Şimdi Ara

HAARP ve 10 günlük soğuk hava dalgası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
3
Favori
973
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet şimdi 10 gün rusya soğuğu türkiyeye indi mevsim normallerinin 15 derece altına iniverdi sıradan adamlar bunun Allahdan olduğunu söylerler isede inanmayın neden ???

abd meteoroloji enstitüsünden bir yetkili bir açıklama yaptı ve işinden oldu kovuldu (you fired) nasıl oluyorda iklim bu kadar isabetli bilinebiliyor.

Kovulan kişinin işine sebep olan açıklaması şu idi

"ve iklim kontrolünün tanrının elinden aldık"

nasıl oluyorduda tanrı iklimi yarattıklarının eline bırakırdı.

Bilinmez pek ama japonya iklim modelleme bilgisayarına inanılma bir servet harcadı

bu bir çok bilgisayarın bir araya getirilmesinden oluşuyor.

almanlarda bu işe el attılar

http://www.sabah.com.tr/Dunya/2009/12/10/iklim_analizi_icin_super_bilgisayar

35 milyon avroya mal olmuş

gelelim zurnanın zırt dediği yere işin ucunda haarp var iklim manipülasyon sistemi atmosferin çeşitli tabakalarını manipüle ederek iklimle oyanayabiliyor.

bakın türkiyeye gelen 10 gün 15 derece ısı düşmesine sebep olan sibirya soğuğudur haritayı açın profesor omanıza gerek yok türkiye nerede sibirya nerede bir bakın aradaki mesafe ne kadar ???

işin ekonomik boyutuna gelelim mevsim normalinin 15 derece altına bir anda inmesiyle birlikte 15 derece birden grip nezle patlama yaptı e tabi doktor parası muayenesi felan derken 10 gün doktorlar eczaneler ilaç depoları tam kapasite çalıştı

inanılmaz tesadüf değilmi?

depolar stoklar eridi bir ara eşcinselleri hedef alan aids virüsnün laboratuarda üretildiğini ancak kontrolden çıkıp normal kadın erkek ilşkilerine bile bulaştığını araştırın bulacaksınız

sözün özü geleceğin savaşlarında bir mermi atılmayacak bir bomba patlamayacak hedef ülkenin ekonomisini bozacaksın ve iklimini alt üst edeceksin iş biter.

ayrıca haarpin yeryüzündeki fayları kırma etkileme stres yaratma özelliğide var

haarp i inceleyin onlarca yüzlerce dönüm anten tarlası neden acaba bilimsel masumane amaçlarla değil elbet.

haarpsiz kalın

isteyene kaynak

pdf doya biçiminde detaylı 8 sayfa anlatımlı okuyun anlayın

http://alternatif.blogcu.com/haarp-kiyamet-silahi/8668095

sayfada en altta pdf biçiminde mevcut

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi piramitpc2 -- 9 Ekim 2013; 5:01:36 >

• Allah izin vermese hiç.bişey olmaz.

ki,

Butun dunyanın duzenini sağlayan Allah-ü tealadır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: farego

Allah izin vermese hiç.bişey olmaz.

ki,

Sonsuz +1

• quote:

ki,

Bu kadar bilim boşuna uğraşıyor zaten.Biz hastanede hastalar ölmesin diye niye çalışıp sabahlıyoruz ki ,nasıl olsa allah kurtarır.
  • Dostum insanları yanlış bilgilendirme.Haarp konusunda üretilen tezlerin hepsi şehir efsanesidir.İklim değiştiriyor dediğin haarp için deprem de yapıyor diyenler var.Bilimsel bir açıklaması yok bunun.Amerikalılar bunu ortaya attı UFO hikayesi gibi.Onların cahil halkı gibi biz de uğraşmak zorunda kalıyoruz.Boşverin böyle işleri.Sibirya uzak doğru.Yalnız buraya ulaşırken etki alanına bak istersen.Ukrayna'da her sene 10-15 ölü bırakıyor.Türkiye'ye etkisi de Sibirya'nın göbeğindeki etki kadar olmaz.Uzaklıkla yükseklikle alakası yok.Basınç sistemiyle alakalı.Hatta sana şöyle bir örnek vereyim daha net olur.Balkanlardan soğuk hava dalgası geliyor diye duymuşsundur.O sistem Balkanlar'dan çıkmaz,İzlanda'dan çıkar.Haritada bak İzlanda'nın uzaklığına.Orta Avrupa'dan geçer,Balkanlar'a gelir,oradan bize ulaşır.
  • Baytar. kullanıcısına yanıt
    Aman diyeyim sen de yeni bir tartışma başlatma adamlar alışkanlık haline getirmiş her olaya ayet hadis katıyorlar,sırf bu yüzden bugün kaç konu kapandı sayamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baytar.

quote:

ki,

Bu kadar bilim boşuna uğraşıyor zaten.Biz hastanede hastalar ölmesin diye niye çalışıp sabahlıyoruz ki ,nasıl olsa allah kurtarır.

Kardeşim benim ben sadece görüşümün ve inancımın bu yönde olduğunu soyluyorum.

Saygı duymalısın.

olaya dine çekmek değil,amacım,

sadece tebliğ,ediyorum.

Allah istemezse, yerden yaprak bile oynamaz.

Deccal,da,gelecek,ve ona olağan ustu güçler verilecek,

Sırf,o yüzden ona inanıp onun arkasından cehenneme bir,çok insan girecek.

O yüzden benim demek istediğim şu.

içinizdeki doğru inancınız ile ilgili şüpheniz olmasın.

• quote:

quote:

quote:

ki,

Kardeşim benim ben sadece görüşümün ve inancımın bu yönde olduğunu soyluyorum.

Saygı duymalısın.

olaya dine çekmek değil,amacım,

sadece tebliğ,ediyorum.

Allah istemezse, yerden yaprak bile oynamaz.

Deccal,da,gelecek,ve ona olağan ustu güçler verilecek,

Sırf,o yüzden ona inanıp onun arkasından cehenneme bir,çok insan girecek.

O yüzden benim demek istediğim şu.

içinizdeki doğru inancınız ile ilgili şüpheniz olmasın.

Üstteki arkadaş haklı uzatmaya gerek yok,saygı duyuyorum tabi ki.Saygısızlık yaptıysam özür dilerim ama herşeyi bir yaratıcıya bağlamak kolaya kaçmaktır.

• Anlayışın için teşekkür ederim.

• quote:

ki,

Allah afrikada aç çocukların ölmesine de izin veriyor, dünyayı hristiyanların yönetmesine de, masum kız çocuklarına tecavüz edilmesine de, zengin ama dinsizlerin her istediğini alıp yapabilmesine de.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

ki,

Bu yaşta bu zeka ilerde süper zeka

• quote:

ki,

He tamam o zaman ya içim rahatladı sorun yok
  • quote:

quote:

ki,

He zaten tûm dünya ateist. Orda çalışan doktor , araştırma yapan bilimadamı hepsi dinsiz mi sanıyorsun? Sendeki ego o kadar fırlamış ki Rabbini inkar ediyosun! Bana gerici diyen adam sen neyle uğraşiyosun? Benim danıştîğım tûm İslam bilginleri adının onunde proffesor unvanı taşıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • almanlar bizi korur

• quote:

Orijinalden alıntı: Cinali1

quote:

quote:

ki,

He zaten tûm dünya ateist. Orda çalışan doktor , araştırma yapan bilimadamı hepsi dinsiz mi sanıyorsun? Sendeki ego o kadar fırlamış ki Rabbini inkar ediyosun! Bana gerici diyen adam sen neyle uğraşiyosun? Benim danıştîğım tûm İslam bilginleri adının onunde proffesor unvanı taşıyor.

diyelimki rusyada bize bir nükleer geliyor senin dediğine göre bu havada mı infilak edicek ? ne zaman böyle bir şey gördün duydun hiçbir zaman böyle bir şey olmadı.

• bu kadar komplo teorisi sağlığa zarar

• ALLAH istemezse muminleri kafa kesmez tmm mi yha xD

• Konu tutar tahminimce

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • HAARP nedir?

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.