Şimdi Ara

Hangi model Sapphire R9 390X

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.021
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, vatan bilgisayarda bu kartların iki modeli var , ikisidie aynı fiyat ve incelediğimde özellikleri aynı görünüyor . Ama hangisini alacağıma karar veremedim. Sizce arada ne fark vardır_? Teşekkürler.

Ürünler aşağıdadır :

1- Ürün kodu: 11241-00-20G Link :http://www.vatanbilgisayar.com/sapphire-r9-390x-tri-x-8gb-gddr5-512bit-amd-radeon-dx12-ekran-karti.html

2- Ürün kodu: 11241-04-20G Link :http://www.vatanbilgisayar.com/sapphire-r9-390x-tri-x-8gb-gddr5-512bit-amd-radeon-dx12-ekran-karti-22037.html

Hangi model Sapphire R9 390X Hangi model Sapphire R9 390X

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ukayl06 -- 2 Şubat 2016; 9:58:34 >

• Sapphire r9 390X alacak biri olarak ben de merak ediyorum.
  • Biraz bakındım yanlış yazmadılarsa durum şu ;

11241-00-20G kodlu olanı 1055 mhz gpu 6000 mhz bellek Backplate yok TRİX MODELİ

11241-04-20G kodlu olanı 1080 mhz gpu 6000 mhz bellek Backplate var NİTRO MODELİ

http://www.sapphiretech.com/catapage_pd.asp?cataid=69&lang=eng

Yada vatan yanlış yazdı 2 sindede 1080 mhz gpu hızı ve Backplate var sadece biri NİTRO diğeri TRİXX sürümü karışık biraz
  • Hayırlısı bakalım. Pek fark yok gibi, hd 7870 xt ile devam edeceğim şimdlik.
  • Kutusu geniş olanı al içinde daha çok ıvır zıvır var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cenkakay08

Kutusu geniş olanı al içinde daha çok ıvır zıvır var.

Geniş derken?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Genişin anlamını mı açıklayayım ne istiyorsun ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cenkakay08 -- 3 Şubat 2016; 17:01:12 >
  • quote:

Genişin anlamını mı açıklayayım ne istiyorsun ?

akşam akşam güldüm iyimi bu arada amd kartlara vatan da indirime girdi yaklaşık bir haftadır düşme eğilimindeydi iki aya yakındır takip ediyorum sonunda vole geldi tahminen 70-80 tl arası indirime girmiş hemen hemen bütün modeller tabi biraz daha aşağı fiyatları görecektir çünkü 3 ay önceki fiyatlara hala yaklaşılamadı..yeni kartlarla ilgili bir durum olabilir diye düşünüyorum yer açmak için hayırlısı dahada düşmesini bekliyoruz....

• quote:

Orijinalden alıntı: klement

quote:

Genişin anlamını mı açıklayayım ne istiyorsun ?

akşam akşam güldüm iyimi bu arada amd kartlara vatan da indirime girdi yaklaşık bir haftadır düşme eğilimindeydi iki aya yakındır takip ediyorum sonunda vole geldi tahminen 70-80 tl arası indirime girmiş hemen hemen bütün modeller tabi biraz daha aşağı fiyatları görecektir çünkü 3 ay önceki fiyatlara hala yaklaşılamadı..yeni kartlarla ilgili bir durum olabilir diye düşünüyorum yer açmak için hayırlısı dahada düşmesini bekliyoruz....

Yeni kartlar nezaman gelecekmiş hocam. Hangi model onlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Vazgeçtim almaktan ya :)
  • nitro olan modelini al derim şayet bende şuan 7950pcs+ var 3-4 ay sonra 390pcs modelleri gelmesse nitro almayı düşünüyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.