Şimdi Ara

HALO 5: GUARDIANS-ANA KONU (55. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.354
Cevap
10
Favori
42.490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: jarkaman

quote:

Orijinalden alıntı: hata_I

halodan tam bir zevk almak icin tum oyunlarini oynamak gerekir mi bende 4 var 360 da yeni basladim 5 ise xbox one a almayi dusunuyorum

Valla hocam bu biraz zevk meselesi Oynayıp çok sevende sevmeyende var.
    Ben kendim oynamadım eskilerini. Multisini o kadar çok sevdimki oyun kaç aydır bende hikayesini yeni bitirdim ;) herhalde multi serverler de problem çıkmasa oda daha beklerdi.

Bazı hikaye oynamayı seven arkadaşlarım başlangıç oyunlarının hikayelerini müthiş buluyor. Ama görsel olarak çokta birşey bekleme.

1 -2 -3 - reach - odst bunların hikayeleri çok iyi. aslında 4 ün hikayesi de baya iyi ama 5 biraz sarmadı :)

• Beta saat kaçta aktif olacak bakmış olan varmı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jarkaman

Beta saat kaçta aktif olacak bakmış olan varmı?

Beta başladı dostum.
  • O zaman kızın uyumasını bekleyeceğiz ;)

• saitates kullanıcısına yanıt
    aynen bende de öyle bi sorun var.ışınlanma çok oluyor 1 sn civarı geriden oynuyorum hiç tadı kalmadı o yüzden. ama mart ayın da hiç bir sorun yoktu
  • siyalf S kullanıcısına yanıt
    Evet durum bende hala ayni:((Oyun çiktigindan beri bende hiç böyle olmamişti..

• 10 kisi Halo'dayiz, isteyen herkes katilabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bayadır kimse birşey yazmamış ;(

• Oynamaya devam.Çıktiğı günden beri başka oyun açmadim neredeyse.Multi gerçekten çok keyfli.

• Beyler elimde Halo 5 Guardians Kodu var isteyene 150 TL ye verebilirim. Mesaj atabilir ilgilenen.
  • Beyler oynayan var mı multiyi hala? Tüm oyunları oynadım ve bitirdim. Fakat 4. oyunda multiden soğudum ve multisini hiç oynamadım. Bu oyun olmuş, güzel taktik yapan arkadan saldırılsa bile rakibi öldürebiliyor. Yani ilk gören değil iyi oynayan kazanıyor.

Grubunuz varsa beni de ekleyin beraber oynayalım. GT: xNFAx
  • Ben sürekli oynuyorum ;) birçok kişide oynuyor fakat pek denkgetiremiyoruz birbirimizi ;)
    Oyun harika nerdeyse başka oyun oynamıyorum ^^

• necipfazil2041 kullanıcısına yanıt
    şuan piyasadaki en iyi multi oyunudur.yeni çıkan herhangi bir oyunun multisini hep halo ile kıyaslıyorum.genelde bunu oynayacağıma halo oynarım daha iyi diyorum
  • jarkaman J kullanıcısına yanıt
    jarkaman, Ekledim sizi.
    mvlt42 GT söylerseniz sizi de eklerim veya siz beni ekleyin..

Denk gelirsek oynayalım
  • necipfazil2041 kullanıcısına yanıt
    Okeydir ekledim. İlk fırsatta klan daveti atarım.
    Halowaypoint den kabul edebilirsin

• Ben de şu an piyasadaki en iyi multiplayer FPS olduğunu düşünenlerdenim ama bölümün 360 zamanlarındaki halini hatırlayınca, Halo 5 gibi bir oyunun konusunun bu kadar sessiz kalması üzücü. Böyle kaliteli bir oyun PS4'te olsaydı konusu her gün bir sayfa atlaya atlaya ilerlerdi herhalde, çıktığı günden beri oynuyorum ve hala ilk günkü şevkle, biraz olsun sıkılmadım. Halo zaten Xbox markasının en sevdiğim oyun serisi, bunun da etkisi var bu denli oynamamda ama multiplayer konusunda bu oyunun inanın bir dengi daha yok, sahip olduğu kendine özgü yönler çok kuvvetli; Battlefield 1 gelene kadar bu yoğunlukta oynamaya devam ederim ki sadece Halo için konuşacak olursam da Halo 6 gelene kadar hayli hayli gideri var benim için 5'in. Betasından gaza gelip aldığım Battlefront'a verdiğim 60 dolara bakıyorum, ki ona açıkçası acıyorum ama bir de Halo 5'e, parasını sonuna kadar hak eden bir oyun oldu benim için ve öyle de devam ediyor.

• Bu aslında birazda çıtır oyuncuyla alakalı bir durum. Şimdi şöyle arkadaş listemi ve bildiğim xbox kullanıcılarına bakınca göörüyorumki yaş ortalaması neredeyse 25+ ve bu kişilerin çoğu iş güç çoluk cocuk sahibi. Tabiki oyunun yaşı yoktur ama bu tip konuların ateşinide hep daha küçük yaş gurupları verir ;)
    Buna birde tr deki xbox kullanıcı kitlesinin az olmasını eklersek aslında çokta şaşılacak bir durum değil.
    Bir ara burada da baya yazılıyordu ama tahmşnimce şu an whatsapp tan iletişim kuruluyordur. Zira ben baya bir kişi ile artık o şekilde haberleşip beraber oynuyorum.
    Bu arada herhalde bu oyundaki en büyük sıkıntı uygulama ve klan davetlerinin oyundan yapılıp yine oyundan kabul edilememesi. Yanılmıyorsam burada yazan arkadaşların bir klanı var. Ayrıca TAG açıklamalarda yazıyor eklerseniz beraber oynayabiliriz. Hatta isteyen ayyildiz klanına istekte bulunsun görünce hemen kabul ederim. Nasılsa artık klan oyuncukarınında oyun içinde olup olmadığı görülebiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jarkaman -- 25 Mayıs 2016; 21:55:39 >

• Halo combat evolvedden itibaren multi piyasasında bulunduğum üzere söyleyebilirim ki. Oyun olmuş. Daha yeni yeni başladım one aldıktan itibaren. Msc ve Halo 5 arasında mekik dokuyorum. Aklım karma karışık hangisine dalsam bilemedim. Msc ayrı bir dünya ama onda multide oyuncu bol degil ne yazıkki yada ben bulamıyorum.

Halo 5 ara ara oynuyorum pcde battlefield4 oyunundan fırsat buldukca. Gerçekten eğlenceli multisi var. Buraya gt yazan arkadaşları ekliycem.

İyi oyunlar.

• Arkadaşlar uzun zamandır birlikte oynadığımız, istediğimiz zaman 5-6 kişi toplayıp "Custom" maçlar attığımız bir ekibimiz var. Ama sayı çoğalırsa daha keyifli maçlar çıkacaktır. Bunun için katılım bekliyoruz. Genelde oyunu 21.00-01.00 arasında oynuyoruz. Yakın zamanda Talha Aynacı'da onur üyemiz olarak aramıza katılacak.Büyük küçük herkesten katılım bekliyoruz.Genel olarak rank gold veya platinum.

Ekibin Devamlı Üyeleri:
    Y s F tR - Yusuf
    Ashes2Bashers - Ömer
    Fenercag - Çağatay
    wN6hstR - Erhan
    SSz Quickdeath - Caner
    berkyDeckard - Berkay
    Master Zeee - Zied
    NoMatterWha - Furkan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi profxxx -- 28 Mayıs 2016; 21:41:32 >
  • profxxx kullanıcısına yanıt
    Bu arkadaşları ekleyeceğim fakat GT leri bulamıyorum. Sanırım bunlar DH kullanıcı adları mı?
  • 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.