Şimdi Ara

@@@ Harman Kardon AVR145 (yerine Sony STR-DA2400ES) + Jamo S 606 HCS 6@@@ (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
174
Cevap
0
Favori
20.806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba spike nereden alabiliriz lütfen biri bana yardımcı olsun :(
  • eltax hollywood set 5+1 / sony sa-wm250sub evdeki dekarasyon değişikliği nedeniyle satılıktır.set 6 ay önce sıfır alındı.
  • Merhaba Arkadaşlar.
    S606 almak istiyorum. 1400'lere hemde taksitle aldığınız yazmışsınız. acaba nereden aldınız ?
    Bana buradan yada özelden yazarsanız çok memnun olurum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ikoras

Merhaba Arkadaşlar.
    S606 almak istiyorum. 1400'lere hemde taksitle aldığınız yazmışsınız. acaba nereden aldınız ?
    Bana buradan yada özelden yazarsanız çok memnun olurum.

estore sitesinden satın almıştım ama site uzun süre önce kapandı.
  • gsa elektronikte vardı sanırım.
  • Jamo s606 hcs3 takımı şans eseri teknosada 699 Tl ye buldum ve tabii ki kaçırmadım. Gerçekten bana fazlası ile yetecek kalite ve görsellikte bir ürün sanırım 1400 tl veren arkadaşlar bana biraz kızacaktırlar ama bu fiyata nasıl alırsın diye ama şans işte Teknosa bu ürünü getirip görücüye çıkarmış ama kimse almamış ve fiyatını düşe düşe 900 küsür liraya düşmüş ve son bir fiyat indirimide yaparak 699 tl ye inmişler ürünün tek dezaavantajı spike ve spikeların takıldığı ayaklarının olmayışı onlarıda bir şekilde hallettim diyebilirim. Öncelikle spikeları buldum takım halinde şimdi kaldı demirler. Onlarıda halledebilirsem ssüper olucak bu arada dediğim bu demirlerin genel olrak bir fotoğrafını bana yollarsanız çok sevinirim ona göre yaptırmam gerekecek.
    s606 kullanan arkadaşlardan rica ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eraxius

Jamo s606 hcs3 takımı şans eseri teknosada 699 Tl ye buldum ve tabii ki kaçırmadım. Gerçekten bana fazlası ile yetecek kalite ve görsellikte bir ürün sanırım 1400 tl veren arkadaşlar bana biraz kızacaktırlar ama bu fiyata nasıl alırsın diye ama şans işte Teknosa bu ürünü getirip görücüye çıkarmış ama kimse almamış ve fiyatını düşe düşe 900 küsür liraya düşmüş ve son bir fiyat indirimide yaparak 699 tl ye inmişler ürünün tek dezaavantajı spike ve spikeların takıldığı ayaklarının olmayışı onlarıda bir şekilde hallettim diyebilirim. Öncelikle spikeları buldum takım halinde şimdi kaldı demirler. Onlarıda halledebilirsem ssüper olucak bu arada dediğim bu demirlerin genel olrak bir fotoğrafını bana yollarsanız çok sevinirim ona göre yaptırmam gerekecek.
    s606 kullanan arkadaşlardan rica ediyorum.

torba diye ben buna derim, hemde ne torba

• Vallahi biraz şans diyelim sadece...
  • Hayırlı olsun. Güle güle kullanın. Jamo setten sadece 1 tane mi kalmıştı?
  • Teşekkür ederim. Evet bir tane vardı Ankara/Cepa AVM şubesinde fakat diğer şubelerinde varmıdır; bilemiyorum ama Ankara'daki çoğu şubeyi gezdim fakat başka görmedim. Şans eseri gördüm zaten bu setide, en arkada köşeye koymuşlar belli belirsiz duruyordu. Bakalım ama bundan sonra forumdaki arkadaşlar için aklımda merak etmeyin böyle birşeye yine denk gelirsem herhangi bir ürüne hemen sizlerede bildirim.
  • Valla hocam iyi macera yaşamaşsınız. Son durum nedir acaba muradınıza erebildiniz mi?
  • Demirleride yaptırdım spikelarda gayet iyi oldu son durum fazlası ile tatmin edici ben çok memnunum. Zaten pioneer wooferım vardı bu setlede gayet iyi oldu.
  • ben hala teşhir ürünü olarak kullanıldığı için 699tlye bulabileceğiniz jamo s 606 biliyorum; ama bana şu konularda sağlıklı ve ayrıntılı bilgi verriseniz söylerim :-P

Denon 1911 mi Pioneer 920 mi?
    tamerege sen denon 1911 i dinlemeden mi 920 üstün diyorsun, senin dinlediğin denonun diğer modeli mi mesela 1910 mu?
  • Jamo s606 kuleler için spike set bakıyordum. Bunların ölçüleri nedir ve bunlara uyumlu spike nereden bulabilirz?
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.