C

Çavuş
12 Nisan 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 36 (Bu ay: 0)
Gönderileri
1.5 ay önce arızalı atrix telefonumu teleservice gönderdim parça bekliyordu hala dönen yok çağrı merkezinde diğer markalar kısmını kapatmışlar sanırım tuşluyorum kapatıyor telefonu sistem keşke hepsiburada ya gönderseydim işlemleri hızlandırak dedim daha çok bekledik
Merhaba arkadaşlar Humax ın yeni alıcısı hm-9504 bugün itibari ile elime geçti.Bayiden 9503 talep etmiştim ama ellerinde olmadığı için yeni üretilen 9504 ü verdiler.Birazdan teknik özelliklerini yazıcam ama ilk dikkatimi çeken alıcının 1080p yi desteklemesi ve 9503 te 256 MB olan ramin 9504 te 512 MB olması sanırım digitürk iq özelliğini daha verimli kullanmak için bu kutuları ürettirdi.Neyse teknik özelliklerine geçersek

HM-9504HD TEKNİK ÖZELLİKLER

LNB gücü D: +13.3v Y: +18.3v

Video çözünürlüğü: 1080p,1080i,720p,576p

Flash bellek:128 MB

RAM:512 MB

Video çıkışları: tv-scart,hdmi/hdcp

Ses çıkışları: tv scart, s/pdif

Güç tüketimi 12v 2a

Boyut ağırlık 250mm x 41mm x 171.5mm 720 g

Resimler ve video

HUMAX HM-9504HD İNCELEMESİ

ilk 6 ay dakikaları 2 ye katlama kampanyası sadece yeni hat alımları ve numara taşımadamı geçerli yoksa faturasızdan faturalıya geçsekte oluyormu
Digiturkün üyelikle Vermiş olduğu Aşırı dandik Uydu Alıcısı VESTEL DCR cihazım arızalandı ve açılmıyor.. Sorunu Digiturke ilettiğimde Konunun muhattapı Vestel Teknik servisi olduğunu ve onlarla irtibata geçmem gerektiğini belirttiler.Vestel Serivisi aradığımda Cihazı isterseniz getirin yada Servis yollayalım dediler.Peki Cihaz tamir olana kadar Yerine muadil uydu alıcısı Veriyormusunuz dediğimde Hayır dediler.30 gün azamı tamir süresi olan cihazı bekleyip olmayan Spor paketin ekim faturasını ödemicemi belirrttim Peki Digiturk Müştrerinin bu mağduriyetini gidermesi yerine geçici bir uydu alıcısı vermesi gerekmiyormu ?
250 dakika kazanmam için daha 1 haftam var ama ihtiyacım olduğu için 150 kontür yükledim 3 dakikası 1 kontür tarifem ve bana 1 ay yeterdi bu yükleme fakat 5 dakka sonra mesaj geldi 6x1500 den 250 dakikanız hesabınıza yüklenmiştir diye.ben bir dahaki ay yüklemiyeyim diyordum ama beni kullanmaya mecbur ediyolar müşteri hizmetleri desen pert 10 dakika bekledim açan yok bumu dünya operatü pehh
Başlıkta gördüğünüz gibi avea hattımı vodafone sonra tekrar avea ya taşıdım 1200 dakika kampanyasından ilk kez yararlanıcak olmama rağmen avea müşteri hizmetleri bunun mümkün olmıyacağını söyledi bende boşboşuna taşıdık desenize diye cevap verdim :) olsun yinede avea diğerlerine göre avantajlı dedi ciddimisin dedim bende:)
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 11 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 917
İkinci El Bölümü Mesajları: 183
Konularının görüntülenme sayısı: 58.554 (Bu ay: 33)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 4 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.