Şimdi Ara

Hangisini seçmeli?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
580
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • SEG 32SCF5660 32'' 81 ekran FullHD Uydu Alıcılı Dahili DVD Player -- 899 TL

HI-LEVEL 39" UYDU ALICILI FULL HD -- 1049 TL

YUMATU 32” 82 Ekran HD UYDULU SLİM USB ASKI APARATI LED TV -- 738 TL

Ya da max 1000tl f/p önerebileceğiniz var mıdır? Kriter min 32", full hd, uydu alıcılı olması.

• Samsung 40 KU 7000 aldık. Çok memnunuz. Bi bakın isterseniz. 39" alternatifi görünce belki 40'ta yarar işinize diye düşündüm.
  • SEG(VESTEL) 5660 Modeli İçin Yazıyorum

Bu ürünü aldığımda gözüme hoş gelmişti. Ama ucuz etin suyu yavan olurmuş. Nitekimde öyle oldu. ürün 2 kez panel arızası verdi ve sfırıyla değişti, son değişen ürün 2 kez elektrik arızası verdi. Servis gelip yazılım attı, lakin ertesi gün gene elektrik arızası verdi. Cihazı alıp götürdüler servise, 6 gün serviste kaldı. çözdük deyip getirdiler, gene aynı arızayı verdi. hala ürünüm bozuk. çözüm merkezine ulaşmak için 7 8 kez müşteri hizmetleriyle konuştum ama çözüm merkezi çözüm getiremedi. ürünü bana tamir edip geri göndereceklerini söylediler durdular. bende bu ürünü istemediğimi ifade ettim. aradan 1 hafta geçti, geri aradı çözüm merkezi, ürünün değişimini yapamadıklarını, tamir edeceklerini söyledi. kabul etmez isem, yazılı ihtarla ürünü almamız gerekeceğini söylediler. 6 7 kez bozulan bir ürünü hala tamir etme derdinde olan Vestel firmasını, şiddetle kınıyorum. Hatalarını kabul etmelerine rağmen reaksiyon almaktan aciz kalan bu firmayla tüm ilişkilerimi kesiyorum.

• A101 den kuzenim aldı geçenlerde çok memnun

Regalde bakabilirsin bu fiyata kardesimde de regak kullanıyor memnun 127 ekranı 1200 tlye almıştı 1 senedir sıkıntı yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yorumlar için tşkler dostlar yaklaşık 3 hafta önce dallas hocamın önerisiyle bunu httpww.vatanbilgisayar.com/vestel-32fb5000-32-82-cm-fhd-slim-led-tv-dahili-hd-uydu-alici.html aldim, 1000tlye vatandan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.