Şimdi Ara

Msi gtx 1080 mi msi gtx 1070 mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
497
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar merhaba 2 ay önce 3 buçuk bine gayet güzel bir bilgisayar aldım her şeyinden memnunum pek çok oyunda very high grafik ayarlarında oynuyorum fakat benim için önemli olan ultra bir de ilerde çıkacak oyunları kaldırabilmesi ve mayıs aylarında inşallah teogum iyi geçerse babamın bana 5 bin tl sözü var ve aklımda msi gtx 1080 almak geçiyor fakat 1070 de fena gözükmüyor arada fiyat farkı var sizce hangisini almalıyım ilerde de beni idare etmesi önemli cevap verirseniz sevinirim bilgisayarımın özellikleri:
    Asus 26,6" vp247t gaming ms monitör. telefon için ücretsiz zil sesleri indir : Phoneringtones.info
    İntel i7 6700 3.40ghz işlemci
    Msi 170a pro mother board anakart
    16gb corsair 2400mhz ddr4 ram
    120gb corsair force ssd
    1tb hdd depolama alanı
    Msi gtx 960 4gb 128bit ekran kartı
    download iphone 14 pro ringtone

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MartinL -- 22 Kasım 2022; 7:1:31 >

• Ferrari mi bmw mi. Paran yetiyorsa ferrari paran yetmiyosa bmw..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ferrari bmw örneği çok saçma zira ikisinin araba olması dışında benzerliği yok.Şimdi monitörüne baktım full hd 60hz bir monitör kullanıyorsun.Bu monitör için 1070 bile almana gerek yok şahsi fikrim.Msaa çok seviyorum dersen alabilirsin ama.Şöyle 144hz veya 2k 60hz bir monitörün olsaydı o zaman değiştir kartı derdim ama bence şimdilik gerek yok.
  • GTX1080 yerine 2.el 1070 + 144hz monitör alırdım.
  • Gtx 960'ın oyunları Ultra ayarlarda oynatması gerekiyor 30fps üstü ve ya civarı sorun olmadan. Msaa'dan biraz kısarsınız zorlamaz. Bir süre bu kart ile idare edip; biraz daha birikim yapıp 2K monitör + Gtx 1080 ve ya 144Hz FullHd monitör + Gtx 1080 ve ya da 2K 144Hz monitör + Gtx 1080 olabilir. Ama almışken 2K bir monitör lâzım. Artık yavaştan yavaştan 1080p de alt çözünürlük kabul edilmeye başlanıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.