Şimdi Ara

Hadi artık Maaşları öde erzak ve dezenfektan yardımı yap hadi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
611
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazer__ -- 29 Mart 2020; 16:11:0 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yav bu türk düşmanları bize çay çorba parası 20 lira bile vermez ne yardımı
  • Kasa boş, onun yerine ben sana tütün kolanyası vereyim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jack!

Kasa boş, onun yerine ben sana tütün kolanyası vereyim..
    Para basacaklar ve çorba parası niyetine üç beş birşeyler vereceklerdir bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Keşke para bassalar onada razıyım. Bak yarın işe gidicem niye ?
    Haftaya salı günü çalıştığımız bir kaplamacı dükkanı kapıyormuş. Şimdi işin yoksa malzeme yetiştirmek için pazar günü işe git.
  • Gıdadaki kdv yi bile düşürmüyorlar.
  • Aman yapmasınlar. İki insani hareket yapsalar,bu akpliler yine yerlere göklere sığdıramazlar.
  • Özel Sağlık personeliyim ve bu ay maaş yatmadı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TulparHAN kullanıcısına yanıt
    özel hastanelere devlet ödeme yapmıyormuş dün Bingür Sönmez hocamızı dinledim. Aynen senin söylediğini söyledi.

Devlet kurumu gibi özel hastanelerin bütün ihtiyaçlarını şu anda devlet karşılamalı. Karşılamak zorunda.

kesin kardeşim evde oturan imam öğretmen ve devlet memurlarından sağlık çalışanlarına verin.
  • Bence herkes elini tasın altına sokmalı , tüm devlet ve 3. şahıs borç ve alacakları ötelenmeli , vergiler ötelenmeli , devlet memurlarında ve özel sektörde maaş indirimleri yapılmalı (masraflar azaldı , borçlar ertelendi) , çalışanların bir kısım izinleri de düşülmeli (dönüşte çok çalışmamız gerekli) ,herkes elni tasın altına sokarak bir sokağa çıkma yasağı gelmeli.
  • sissil S kullanıcısına yanıt
    Öğretmen Maaşı kesimez. Babam şuan evde ve öğrencilerine not hazırlayıp onlarla whatsapp ve eba dan paylaşıyor.

bir kaç hafta içinde öğretmenler için canlı yayın sistemi hazırlanacak
    imam maaşları kesilebilir.

Ben suan evden çalışıyorum büyük risk altında değilim ama hemşireler hasta bakıcılarda bu ay maaş alamadılar.
    Özel hastane beleş diye önüne gelen hastaneye geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TulparHAN -- 29 Mart 2020; 14:4:2 >
  • Herşeyi bu kadar kolay sanmanız peki sanki 10 kişi çalışıyor da maaşları az öde diyor oldu paşam başka bi isteğin?

Çok komik duruma düşüyorsunuz eleştireceğim diye.
  • Chebu kullanıcısına yanıt
    Bu ülke, Suriyelilere 40 milyar harcamış vatandaşına 2 ay bakamayacak mı ya!

yaw sıkıldım seni rezil etmekten. sen sıkılmadın rezil olmaktan.
  • sissil S kullanıcısına yanıt
    ayy çok rezil oldum.
  • Chebu kullanıcısına yanıt
    ağ babana söyle de daha zekilerinizi yollasın. baydınız artık seviyesizliğinizle
  • Ay sonu geldi bende maaş yok
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.