Şimdi Ara

Hat Değerlerim Nasıl?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
290
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Superonline ve Türknet'in verdiği bilgiye göre altyapım 35 mbps destekliyor. Yakında Türknet'e geçmeyi planlıyorum. Ancak o kadar çok şikayet okudum ki şimdiden ya bende sorun olursa diye üstümdeki yükü atmaya çalışıyorum.

• bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 17 Temmuz 2020; 17:6:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: matrix52

Nakil yaparsan sorun yaşamazsın ama anlaşılan ADSL hat kullanıyorsun. VDSL nakil işlemi başlar ise 1-2 hafta VDSL nakil işlemi sürer. Mâlum TT çok inat yapıyor. Bir kaç hafta ADSL kullanırsın sonra VDSL'ye alırlar seni. Altyapıya gelirsek, SNR biraz düşük ama santrale yakınsın. VDSL hatta sorun yaşamazsın.

Anlamadığım bir şey var. Bu arada Türknet'e başvurdum, TT ekipleri tarafından santralden kutuya kablo çekildi, şuan ki taahhütümden dolayı aboneliğim ileride başlayacak sadece. Bundan başka bir vdsl geçiş işi var mı? Bildiğime göre geriye sadece belgeleri yollamak ve internet hizmetinin başlaması kaldı. Umarım sorun olmaz...
  • Requizm kullanıcısına yanıt
    bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 17 Temmuz 2020; 17:6:47 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.