Şimdi Ara

Haksız emniyet şeridi ihlal cezası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
1
Favori
727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar az önce edevlet üzerinden rutin kontrol yaparken 1002 tl emniyet şeridi ihlali cezası kesildiğini gördüm olay İzmir Buca-Gaziemir otoyolunda olmuş ama durum şöyle buca'dan otobana bağlanırken otoyol çalışmasından ötürü 100 met ileride dubalar var ve yol 2 şeride düşüyor otobandan gelen araçlar yol kapalı 2 şeride düştüğü için sıkışık bizde yeni bağlanıyoruz bağlanırken
    Mecburen 50 mt kadar normal yola çıkanilmek için ister istemez emniyet şeridine geçiliyor sadece ben değil onlarca sürücü mecburi olarak 50 mt'liğine geçip 50 mt sonra normal yola bağlanabiliyor ama o akşam ben ve kim bilir kaç kişiye 1002 lira ceza yazmışlar itiraz edeyim diyorum aracı muayeneye sokacaktım kaç günde sonuçlanır ceza keseli 10 gün olmuş tebliğ bile edilmedi edevlete girmesem haberim olmazdı nasıl bir yol izlemeliyim

Edit:imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi paker -- 26 Ocak 2019; 14:30:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ambulansa yol vermek için emniyet şeridine 3 saniye girip çıkan adama bile ceza kesiliyor. Sizin ki bu örneğe göre normal bence.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.