Şimdi Ara

handoff kullanabilen varmı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bana nasıl yapacağımı anlatırmısınız?Şimdiden ellerinize sağlık.

• Elinde iPhone dışında hangi Apple cihazı var?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mobilist

Elinde iPhone dışında hangi Apple cihazı var?

5s ve ipad air var hocam.
  • Sadece iOS 8 ve OS X Yosemite arasında oluyor diye biliyorum.

• + Yosemite Beta harici daha çıkmadı beklemedeyiz.
  • Aynı icloud ile giriş yapılmış olması gerekiyor aynı cihazlar yanyana olması gerekiyor. Ipad den tarayıcı açınca iphone da sol altta tarayıcı ikonu çıkıyor. Arama yapmak istiyorsan eğer facetime açıp etkinleştir men gerekiyor iki cihazda da etkin olması gerekiyor aynı şekilde imessage da etkin olması gerekli.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanırım ben az önce anlamadan handoff u kullandım :))

iPhone'u arayan olduğu zaman iPad de çalmaya başlıyor. İsterseniz gelen sesli aramayı iPad üzerinden verebiliyorsunuz. (Sesli Facetime veya Görüntülü Facetime) dan bahsetmiyorum.

Normal gsm aramalarından bahsediyorum. Aynı anda iPad de çalıyor, ve ipad üzerinden cevap verebiliyorsunuz.
  • iOS8'li iPad'de de oluyor. Aynı wifi ağına bağlıyken iPad'den de çağrı cevaplama ve mesaj yazma falan yapabilmeniz lazım. Olmuyor mu denediniz mi?

• ikside aynı hesaba bağlı bir sür üvideo var ipadla eşleştirmişler ?
  • Ekstra bir ayar yapmadım.Kendi otomatik olarak birleşti.Bilgisayarda hata verdi.Gerçi beta sürümü sonuçta.
  • bir ben beceremedim bunu.. yardımcı olmaya çalısan arkadaşların ellerine sağlık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atif Zafrak

Sanırım ben az önce anlamadan handoff u kullandım :))

iPhone'u arayan olduğu zaman iPad de çalmaya başlıyor. İsterseniz gelen sesli aramayı iPad üzerinden verebiliyorsunuz. (Sesli Facetime veya Görüntülü Facetime) dan bahsetmiyorum.

Normal gsm aramalarından bahsediyorum. Aynı anda iPad de çalıyor, ve ipad üzerinden cevap verebiliyorsunuz.

+1 Aynı şekilde Mac ve iPhone konusunda da aynı. Hatta Mac'ten başladığım bir konuşmaya iPhone'dan devam edebiliyorum. Ama iPhone'dan başladığım konuşmaya Mac'ten nasıl devam edicem bilmiyorum.
  • ben iphone 5 ile ipad air in konuşma olayını hallettim ama normal mesajlar hiç bir şekilde ipad de görünmüyor. ipad den normal mesaj göndereyim dedim o da olmuyor bi yerde hatamı yapıyorum anlamadım. :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: noble34

ben iphone 5 ile ipad air in konuşma olayını hallettim ama normal mesajlar hiç bir şekilde ipad de görünmüyor. ipad den normal mesaj göndereyim dedim o da olmuyor bi yerde hatamı yapıyorum anlamadım. :(

Mesaj lar Ocak da olacakmış

• çok sağol bende arıyorum sürekli bende mi sorun var diye
  • 4s ve ipad2 ile aynı icloud hesabına giriş yaptım.Aynı wi-fi ağından bağlıyım fakat bir türlü beceremedim.Sadece safari'de hangi sayfalar açıksa onları alt sekmede gösteriyor ki zaten bu yeni bir özellik değil...acaba cihazım mı desteklemiyor??(her 2 cihazda da iOS 8 yüklü)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unicorn13 -- 22 Eylül 2014; 23:16:50 >
  • Sanırım 4S ve ipad 2 eski cihazlar olmasından dolayı bu özellikleri kapsamıyor olabilir ama tam emin değilim

• Ben kullanıyorum bu özelliği. ipad'den kişilerden numaraya tıklayınca otomatikman aramaya başlıyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.