Şimdi Ara

Halamın kızıyla sözlüyüz ama teyzemin kızına aşığım.ÇARESİZİM.. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
155
Cevap
0
Favori
8.100
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gegirti

/>

bu ne şimdi ya
    yerden yazıyorum

• one öyle yok teyze kızı hala kızı bacın onlar senin yan gözle bakman yanlış bırak ikisinide
  • quote:

Orijinalden alıntı: xmonte

quote:

Orijinalden alıntı: inexyz

quote:

Orijinalden alıntı: xmonte

quote:

Orijinalden alıntı: inexyz

Sen akraba evliliğinin sakıncalı olmadığını tamamen yanlış anlamışsın.
    Dinde bile kuzenle evlenmek o kadarda uygun değildir.
    Ör. İslamda teyzenin kızı ile evleneceksin tamam ama teyzenin kızı sana helal olmayan teyzene yada annene benziyorsa falan evlenemezsin. Din yasaklıyor.
    Ben bu kadar şakirtim, formdaki daha olgun şakirtlerden birisi açıklasın geri kalanını.

Sen hangi dine mensupsun kardeş hayır islamsa yanılıyorsun. Kuzenin ile evlenebilirsin. Haram arasında Teyze kızı falan yazmıyor.

Kur’an-ı kerimde mealen buyuruluyor ki:
    (Analarınız; kızlarınız, bacılarınız, halalarınız, teyzeleriniz, kardeşlerinizin kızları, bacılarınızın kızları, sizi emziren süt anneleriniz, süt kardeşleriniz, karılarınızın anneleri, öz oğullarınızın eşleri ve iki kız kardeşi bir arada alarak evlenmek, size haram kılındı.) [Nisa 23]

Müslümanım tabi ki.
    Teyze kızı teyzene benziyorsa evlenemezsin.
    Düşünsene teyzenin kızı ile ilişkiye gireceksin ancak hep teyzen akla geliyorsa olmuyor işte. O şekilde evlenemezsin. İslamda böyle birşey var. Birisi anlatmıştı.

öyle birşey olur mu kardeşim. Kimse annesine senin kasdettiğin kadar benzemez ikizi değilse ki bu da söz konusu olamaz. Anlatan kişi neye göre anlattı acaba. Neye dayandırdı bu iddasını. Belki hurafe veya kişisel görüştür.

Hoca gibi biri anlattı bana.
    Internetten baktım, şafi mezhebinde bu tür bir evlilik mekruhmuş.
    Dinden diyanetten iyi anlayan tanıdınız birine sorun, İslam yasaklamıyor şartlı olarak izin veriyor

•  Halamın kızıyla sözlüyüz ama teyzemin kızına aşığım.ÇARESİZİM..
  • ben hayır diyorum
  • Yokum diyoor.
  • önce halanın kızıyla evlen sonra teyzenin kızını kuma getir
  • Beni, beni... teyzenin gizini!
  • zor tutuyom kendimi bu ne arkadaş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muvaZaa xD -- 24 Ocak 2012; 21:57:10 >
  • TEYZENIN KIZINI ERKEK KARDEŞİNE AL ERKEK KARDEŞİNİ ÖLDÜR TEYZENİN KIZI SANA KALIYOR , SİZDE ÖYLEMİŞ BİZ ÖYLE DUYDUK.
  • Sülalede böyle evlilikler varmı ? Yoksa ilk başlatan sen mi olcaksın.
  • threesome detected
  • Beyler konuyu açan arkadaşı sonunda buldum

Halamın kızıyla sözlüyüz ama teyzemin kızına aşığım.ÇARESİZİM..
  • baya ensest kokusu geliyor
  • Konuyu açan arkadaşım Kızma ama yorumları okurken kriz geçirdim çok komik abi bu ne ya valla şimdi gözlerinden yaş akıyor gülmekten. :)))) Ayrıca senin işler imkansız gibi görünüyor ama tanıdığım, çok var amca teyze hala kızıyla evlenen yabancıya gitmesine yapamaz mantığı ama çok yanlış bence....
  • Türkiye henüz bu esere hazır değil. En azından bu forum öyle gösteriyor.

• şu durumda dayı kızı ve amca kızları daha iyi bir seçenek gibi duruyor bence bi düşün.
  • dizi çıkar bu konudan :D
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.