Şimdi Ara

Hala oynayan var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hala oynayan var mı , in cin top oynuyor bölümde.

• Sanırım 0 cidden.
  • Twitchte güzel yayıncılar var. Eski günlerin hatrına izliyorum.

• bütün serverlar full çekiyor dostum sıra bekletiyor :) . Knight Online şahlanma dönemine girdi 2 senedir. Diğer forumda konuşuluyor genelde.

• Bende yeniden başladım ama çok zevkli gelmedi . Para kasılan yerler tutulmuş pek birşey yapılmıyor.
  • Keyif almak için anca muhabbet etmeye girilir artık. Zaten oynayanların çoğu farma giriyor. Geriside 200k atan almanci ve zengin dayılar
  • Dadriso D kullanıcısına yanıt

Söylediğine kendiside inanmıyor.

1.cisi serverlar full çekiyor çünkü kapesiteleri düşürdüler! Nedenide premium satmak için.

2.cisi bu oyun şahlanamaz çünkü oyun tamamen para üzerine kurulu. Kara para bile aklanıyor olabilir oyunda.

3.cüsüde pvp ler usko dan çok daha iyi özellikle XACS korumalı serverlar bu adamlar gayet iyi mesela yakında DARKKO var.

• 2 sene önce bir hevesle vegada başladım 83 oldum. Reb bastım 8 avedon 8 shell set dizdim ama pk yok serverde. Herkes farm yapıyor! Human ve karus clanlatı anlaşmış cz de birbirlerine dokunmuyorlar yan yana farm dönüp gb satıyorlar sonra her şeyi satıp bıraktım. 2 senedir pvplerde oynuyorum. Bu oyun oynancak halde değil hiç bulaşma derim.2 3 bin tl lik bir charlada pek bişey yapamazsın. Jr ye girsen orsada adamlar yamuk bowla geliyor. Farm yapıcaksan gir tabi ama yapmıycaksan oyun çöp. Rise online açılıcal onu bekliyorum. O gelene kadar bir pvp ye girdim takılıyorum.
  • Kops yasal olmuş genie adında herkeste genie var, slot kapatmış adamlar sabah akşam genieyle famlıyorlar. Moku çıkmış derler tamamen o olmuş.

• kikiemre61 kullanıcısına yanıt

Önce “de”ayrı onu bir bil. Söylediğime neden kendim inanmamayım? Oyunu oynuyo ve yorumumu yapıyorum. Hadi server kapasitesini düşürdüler diyelim oyun haritasını da mı küçülttüler? Adım atacak yer olmuyor neredeyse , hele ki akşamları. Bence senin bir karın ağrın var neyse onla mutluluklar:)

• Dadriso D kullanıcısına yanıt

Zaten güvenirliliğini düşüren oyunu oynaman. Sırf oyuna girmek için aylık bilmem kaç lira versem ben de savunma ihtiyacı hissederdim.

Oyun berbat bir halde hiç boşa kıvırmasın oynayanlar. Neredeyse 2009-2010dan beri herkes böyle bir şey bekleyerek başlıyor ama umduğunu bulamayıp bırakıyor sonra :

• Hocam pvp oynuyoruz bazen arkadaşlarla 10k user başlangıç girdiğimiz server oldu(0 bot) 5k user oldu DARKKO çok dolu oldu csw kazandığımız mykoda yanlışım yoksa 160-170 arası klanla girmiştik cswye her klan en az 2pt idi biz 4pt girmiştik dışarda 1 arkadaş vardı hatta
  • şasırtıcı ama oyun eski popülerliğini kazanmış bir charım vardı gordionda girdim dolu şaşırdım galiba hile vs şeyler oyunda bitti yada çok ciddi önlemler alıyorlar

• Valla gördüğüm kadarıyla var baya.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.