Şimdi Ara

Hadi Evimizdeki Projeksiyon Odaları (PAYLAŞIM) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
323
Cevap
45
Favori
47.108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hocam bu sistemle oyun oynayabiliyormusun @EASTanbul ?
  • Kulağımızdan güzel seslerin, gözümüzden etkileyici görüntülerin eksik olmaması dileğiyle tüm hobidaşların yeni yılları kutlu mutlu olsun.
  • buraya nasıl geldim..aabi burası neresi yaa..yok led mi ,plazma mı..yok o 3bin liraymış ,bu 5 bin liraymış..lg plazma çıkartmış..çok ucuzmuş..60 inç 2bin 500 liraymış..kafa oldu zaten balon..valla evde projeksiyon hiç aklıma gelmemişti..şimdi hepsiburda dan sepetime sony vpl dx120 ekledim..perde hediyeli..1100lira..bi gazla yanlış karar vermiim..size danışayım..2 buçuk mt.ye 5 mt.bi odam var bu iş için uygun..maçtı..diziydi..bu iş görür mü ne dersiniz..yaa millette ne keyif varmış arkadaş..
  • dırestraıts D kullanıcısına yanıt
    Doğru yere gelmişsiniz ama tercih yanlış olmuş .
    Bahsettiğiniz projeksiyon sinema için uygun değil. 1024*768 projeksiyonlardan uzak durun. En az 720p olmalı bütçenize bağlı olarak. 2.el bir 1080p FullHD bulabilirseniz mükemmell olur. Birde bu işe yeni girenlerin klasik yaptığı bir hata Led projeksiyon almaktır. Ledlerdende uzak durun. Gerisi keyif
  • dırestraıts D kullanıcısına yanıt
    Epson projeksiyonları ve genel projeksiyon seçiminde nelere dikkat edebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
    http://forum.donanimhaber.com/tm.asp?m=68364685&mpage=54

Benim önerim benq mw519 istanbul bilişimde mevcuthttp://www.istanbulbilisim.com.tr/benq-mw519-hd-projeksiyon-fiyati,36937.html

Listemde olan bir cihazdı ama ben epson tw550 modelini tercih ettim, şuana kadar üzmedi beni

• quote:

Orijinalden alıntı: S.M.M.M,

Epson projeksiyonları ve genel projeksiyon seçiminde nelere dikkat edebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
    http://forum.donanimhaber.com/tm.asp?m=68364685&mpage=54

Benim önerim benq mw519 istanbul bilişimde mevcuthttp://www.istanbulbilisim.com.tr/benq-mw519-hd-projeksiyon-fiyati,36937.html

Listemde olan bir cihazdı ama ben epson tw550 modelini tercih ettim, şuana kadar üzmedi beni

Aynen hocam EPSON tw550 HD

• iginize teşekkürler..sanırım projeksiyon adlı virüsü ince ince bünyeye alıyorum..bi titreme..bi aydınlanma..ben bunu hanıma nasıl izah edicem..o da ayrı konu..du bakalım bu işin sonu n olcak..
  • anesss kullanıcısına yanıt
    Kusura bakma cevap geç oldu.
    Evet oynayabiliyorum neden sorduğunu tam anlayamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EASTanbul

Kusura bakma cevap geç oldu.
    Evet oynayabiliyorum neden sorduğunu tam anlayamadım.

Kullandığınız Projeksiyon cihazının aynısı almaya düşünüyordum o yüzden sordum. cewabınız için teşşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: dırestraıts

buraya nasıl geldim..aabi burası neresi yaa..yok led mi ,plazma mı..yok o 3bin liraymış ,bu 5 bin liraymış..lg plazma çıkartmış..çok ucuzmuş..60 inç 2bin 500 liraymış..kafa oldu zaten balon..valla evde projeksiyon hiç aklıma gelmemişti..şimdi hepsiburda dan sepetime sony vpl dx120 ekledim..perde hediyeli..1100lira..bi gazla yanlış karar vermiim..size danışayım..2 buçuk mt.ye 5 mt.bi odam var bu iş için uygun..maçtı..diziydi..bu iş görür mü ne dersiniz..yaa millette ne keyif varmış arkadaş..

Aynı cihazı bende kullanıyorum yakın mesafeden çok büyük görüntü elde edebiliyorum...

HDMİ kablosu ilede 1080p izleyebilirsin normal eski tip kablo ilede 1024x768 gösteriyor...

Dizi film maç için gayet iyi eko modda gayet parlak tavsiye ederim o fiyata o cihaz harikulade...

Bi soru olursa mesaj atarsın yardımcı olurum...

• iyi akşamlar..forumdaşlar size bir sorum olacak..bende promacto x10 projeksiyon cihazı var..bu aleti tavana taktırdığımda bütün özelliklerini kullanabiliyor muyum. yani alette flaş giriş, sd kart girişi, vga ve hdmi var..tavana taktırdığımda nasıl olacak..o girişlerin hepsini kullanabilecek miyim..bütün özelliklerini kullanmam için özel bir alet var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: FAHRENHEIT

iyi akşamlar..forumdaşlar size bir sorum olacak..bende promacto x10 projeksiyon cihazı var..bu aleti tavana taktırdığımda bütün özelliklerini kullanabiliyor muyum. yani alette flaş giriş, sd kart girişi, vga ve hdmi var..tavana taktırdığımda nasıl olacak..o girişlerin hepsini kullanabilecek miyim..bütün özelliklerini kullanmam için özel bir alet var mı?

1 adet sandalye işini görür : )

şaka bir yana flash ve sd kart girişi için birşey yapamazsın ama hdmı için uzun 10-15 mt lik alırsan her seferinde çıkarıp takmana gerek kalmaz.
  • Arkadaslar, çin malı Atco marko ct60 veya ct82 modelli cihazlar var 600$ civarı.
    özellikleri 4500lumen, full hd hdmi, 3d, andoid, wifi, osram lamp. 8000 contrast.

Bu cihazı Tr den de satın alanlar var görünüyor, bilgisi olan deneyen yorum paylaşabilir mi, alıp almamak ta kararsız kaldım...
  • Herkese Merhaba

Arkadaşlar bende projeksiyon almak istiyorum fakat;

odam 2M X 5M
    ben 2 metrelik kısımda yani anlıyacağınız yakın mesafeden kullanıcam

kullanım amacı;

1- PC de hdmı ile baglanıp pes,fifa ve birkaç fps oyunu oynamak
    2- digiturk hd kullanıyorum
    3- ps3 kullanıcam

bana tam performans verebilicek(özellikle oyunlarda grafiksel anlamda) başımı ağrıtmayacak (ses sistemi gerekmez o var)
    kaliteli bir projeksiyon,perdesi,kablolar vs.vs... bi tavsiyeniz olabilirmi yardımlarınızı bekliyorum teşekkür ederim ilginize....
  • hocam tam senlik bir ürün biliyorum...

Optoma GT760 Projeksiyon Cihazı

kısa mesafe 3d özellikli bir ürün...

tavsiye ederim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi objektif adam -- 1 Nisan 2014; 13:32:57 >
  • serhan83fb kullanıcısına yanıt
    @serhan83fb, bütçe müsait ise bi alternatif de ben sunayım. Benq w1080st. Bu modeli araştır. Bu modeli inceleme şansım oldu. Oldukça başarılı cihaz.. w1070 den tek farkı kısa mesafe lens kullanması. 140 cm den soldan sağa genişliği 200 cm görüntü alabilirsin.
  • Arkadaşlar sonunda 550 tavana çıktı alçıpen duvarın etrafına köpükten çerçeve yaptım uydurmasyon oldu ama benim hoşuma gitti :)

Hadi Evimizdeki Projeksiyon Odaları (PAYLAŞIM)

hızlı resim yükle

yükle resim

ücretsiz resim barındırma

çoklu resim upload

resim yüke

resim yuklemek

resim

resim yükleme servisi

bmp resim yükle

• Güzel olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: vardar052

Güzel olmuş

teşekkürler
  • he birde bütün salonu tavan dahil mat gri boyasam daha güzel olur gibime geliyor siz nedersiniz acaba arkadaşlar ?
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.