Şimdi Ara

HALO 5: GUARDIANS-ANA KONU (54. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.355
Cevap
10
Favori
42.485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    yok hocam o kadar da değildir.boost açsam maçıda kazansam 2.500xp civarı oluyor.ama player rank sabitlenmiş gibi 1.200xp civarı
  • mvlt42 kullanıcısına yanıt
    Eğer dediğin gibi o puan Slayer dan geliyorsa bana gelen puandan çok çok fazla... Şahsen bana 550 800 arası geliyor ki 25 vursamda geçmiyor.
    O nedenle bu konuyu fazla kurcalama zarar edersin ;()))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • jarkaman J kullanıcısına yanıt
    doğrudur hocam slayer dan alıyorum.bana hep 1.100-1.200 civarı geliyor.diğer arkadaşlarda bir yorum yaparsa sevinirim
  • Sizin şu turnuvaları gördükçe içim gidiyor:))
  • Yarım saat içinde custom yapacağız arkadaşlar. Gelmek isteyen varsa davet beklemeden "fenercag" ya da bana "Y s F tR" join olabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi profxxx -- 25 Mart 2016; 22:42:39 >
  • En son çektim emaneti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi profxxx -- 26 Mart 2016; 2:52:32 >
  • Buda benden olsun

https://youtu.be/Sl0kCWagHhM

• Bugün gelen güncellemeden bi trk benmi şikayetciyim acaba?:)acayip bi lag var oyunda.ışınlananlar,ölmeyenler vs...sizlerde durum nedir?

• Herhangi bir problem yok netle ilgili bende aynı.

• profxxx kullanıcısına yanıt
    Yok artık
  • Spartan 117 kullanıcısına yanıt
    çıkış tarihi belli mi???
  • halodan tam bir zevk almak icin tum oyunlarini oynamak gerekir mi bende 4 var 360 da yeni basladim 5 ise xbox one a almayi dusunuyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: mvlt42

çıkış tarihi belli mi???

Şu anda belli değil ancak 13 Nisan'da Beta'sı var.
  • Halo 5: Guardians - Ghosts of Meridian - Çıkış Fragmanı

• quote:

Orijinalden alıntı: hata_I

halodan tam bir zevk almak icin tum oyunlarini oynamak gerekir mi bende 4 var 360 da yeni basladim 5 ise xbox one a almayi dusunuyorum

4 ile 5 serinin en kötü oyunları. Master Chief Collection almanı tavsiye ederim pişman olmazsın.
  • wildlove kullanıcısına yanıt
    tesekkurler

• < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hata_I

halodan tam bir zevk almak icin tum oyunlarini oynamak gerekir mi bende 4 var 360 da yeni basladim 5 ise xbox one a almayi dusunuyorum

Valla hocam bu biraz zevk meselesi Oynayıp çok sevende sevmeyende var.
    Ben kendim oynamadım eskilerini. Multisini o kadar çok sevdimki oyun kaç aydır bende hikayesini yeni bitirdim ;) herhalde multi serverler de problem çıkmasa oda daha beklerdi.

Bazı hikaye oynamayı seven arkadaşlarım başlangıç oyunlarının hikayelerini müthiş buluyor. Ama görsel olarak çokta birşey bekleme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jarkaman -- 13 Nisan 2016; 12:24:46 >
  • jarkaman J kullanıcısına yanıt
    360 döneminde hiç halo oynamamiştim.Xbox one'da master chief collection cikinca merakimda başladim hikayesine ve bitirmeden birakamadim.Halo fani oldum birden.Vaktin olursa mutlaka oyna derim.Şimdi ise Halo:5 Multiden basimi kaldiramadigim için hala Halo:5'in hikayesine başlayamadim:)

• 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.