Şimdi Ara

Hasar Dosyası Kapatma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.976
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, aracım doludan dolayı hasar gördü. Allianz anlaşmalı serviste bugün hasar dosyası açtırdım. Fakat benim kasko allianz marka kasko olduğu için yüzde 30 muafiyet çıkıyor poliçeye göre. Ben de bu servisteki dosyayı kapatıp marka kasko anlaşmalı yerde yaptırmak istiyorum. Bu servisteki dosyayı servis kapatmamak için zorluk çıkartabilir mi? Ben pazartesi gidip konuşacağım ama öncesinde danışmak istedim.

Bu arada aracı teslim etmedim sadece evraklarla dosya açıldı.

• Hasar dosyasını Allianz sigorta şirketi hasar dosya uzmanı kapatır ancak.

Ama 5664'e sms atılınca rakamsız kayıt gelir.

• damneed D kullanıcısına yanıt
    Bana telefonda size muafiyet çıkarsa dosyayı kapatırız dediler. Kendileri mi kapatıyor bilemedim, kayıt çıkmasına da nasıl itiraz ederiz? Sonuçta aynı hasardan dolayı yetkili serviste düzeltme işlemini yaptıracağım. Onlarda da bir kayıt daha mı çıkmış olacak
  • bilginler2 B kullanıcısına yanıt

Açılan bir hasar dosyası sistemde gözükür silinmesi imkansız.muvaffakatname imzalarsanız hasar dosyası kapanır ama silinmez.

acentenize sorun.

• Kapatılmasına gerek yok. Eksperiniz ile görüşün veya modül dosya ise Allianz ile. Servis değişikliği gerçekleştirip muafiyet olmayan bir serviste işlemlerinize devam edebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brnbry -- 11 Ekim 2020; 17:41:50 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.