu yere geldim
    2 tane merdiven var biri ilk lorenzodan kaçarken geldiğim koridor diğeride geldiğim yol
    koridorda ilerlediğim zaman karşıma 2 kapı gelio biri 3 tane kapalı kapı olan büyük bir yer diğeride karanlık girişi olan ve ortası delik olan bir yer
    kapalı kapılar anahtar olmadığı için açılmıo büyük ihtimalle ortası delik olan odayla işim var ama orda da bişi yapamıyorum yerde 2 tane basamak gibi bişi var üstüne çıkınca aşağı inio birine hewei oturttum diğerine ben bastım ama o bir işe yaramıo
    senin elinde ok dediğin adam falan görmedim
  • Tamam hatırladım yeri fakat nasıl geçmiştim orayı tam hatırlayamıyorum. Şu üzerine kapı kapanıyor içerde yapacak hiçbir şey yok falan. Dostum vallahi orası çok basit ama aklıma gelmiyor. Hewie yi o tümseğe oturttuktan sonra kapıyı açmayı dene. orda bir şey yapacaksın ve ortada ki kilitli kapı açılacak. Vallaa benimde orda tekme atmadğım yer kalmamıştı ama o şekilde mi çıkmıştım o odadan nasıl çıkmıştım bilmiyorum. Odada kitli mi kalıyorudm onu bile hatırlayamadım. Ama şöle bişi geliyor aklıma sanırım hewie içerde kalıyordu. Öle bi puzzle dı orası. flashdiskin varsa hafoza kartını bir yere upload et senin için bakıyım oraya
  • senin dediğin yer tam baş tarafı ben oda da kilitli kaldım hewei dışarda kaldı ondan snr kapı açıldı dışarı çıktım kaçmaya başladım adamdan
    snr önüme renk renk kapılar çıktı o kapılardan da doğru sırayla geçince ilk lorenzodan kaçtığım yere geldim koca holü olan ve ortasında çeşme olan yer ben şu anda ordayım orda soldaki merdivenlerden aşğı inince koridorda ilerleyince 2 tane kapı birisinden girince 3 tane kilitli kapı var diğerinde ise odanın ortası delik orda bişiler yapmam lazım ama bulamıyorum anlamadım walla flashdisk olsa keşke ama en kısa zamanda alıcam onu da hahaha umarım hatırlamışsındır yaaa kafayı yicem çözemedim gitti walla
  • quote:

senin dediğin yer tam baş tarafı ben oda da kilitli kaldım hewei dışarda kaldı ondan snr kapı açıldı dışarı çıktım kaçmaya başladım adamdan
    snr önüme renk renk kapılar çıktı o kapılardan da doğru sırayla geçince ilk lorenzodan kaçtığım yere geldim koca holü olan ve ortasında çeşme olan yer ben şu anda ordayım orda soldaki merdivenlerden aşğı inince koridorda ilerleyince 2 tane kapı birisinden girince 3 tane kilitli kapı var diğerinde ise odanın ortası delik orda bişiler yapmam lazım ama bulamıyorum anlamadım walla flashdisk olsa keşke ama en kısa zamanda alıcam onu da hahaha umarım hatırlamışsındır yaaa kafayı yicem çözemedim gitti walla

Odanın ortasında ateş çıkıyor mu?

• yok ateş falan çıkmıyo bakmıyoda zaten oraya
  • Arkadaşlar lütfen bana yardım edin haunting graundda suların yükseldiği bölümdeyim orda kaldım her yeri araştırdım ama bişey elde edemedim lütfen o bölümü geçen varsa yadım etsin cevabınızı bekliyorum
  • az bekle yiğidim samplus buralarda biryerdedir. şimdi imdada yetişir.
  • Ya yardım edecek biri yokmu dragonlara geldim bi tanesine ''mercury'' yazdım oldu.Peki diğer dragona ne yazacağım yardım lütfen
  • quote:

Orjinalden alıntı: onurdevrim

Ya yardım edecek biri yokmu dragonlara geldim bi tanesine ''mercury'' yazdım oldu.Peki diğer dragona ne yazacağım yardım lütfen

Geldim dostum O odaya girmeden duvarda bir tablo var yazacakların o tablonun üzerinde yazıyor. Dene olmazsa sana tam kelimeleri veriyim
  • selam samplus kardeş kelimeleri çözüdüm ama yine takıldım bana yardım et! elimde specielde bağıran çiçek var bahçeden aldım nereye koyacağım;bi de film şeridi var.yardımın için şimdiden teşekkürler
  • Dostum mezarda elini uzatan bi adam var onun eline vereceksin. Film şeridinide ilerleyen bölümlerde söylerim onun için daha erken.

kolay gelsin
  • Samplus dostum yardımların için teşekkürler..Hayatımda oynadığım en zor oyunlardan birini daha Samplus kardeşimizin yardımlarıyla da olsa bitirmeyi başardığım için kendimi şanslı sayıyorum....

Arkadaşlar eğer zaman bulabilirsem bu oyunun tam çözümünü de buraya yazmayı düşünüyorum...Umarım en kısa zamanda size de yardımcı olacağım...Malum Samplus arkadaşımıza bu konuda çok yüklendik...
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.