Şimdi Ara

Hangi Saç Kesme Makinesi? (76. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.750
Cevap
51
Favori
510.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • APRİLLA AHC 5021 Şarj Edilebilir Saç Kesme Makinesi -50 tl

https://urun.n11.com/sac-ve-sakal-kesme-makinesi/aprilla-ahc-5021-sarjli-sac-kesme-sekillendirme-tras-makinesi-P313232543

https://docplayer.biz.tr/35758962-Ahc-5021-sarj-edilebilir-sac-kesme-makinesi-rechargeable-hair-clipper-kullanma-kilavuzu-user-manual.html

https://www.epey.com/tiras-makinesi/aprilla-ahc-5021.html

Üzerinde thın ve cut düğmesi var. Galiba ince kıllar için olan bi seçenek.
    Bu düğme resimlerde gözükmeyebilir ama kul. kılavuzunda gözüküyor.
    Şarjı 8 saatte oluyo, 1 saat gidiyomuş.
    Kablolu da kullanılabiliyor.
    Temizlemesi baya kolay.
    3 mm ile 30 mm arasında uzunluk seçimi yapılabiliyor.
    Alma sebebim aslında 30 mm'ye kadar uzun kesebilmesiydi.
    Uzun saçlarımı keserken zorlandı biraz. Yine de iyi iş çıkardı.
    ben beğendim açıkçası, fiyatına oranla kaliteli diyebilirim .
    Sakalı sıfır kesmiyor makine.
    Aldığım firma faturalı yollamadı ürünü ama epostayla faturayı yolladığı için geri iade etmedim.
    Firmayla ilgili yorumlarda fatura yollanmadı diyenler vardı.
    7 lira kargo gözüküyor ama ben ödemedim. Üstünde n11 ödemeli yazıyodu.

Kısaca bu fiyata rahat alınır..

• 27 yıldır flowbee saç kesme makinesi kullanıyorum, bu süre içinde hiç berbere gitmedim. Elimdeki ikinci makine, birincisini söküp takayım derken bozmuştum.
    Daha iyisi çıksa onu da alır kullanırım. Tek sıkıntı yurt içinde satan bulamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar sakal ve ense için powertec tr258 veya remington 5200 den hangsini almalıyım.hangisi işimi görür? sakalı sıfır yapmasını beklemiyorum ve istemem zaten,kısaltsın yeter.
  • powertech 6500 kullanan varmı?
  • Wahl makinası olan arkadaşlar,
    amazondan 10 ve 12 no tarak getiriyorum , bakalım nasıl çıkacak ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi köle -- 25 Mart 2019; 21:37:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: köle

Wahl makinası olan arkadaşlar,
    amazondan 10 ve 12 no tarak getiriyorum , bakalım nasıl çıkacak ;)

makinenden memnun musun? model?
  • kablosuz, şarjı en az 30 dk gidebilen, yağ derdi olmayan ne önerirsiniz? hiç saç çekmemeli, 2 cm ve üzeri kesime izin verirse iyi olur. küçük çocuk için kullanılacak. sakal için kullanılmayacak. maksimum 250tl bütçe
    Remington PG6150
    wahl
    Philips 1000 Serisi QG410/15(markayı sevmiyorum)
    Rowenta TN9130
    Moser Mr-8088
    Remington PG6030
    Rowenta TN1400 Nomad
    Braun 5 serisi(hepsiburadada yorumları çok iyi)

Bunlar gözüme çarptı. marka olarak braun sevmesemde yorumları iyi. sakalım için eskiden aynı fiyat seviyesinde braun ve panasonic kullanmıştım. panasonic hem kesim kalitesi hem de ömür açısından çok daha iyi çıkmıştı. bu yüzden panasonic tavsiyeniz varsa çok memnun olurum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi posterity -- 11 Nisan 2019; 16:16:23 >
  • madmahmutd kullanıcısına yanıt
    küçük çocuk için alacağım. saç tıraşında tahriş yada saç çekmesi yapıyor mu
  • posterity P kullanıcısına yanıt
    Saç çekmesi ve tahriş yapmıyo.
  • Braun hc 5010 ile philips hc 3520 arasinda kaldim sizce hangisi

• Arkadaşlar yaklaşık 3 yıl Remington HC5810 model makina kullandim(efsane bir makinedir) servis tarafından ne yazik ki şarj adaptörü sağlanmadiğindan iadesini istedim..
    Şimdi yeni bir makina almam gerek kafam da
    Moser Neo 1886 modeli var acaba bu model hakkında bilgisi olan var mi yada bir önerisi tşk ettim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mavi_dünya -- 25 Nisan 2019; 15:16:28 >

• ulkuaydin U kullanıcısına yanıt
    Moser orijinal midir fonex’in sitesiyle arasında makul bir fiyat farkı var?

• Philips hc 3520 aldım hayatımda ilk defa kendi saçımı kestim memnun kaldım gayet büyük rahatlıkmış, ancak kesme aralığı 2 mm yani 3 mm - 5mm - 7mm şeklinde devam ediyor acaba bunu 2 mm - 4mm - 6mm yapacak tarak başlığı var mıdır çin malı veya başka sitelerde merak ettim ancak bulamadım.
  • arkadaşlar merhaba, şöye saç (3-4 numaraya falan vurmak için) ve sakal (sıfır alma başarısı önemli değil şekil vermek ve kısaltmak) için önerebileceğiniz sağlam bi makina var mı? vücut için kullanılsa da iyi olur tabii vücut kiti falan oluyormuş.(bu olmasa da olur) 100-150 liradan fazla olmaması gerek yalnız
  • Katalan! kullanıcısına yanıt
    powertec 258 gönül rahatlığıyla alabilirsin berberlerin kullandıgı bir model saç-sakal kullanabilirsin. en fazla 4 numara kadar kesebilirsin ama. sıfır kesmez, 0,5 mm civarında bırakıyor sanırım. 8 saat sarj süresi unutma. sarjını tam bitir sonra sarja tak buna uyarsan bayağı kullanırsın. kablolu da kullanılabiliyor...
  • Merhaba beyler,
    Bende saçımı kendim kesmek istiyorum fakat 40 mm ve üzeri bir cihaz bulamıyorum.
    Bana bu konuda güncel makinelerden tavsiye verebilir misiniz?

Şimdiden teşekkür eder
    İyi günler dilerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: baalzebun

Merhaba beyler,
    Bende saçımı kendim kesmek istiyorum fakat 40 mm ve üzeri bir cihaz bulamıyorum.
    Bana bu konuda güncel makinelerden tavsiye verebilir misiniz?

Şimdiden teşekkür eder
    İyi günler dilerim
    Aynı şekilde bende 35mm ye kadar kesebileceğim bir makine arıyorum. Braun var sanırım ama göremedim bir tane görmüştüm oda çok pahalıydı diye hatırlıyorum.
  • sakallarımı doğru düzeltecek, elmacık kemiğimdeki tüyleri sıfır alacak elek aparatı olan bir de saçlarımın yanlarını kesebilecek su geçirmez bir cihaz önerir misiniz.

• hocam makineden hala memnunmusun bende remington düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sunyy2003 -- 15 Eylül 2019; 11:19:26 >
  • 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.