Şimdi Ara

Hadi Evimizdeki Projeksiyon Odaları (PAYLAŞIM) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
322
Cevap
45
Favori
47.110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.projeksiyon-perdesi.com/tensioned-projeksiyon-perdesi.html

Kenardan gerdirmeli perde 221 125 beyaz yer

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: duman472

zevkine ve planlamana bayıldım .Hayırlı olsun çok güzel görünüyor.
    Kullandığın projeksiyon Epsonun hangi modeli acaba?

Beğenmenize sevindim, Projeksiyon Epson 6100 modeli.
  •  Hadi Evimizdeki Projeksiyon Odaları (PAYLAŞIM)

Hadi Evimizdeki Projeksiyon Odaları (PAYLAŞIM)

TW-550HD :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Briskhan

Micromega IA180 Entegre Amfi ve Boston Acoustics BAA360 A kule tipi hoparlorlerim var ve projeksiyon alarak ev sineması olarak da kullanmak istiyorum. Reciever almaya niyetim yok, entegre HiFi amfiyi ev sineması sistemi için nasıl kullanabilirim?

DAC(digital to analogue converter) kullanmanız gerekir. TV'den, uydu alıcısından veya BD playerden gelen dijital veriyi analog'a çevirip stereo amfiye iletmeniz gerekir.

Örneğin:
    http://www.youtube.com/watch?v=UZP00ddVJ6w

Sistemde Arcam rDAC kullanılıyor. Ayrıca buna denk olan Cambridge Audio DacMagic Plus var.

http://www.canhifi.com/da-converter/da-converters/arcam-solo-rdac-wireless-12.165.131.971.aspx
    http://www.canhifi.com/da-converter/da-converters/cambridge-audio-dacmagic-plus-12.165.111.1240.aspx

• LG PA70G - 320X240CM PERDE - Z5500 SES SİSTEMİ - 10MT RGB LED MT 60LI.

VİDEOSU :http://youtu.be/R4JJ1T-IBrQ

WWW.CABUKELEMAN.COM

http://turkcedersler.com/

Hadi Evimizdeki Projeksiyon Odaları (PAYLAŞIM) Hadi Evimizdeki Projeksiyon Odaları (PAYLAŞIM) Hadi Evimizdeki Projeksiyon Odaları (PAYLAŞIM) Hadi Evimizdeki Projeksiyon Odaları (PAYLAŞIM)

• quote:

Orijinalden alıntı: quatroxx

Buda benim sistemim.

Pj kullanma kılavuzunda heryerden 50 cm boşlık olmalı ve kapalı kutular içinde kullanılmamalı yazmıyor mu, tehlikeli olmasın sizinki..Hava alabiliyor mu pj?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GildorAmandil

quote:

Orijinalden alıntı: quatroxx

Buda benim sistemim.

Pj kullanma kılavuzunda heryerden 50 cm boşlık olmalı ve kapalı kutular içinde kullanılmamalı yazmıyor mu, tehlikeli olmasın sizinki..Hava alabiliyor mu pj?

Sağdan soldan 10 cm boşluk var ayrıca kutunun arkası da aynı önü gibi açık. Isınma problemi yaşamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• valla benide gaza getirdiniz,odanin birine 52inc led alip sinema odasi yapayim diyordum,simdi ciddi ciddi projeksiyon isine yoneldim...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar öncelikle projeksiyon sevdası benim gibi yeni başlamış arkadaşlara yardımlarını esirgemeyen @astramastra, @cemo62 hocalarıma paylaşımları ve yardımları için çok teşekkür ederim. Bu bölümde bilgi ve tecrübelerini paylaşan arkadaşlarada teşekkür etmeden geçmeyeceğim onlar sayesinde birçok konu üzerinde bilgi sahibi oluyoruz.

Sinema odamın ufak eksikleri haricinde tamamladım sayılır, kullandığım ürünler hakkındada ufak bilgiler vermeye çalışacağım.
    Öncelikle sinema odası için aklımda 2.000 liralık bir bütçe vardı ama şuan için 3.000 seviylerine yaklaştım galiba

14 metre karelik çocuk odasını bir süre çocuk düşünmediğimiz için sinema odası yapma karar verdik.

Projeksiyon Epson Eh-Tw550 vatan bilgisayardan 1800 lira.
    Askı aparatı everest gittigidiyordan 30 lira civarı

Boya olarak Dyo dan mat gri diye yola çıktım fakat biraz mavi tonlara yakın olan bir renk seçmiştim fena olmadı.

Koltuklar eski evden kalma fiyatlarını hatırlmıyorum L koltuk alacaktım ama bütçe yi çok zorlamak istememiştim idare ediyoruz böyle

2 adet dvdlik baumax tanesi 50 lira civarında.

SAMSUNG HT-E3550 teknosadan 600 lira

Perde silvercrest 240*200 mat beyaz perde 100 lira, duvardan görüntü almak istemediğimden en uygun bunu buldum, bütçeyi toparlıyım motorlu bir perde alacağım odayı salona taşıdığımda motorlu olmazsa olmazım olacak.

2 sene sonra projeksiyonu taşımayı düşündüğüm oda şuan hanımdan izin çıkmadı bu kısma

Tekrar emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S.M.M.M, -- 19 Kasım 2013; 22:19:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: S.M.M.M,

Merhaba arkadaşlar öncelikle projeksiyon sevdası benim gibi yeni başlamış arkadaşlara yardımlarını esirgemeyen @astramastra, @cemo62 hocalarıma paylaşımları ve yardımları için çok teşekkür ederim. Bu bölümde bilgi ve tecrübelerini paylaşan arkadaşlarada teşekkür etmeden geçmeyeceğim onlar sayesinde birçok konu üzerinde bilgi sahibi oluyoruz.

Sinema odamın ufak eksikleri haricinde tamamladım sayılır, kullandığım ürünler hakkındada ufak bilgiler vermeye çalışacağım.
    Öncelikle sinema odası için aklımda 2.000 liralık bir bütçe vardı ama şuan için 3.000 seviylerine yaklaştım galiba

14 metre karelik çocuk odasını bir süre çocuk düşünmediğimiz için sinema odası yapma karar verdik.

Projeksiyon Epson Eh-Tw550 vatan bilgisayardan 1800 lira.
    Askı aparatı everest gittigidiyordan 30 lira civarı

Boya olarak Dyo dan mat gri diye yola çıktım fakat biraz mavi tonlara yakın olan bir renk seçmiştim fena olmadı.

Koltuklar eski evden kalma fiyatlarını hatırlmıyorum L koltuk alacaktım ama bütçe yi çok zorlamak istememiştim idare ediyoruz böyle

2 adet dvdlik baumax tanesi 50 lira civarında.

SAMSUNG HT-E3550 teknosadan 600 lira

Perde silvercrest 240*200 mat beyaz perde 100 lira, duvardan görüntü almak istemediğimden en uygun bunu buldum, bütçeyi toparlıyım motorlu bir perde alacağım odayı salona taşıdığımda motorlu olmazsa olmazım olacak.

2 sene sonra projeksiyonu taşımayı düşündüğüm oda şuan hanımdan izin çıkmadı bu kısma

Tekrar emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkür ederim.
    Odaniz hayirli olsun gule gule kullanin.Yenge ikna olurda diger odaya gecerseniz tadindan yenmez
    Acaba kullandiginiz boyanin adi veya kodu felan var mi hatirliyor musunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gkhncnk -- 19 Kasım 2013; 22:34:02 >

• gkhncnk kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam, bakalım nasip olur çocuk olursa diğer oda için müzakereler başladı hanımla

Şimdi kalan boyayı kontrol ettim, üzerinde bir kod yazılımı diye ama bulamadım malesef aldığım yer tanıdık olduğundan gerek görmemiş galiba.

Silinebilir, mat boya istemiştim üzerine karteladan gri tonları içinden seçmiştim dinamik iç cephe diye geçiyor.

Kodu bulamadım kusura bakmayın.
  • Saglik olsun ne demek zahmet edip bakmaniz yeterli

• Bi gün ben de burada fotoğraf paylaşıcam. O gün gelecek. Çok yakın biliyorum :)
  • sevgili @S.M.M.M. rica ederiz , paylaşımlarımız bu hobinize katkıda bulunduysa ne mutlu bize :) 2000 den yola çıkıp 3000 e çok güzel bir sistem kurmuşsunuz
    önemli olan sistemin seviyesi değil sizin izlerken aldığınız zevktir,umarım ileride daha iyilerine sahip olursunuz,keyifli seyirler diliyorum.
  • sevgili @S.M.M.M. harika olmuş keyifli seyirler
  • quote:

Orijinalden alıntı: RoMeOkTaY

Bi gün ben de burada fotoğraf paylaşıcam. O gün gelecek. Çok yakın biliyorum :)

hadi bakalım bekliyoruz :)
  • Sevgili S.M.M.M Çok hoş olmuş yardımcı olabildiysek ne mutlu bize, güzel günlerde kullan arkadaşım
  • Benden de birkaç resim gelsin ...
    JVC HD550
    DA-LITE PERDE 107 İNC
    Galaxy S3 ile çekildi.
  • Birkaç tane daha...

Hadi Evimizdeki Projeksiyon Odaları (PAYLAŞIM) Hadi Evimizdeki Projeksiyon Odaları (PAYLAŞIM)

• HI-DEF-MAN kullanıcısına yanıt
    4K alana kadar jvc ye devam Altuğ ... Maşallah
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.