Şimdi Ara

Hangi Total War oyunuyla başlayım?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.869
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Total War serisine başlamak istiyorum en kolayı hangisidir ve kavramama yardımcı olur hangisiyle daha rahat öğrenirim?

• Bence Medieval 2 ile başla diğerlerine göre daha basit sonra empire sonra Napolyon ve ya rome 2 ile devam et

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tavsiyen için teşekkürler deneyeceğim. Medieval 2 nin Türkçe yaması var mı?
  • var
  • fark etmez değişen bir şey yok
  • rome total wardan başla mediavelden bence daha eğlenceli geliyor bana ve mediavelle nerdeyse aynı fakat zamanlar farklı ve grafikleri birazdaha kötü daha sonra empire total war oyna özellikle Osmanlı ol yanılmıyorsam 10 toprakla başlayacaksın oyuna ve benden sana taktik ilk asker üret daha sonra doğuyu ve rusyayı zaptet
  • Medieval 2
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ostravas Maradona

Arkadaşlar Total War serisine başlamak istiyorum en kolayı hangisidir ve kavramama yardımcı olur hangisiyle daha rahat öğrenirim?

Hocam hangisinden başlayacağın biraz da senin ilginle alakalı. Orta Çağ seviyorsan Medieval 2, 18.Yüzyıl seviyorsan Empire ile başlayabilirsin. Japon Kültürü seviyorsan Shogun 2 ile de başlanabilir. İlla çıkış tarihlerine göre oynamak zorunda değilsin zaten.
  • Benim en zevk aldığım Empire'idi Osmanlı ve sanayi döneminin sömürge devletleri yeterk.

ayrıca Amerika toprakları teknoloji ağacı vs vs.
  • medieval 2 oyna digerlerini oynama gerek yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tavsiyelerinizi değerlendireceğim teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: schumacher075

quote:

Orijinalden alıntı: Ostravas Maradona

Arkadaşlar Total War serisine başlamak istiyorum en kolayı hangisidir ve kavramama yardımcı olur hangisiyle daha rahat öğrenirim?

Hocam hangisinden başlayacağın biraz da senin ilginle alakalı. Orta Çağ seviyorsan Medieval 2, 18.Yüzyıl seviyorsan Empire ile başlayabilirsin. Japon Kültürü seviyorsan Shogun 2 ile de başlanabilir. İlla çıkış tarihlerine göre oynamak zorunda değilsin zaten.

+1
  • Madieval total war 2 bence osmanlıda var gerçekte ki gibi oyundada işe yarıyor turan taktiği yani diğer adıyla hilal taktiği dene zevkli oluyor turan taktiğiyle alamayacağın ülke yok
  • Mediaval total war 2 çok harika

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana göre Total War oyunları iki kola ayrılıyor grafiksel ve oyun arayüzü bunları ayıran ana özellik. Bunları listelemek gerekirse

A) Shogun
    Medieval
    Rome
    Medieval II

B) Empire
    Napoleon
    Shogun 2
    Rome II

Sana tavsiyem serinin eski oyunlarından başlamak istiyorum dersen Medieval II'den başla grafik ve arayuzu gelişmiş güzel olsun dersen Napoleon veya Empire oyna.

*Napoleon ve Empire grafiksel ve oyun arayuzu bakımından birebir sayılır yalnız Empire da ülke sayısı ve harita devasa.
  • Grafik olarak pek takılmamak lazım. Hangi çağda oynamak istiyorsun o önemli. Çoğu oyununda türkçe yaması var tamamen keyfine bağlı.
  • Herkese teşekkürler sanırım Medieval II den kullanacağım tercihimi.
  • arkadaşlar osmanlı hangisinde var ?
  • Medieval 2 iyi, moğollar feci zorluyo ama. Rome ikinin de çoğu dlcsini indirdim. Bi ara başlarım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmtayd

arkadaşlar osmanlı hangisinde var ?

Empire Total War.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.