Şimdi Ara

Halka TRT 1 (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
151
Cevap
3
Favori
5.759
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Fulton

Yeni bölümü şimdi izledim soluksuz. Yine muhteşem bir bölüm geride kaldı. Dizi sanki devam edecekmiş gibi bir izlenim verdi. Çünkü bu bölüm konu biraz açılmaya başladı.
    Hocam netten devam edecek söylentileri var. Umarım devam eder, muhteşem bir dizi gerçekten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu efsane dizinin reytingleri nasıl bu kadar düşük anlamak mümkün değil. trt talihsizliği yaşıyor.

• Hümeyra hanım'ın bu kadar ilerleyip, Cemal komiserin eline bir anda düşmesi ilginç oldu. Büyük ihtimalle Cemal komiser'in de Halka hakkında bildiği ve gizlediği şeyler var, yoksa Kaan'ın telefondaki sesten bahsetmesi ve kitabı okuması sonucu o noktaya gelmesi bana pek inandırıcı gelmedi.

Halka'nın tepesindeki kişi acaba Bahar'ın babası mı? Cemal komiser'in kanser olduğu halde bu olay üzerinde bu kadar diretmesi acaba sırf Bahar'ın babası ile aralarındaki bir hesaplaşmadan mı kaynaklı.

Halka'nın tepesindeki kişi Cemal komiser çıkarsa da tabi şaşırmam, Çağatay gördüğünde kişiyi sanki ufak bir şaşkınlık yaşadı.

Birde arada İskender'in kebapçısını dolu görelim, öyle büyük ve güzel bir mekan hep boş.

• Blu TV satın almak istiyormuş. Netflix de yayınlanan bölümleri almak istiyor haberi çıktı. Türkiye de Netflix platformunda yayınlanabilecek kalibredeki tek dizi bu. İnsallah satın alır da 1 saatlik bölümler halinde izleme şansı buluruz. Çok çok iyi dizi

• Halka'nın başındaki kişi baharın babası gibi geliyor banada .
  • Bitircekmi trt diziyi

• Gelmiş geçmiş en iyi türk dizisi olabilir. Ezel falan bunun yanında hikaye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-45C8CAF3E

Gelmiş geçmiş en iyi türk dizisi olabilir. Ezel falan bunun yanında hikaye.
    Aynen öyle. Yeni bölümü şimdi izledim. Çukur'un senaristi baksın da görsün 2 saatlik süre nasıl dolduruluyormuş, dolduran dolduruyor, artık bu süre mevzusu bana göre beceriksiz yönetmen ve senaristlerin bahanesidir. 3 sezon yerine 1 sezon yaparsın gerekirse ama kaliteli bir iş olur. Ben bu kadar akıcı, bu kadar soluksuz her bölüm kendini izlettiren dizi hatırlamıyorum Türkiye'de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fulton

Aynen öyle. Yeni bölümü şimdi izledim. Çukur'un senaristi baksın da görsün 2 saatlik süre nasıl dolduruluyormuş, dolduran dolduruyor, artık bu süre mevzusu bana göre beceriksiz yönetmen ve senaristlerin bahanesidir. 3 sezon yerine 1 sezon yaparsın gerekirse ama kaliteli bir iş olur. Ben bu kadar akıcı, bu kadar soluksuz her bölüm kendini izlettiren dizi hatırlamıyorum Türkiye'de.

Alıntıları Göster
    Kesinlikle öyle gerçekten. Bir tane boş sahne yok. Gereksiz flashback sahneleri ve ağır çekimler yok. Muhteşem bir dizi.

• hak ettiği değeri görmemesi üzüyor. bakalım trt ne karar verecek? netflix'e geçeceğini bilsem trt hemen bıraksın derim ama. böyle efsane bir diziye final yaparlarsa üzülürüm.
  • asıl gizemli dizi vuslatı unutuyorsunuz oda trt'de oynuyor
  • Dizi çok çok iyi gidiyor. Her bölümde çıtayı biraz daha yükseltiyor. Final yapacak olması üzücü

• Bu bölüm de gayet aksiyonu boldu. Final yapacak olmaları sebebiyle olaylar gizeminden çıkıp hızlı reaksiyonlara giriyor. Dizinin güzelliği gizemindeydi aslında, yinede yazık ediyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ModelX kullanıcısına yanıt
    Final yapacağını nerden biliyorsunuz?
    Daha kesin bir şey yok ortada

• Türk dizi tarihinin en iyi dizilerinden biri olmaya aday dizi

kesinlikle reyting kurbanı olmamalı, 2.30 saat dizi hiç mi sıkmaz?

netflix veya başka kanal el atsın, yapımcılığı üstlenmeli
  • şu dizi trt değilde show atv kanald d star vesaire kanallarda oynasaydı reytingler tavanın tavanı yapar görülmemiş reytinglere ulaşırdı bence. şanssızlığı trt de yayınlanamsı muhteşem bir dizi senariste helakl olsun demek lazım.

• türk dizi tarihinin en iyilerinden biridir halka bu tartışmasız böyle

• umarım bitmez şu dizi be

• Dostlar izlenirmi bu aralar film kitliği çekiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: nediyonlasen

Dostlar izlenirmi bu aralar film kitliği çekiyorum.
    Kesinlikle, efsane bir dizi.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.