Şimdi Ara

HAF 912 PLUS MOD--GÜNCELLENİYOR-- ÖN PANEL --

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
147
Cevap
6
Favori
17.865
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    3 yıllık plexi kasa kullanımının ardından, biraz değişiklik, biraz da macera olsun diye epeydir takip ettiğim ve beğendiğim HAF 912 kasayı bugün itibarı ile almış bulunuyorum.
    Bu kasa üzerinde elim değdikçe ve aklıma birşeyler geldikçe, bazı çalışmalar yapmayı ve bunu da burada bu başlık altında sizlerle paylaşmayı düşünüyorum. Olumlu ya da olumsuz yorumlarınızı esirgemezseniz, memnun olurum..
    Maksat, ortaya güzel birşey çıkarabilmek ve bu arada birbirimizin tecrübelerinden faydalanabilmektir tabiiki.

Kasayı alır almaz ilk iş, kapağı ameliyat masasına yatırmak oldu..

Kesilen kısmın, eğelenip zımparalandıktan sonraki vaziyeti.

Kapağa plexi de takıldıktan sonra yerine kapatıyoruz şimdilik.. Şimdilik diyorum, çünkü bu kasa üzerinde daha çook düşüncelerim ve planlarım var, izlemeye devam edin efeem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AMFİBİ -- 31 Aralık 2011; 16:46:39 >

• herzaman ki gibi güzel bir proje geliyor.Devamını bekliyoruz mustafa abi eline sağlık
  • kolay gelsin abi
    vallahi iyi oldu bu yoksa projeler bölümüne giresim kalmamıştı
  • amfibi hocam en kısa zamanda bende haf 912 plus kasamın yan kapağını göndercem size bende aynı şekilde bi kesim düşünüyordum,işçilik süper
  • kolay gelsin üstad
    bu kapağı nasıl bu kadar pürüzsüz kestiniz böyle işçilik çok başarılı..
  • Takipteyiz... :)
  • Bu sabah biraz kablo toplaması yaptım..

Bu kasa sadece kablo toplama özelliği için bile alınır. Onca kablo - barsağı yığdım arka kapağın arasına ama, kapak hiç zorlanmadan kapandı..

Tavana iki adet 25 er cm şerit led uygulaması ve bence mükemmel bir ışıklandırma. Fazlasını sevmiyorum çünkü..

• mesajım bulunsun takipteyim
  • Güzel çalışma hocam :)
  • amfibi hocam senin çalışmalarını takip ediyorum birçok arkadaşa da yardımcı oluyorsun bu çalışmanda uv neon ve bi kaç yer uv kablo ve boya düşünüyormusun ve plexi konusunda bana yardımcı olabilirmisin bulamıyorum buralarda
  • takipteyiz. güzel şeyler geliyor :)
  • Teşekkür ederim arkadaşlar.

@ Clown.031, yardımcı olurum elbette. Pm attım.
  • evet kablolar neredeyse gözükmüyor süpermiş.
    DVD okuyucun da sataymış vay anasını
  • Mustafa abi iş başında Her zamanki gibi güzel bir çalışma olacak takipteyim abi kolay gelsin
  • şerit ledleri psu yada anakart üzerinden çalıştırmak içn nasıl bi bağlantı yapmalıyım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AIainPROST

şerit ledleri psu yada anakart üzerinden çalıştırmak içn nasıl bi bağlantı yapmalıyım ?

Anakarttan çalıştırmak sakıncalı olabilir. En iyisi molex bağlantısıdır. Şeridin iki ucundan + olanı molexteki sarıya, diğerini de siyaha bağlarsan, çalışacaktır.
  • tebrikler
  • yeşil fanlar nanoxia fx12 mi ?? süperler dimi :) takipteyim kolay gelsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: paco_ct

yeşil fanlar nanoxia fx12 mi ?? süperler dimi :) takipteyim kolay gelsin

Fanlar NANOXIA ve gerçekten süperler.
  • amfibi hocam seni eskilerden beri görüyordum forumda üyeliğim yoktu yakın bi zamana kadar artık aranızdayım hayırlı olsun kasa takipteyim
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.