Şimdi Ara

Hangi Saç Kesme Makinesi? (78. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.751
Cevap
51
Favori
510.190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Philips bt7512/15 sıcak fırsatlarda yazılmış nasıldır? Saç kesiyor mu acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese selamlar;

Arkadaşlar bana bir saç traş makinası lazım, öncelikle elimdeki makina şudur;https://www.akakce.com/erkek-bakim-seti/en-ucuz-remington-pg350-fiyati,110140.html

Bu makinayı ufak müdaheleler yapaırm diye almıştım, hiç sevmesem de berbere gitmeye devam ediyordum, ama bir süre önce berber işini bırakıp bu makina ile giriştim saçlara, son 5-6 defadır da kendim kesiyorum ama bazı eksiklikler var, yaşadığım sorunlar şunlar;

1.) Tepem oldukça seyrek, tepemi, faulleri, kulak üstü ve gerisini ve en mühimi enseyi alırken sorun yaşıyorum. Makina, saçın doğal hudutları diye tanımlayacağım bu bölgelerde ve seyrek olan tepemde verimli çalışamıyor.

2.) gücü yetersiz geliyor, tam şarjda dahi saçı kesebilmek için elimle kılavızluk yapıyorum yoksa saç kesilmeden makina ağzından kaçabiliyor, belki keskinliği de yetersiz geliyordur bilemiyorum.

Bu konularda sorunumu çözecek makinalar hangileridir. Bütçe belirtmesem de, premium ürün almayı düşünmüyorum, tavsiyeleri ona göre mümkün mertebe bütçe dostu, ama parasının hakkını veren, sorunlarımı çözebilecek ürünlerden yaparsanız makbule geçer.

• m.secim kullanıcısına yanıt
    https://www.fonexkozmetik.com/moser-1400-0050-profesyonel-sac-kesme-makinesi

• quote:

Orijinalden alıntı: SinanEnginizm

https://www.fonexkozmetik.com/moser-1400-0050-profesyonel-sac-kesme-makinesi
    Merhaba arkadaşlar, bu makinadan elimde var. Sadece 4-5 defa kullanılmıştır. Yarı fiyatına verebilirim isteyen olursa..

• rivaldo10 R kullanıcısına yanıt
    Makine teknik özelliklerinde en kısa kesme ölçüsü diye yazıyor hocam, Moser kullandım; ama sıfırdan kastınız jiletle alınmış gibi değildir diye tahmin diyorum, zira 0.7 mm bırakıyor
  • evde fade yani kademeli tras icin hangi makinayi onerirsiniz

• Merhaba arkadaşlar powertech 3200 powertech 6500 ,mac3 tc4800 ve wahl home pro hangisini almalıyım bilen cevaplayabilir mi fiyatları ortalama , saç sakal evde kendim için istiyorum

• Satılıktır ilaveten bilgi içerir

Moser 1884 li pro bu makine saç kesme makinelerinin en üst seviyesidir. Diğer moserler den farkı bıçağı dir. kisisel kullanımda bileyle uğraşmazsiniz körelmezz.. Ve lityum pili 45 dakka da şarj olur ve çok uzun süre kullanırsınız. İlaveten şarj olurken de kullanırsınız stand olarakta şarj edersiniz fiyatı şuanda 1000tl 1200tl arasında... 600ze vereceğim.
    Yaş ilerleyince sakalda beyazlar çıktı kirli sakal bıraktığında görünüyor🥺 sıfır sinek kaydı tras ederek beyazları görmemek amacındayim sinekkaydi tras makinesi aldım.
    Kirli sakal bırakmak isteyen ve saç kesmek isteyenlerin alabileceği en üst seviye makine budur. Bunun daha iyisi yok şuan piyasada. Bıçakları en keskin bıçak sistemi moserde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aykutasil -- 30 Ekim 2019; 21:59:42 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba, 40mm ve üzeri kesen saç ve sakal tıraşı yapabilen makina arıyorum

• cancan175 kullanıcısına yanıt
    Mini makineler p
    0.3 milim keser ama saç kesemessin
    Saç kesme makineleri 0.7 kesiyor bende moser li pro 1884 var yarı fiyatına veriyorum üstteki mesaj bana ait satılıktır

• Braun
  • Merhaba. 300tl bandında ne alınabilir sizce? Kablolu ve kablosuz kullanılabilmesi iyi olurdu. Moser'ler uçmuş. Remington da iyi midir bilemedim.
  • Saçı jiletle kazımış gibi (veya buna çok yakın) kesen makine önerisi lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bilen Biri

Saçı jiletle kazımış gibi (veya buna çok yakın) kesen makine önerisi lazım.
    Bugüne kadar 10 a yakın saç kesme makinesi kullandım Goldmaster GM-7171 Filinta gibi jilete yakın kesen görmedim

• Bana 40mm tarağı olan veya ona yakın bir makine lazım. Konuda geçen modeller artık satılmıyor. Öneri verecek olan var mı
  • Moser 1400 için 18 mm ve 25 mm tarak lazım ama mesadepo hariç bir yerde bulamadım. O da çok pahalı. Birde sözde iki yerde 6 li set olarak satan internet sitesi var. Onlarda bolca şikayet almış firmalar. Yardımcı olacak biri varsa çok müteşekkir olurum.

• bradenburg B kullanıcısına yanıt
    Hala kullanıyormusunuz, silindir ucu ile sıfıra yakın kesiyor galiba ölemi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Amroth.

Hala kullanıyormusunuz, silindir ucu ile sıfıra yakın kesiyor galiba ölemi.
    Hayır saç kesme başlığıyla

• bradenburg B kullanıcısına yanıt
    Biraz araştırdım gercekten sinek kaydı kadar kestiğini söylemiş herkes, sipariş ettim bakalım inşallah memnun kalırız. İndirimle 70₺ e geldi güzelde bi fiyata geldi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eskibalta

Moser 1400 için 18 mm ve 25 mm tarak lazım ama mesadepo hariç bir yerde bulamadım. O da çok pahalı. Birde sözde iki yerde 6 li set olarak satan internet sitesi var. Onlarda bolca şikayet almış firmalar. Yardımcı olacak biri varsa çok müteşekkir olurum.
    25 mm tarak ben de almak istiyorum. Siz aldınız mı bir yerden?

Moser tarağı benim makineye uymaz sanırım. Dearling dandik bir makine var.

• 
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.