Şimdi Ara

H1Z1 (2015) [ANA KONU] (250. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.239
Cevap
69
Favori
206.700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 248249250251252
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • just survive kuruyorum tekrar oynamak isteyen varsa pm atsın genelde pve takılıyorum ama pvp de girebiliriz
  • king of the kill satın aldım, indirmesi biraz uzun sürecek ama değer umarım
  • limitofthemind KOKT ekleyebilirsiniz.

Çok iyi değilim ama yavaş yavaş geliştiriyorum.
    Şu zamana kadar oynadığım en sorunlu oyun

Alt tab bile yapamıyorsunuz eliniz kaydı diyelim o oyun gitti :)

Aynı zamanda zevkli tavsiye ederim.
  • Beyler oyunu almayı düşünüyorum. Oyunda bug ve hile kaynıyor diyorlar ne kadarı doğru? Birde survival oyunları çok seviyorum. DayZ çok kötüydü. Ark Survival Evolved ve H1Z1 arasında kaldım kararsızım. H1Z1 şuan ne durumda? Hala oynayanlar varsa bana oyunu biraz anlatabilir mi? Artılarıyla eksileriyle birlikte. Aynı zamanda Ark Survival Evolved oynayan varsa karşılaştırma da yaparsa sevinirim.
  • yeni aldım oyunu yalnız zevki çıkmıyor yaş 36 Eskişehirliyim kotk için ekleyin lütfen : donny_x

Eski bir oyuncuyumdur arada noob luğum tutar :)
  • Arkadaşlar 2li modda girdiğimde mouse tuşları ve klavyedeki 123456 rakam tuşları çalışmıyor.
    Sadece e tab gibi tuşlar çalışıyor.

Tekli modda bir sıkıntı yok. Bunun sebebi nedir acaba? teşekkürler
  • arkadaş o kadar bug vs yazılara rağmen satın aldım. 9.5 gb indirdim, gelmiş bana service pack 1 hatası veriyor. Resmen bile bile lades keşke almasaydım uğraştırıyor.
  • Arkadaşlar yılbaşı indiriminde h1z1 iki versiyonunu da aldım. Oyunda yeniyim. Ne yaparım ne ederim tam bilgim yok. Mesela kotk bölümüne 5 6 kere girdim kimseyi öldüremedim :) beraber oynamak isteyen olursa benm gibi bir noobla yazabilir. Her iki oyunda var bende.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wasper54

Arkadaşlar yılbaşı indiriminde h1z1 iki versiyonunu da aldım. Oyunda yeniyim. Ne yaparım ne ederim tam bilgim yok. Mesela kotk bölümüne 5 6 kere girdim kimseyi öldüremedim :) beraber oynamak isteyen olursa benm gibi bir noobla yazabilir. Her iki oyunda var bende.

Yabancı veya türk farketmez streamleri izle tiviçten.
  • Oyunu çıktığı ay satın almıştım 2 senemi oldu tam hatırlamıyorum ama bu haritanın ve menülerin değiştiği büyük update'ten sonra oyun sırasında bilgisayarım kendi kendine restart olmaya başladı. Bazen bekleme alanında bazen ortalarda elektrik gidip gelmiş gibi çat diye kapanıp restart oluyor pc. konu hakkında bilgi sahibi olan var mı ? Sistemim ile alakalı olabilceğini sanmıyorum fazlasıyla güçlü bir kasa ama belki windows ayarları, otomatik restart, hard disk ile alakalı bir ayardan kaynaklı olabilir
  • Bende oyunu ilk satın aldıgımda yüksek fps değeri görüyodum 180-190 gibi ekran kartı gtx1080 şu anda 55-60 arası değişiyor. ekran kartı sürücüsü güncel youtube'da izlediğim tavsiyelerde olmadı. ne yapmam gerekiyor acil yardım lütfen :(
  • arkadaşlar h1z1 training modda oynuyorum ölünce tekrardan nasıl diriliceğiz cesedimi gösteriyor herhangi bir tuş tepki vermiyor
  • arkadaşlar oynayacak arkadaş arıyorum varsa oyunu indireceğim her akşam müsaitim
  • yaş 23 king of the kill oynayacak herkes ekleyebilir oyunda orta seviyeyim
  • Cross1963 kullanıcısına yanıt
    Respawn seçeneğini seç.
  • 7-8 Saat oynamaya sürem var oyun tek gitmiyor orta seviye bir oyuncuyum bazen noobluğum tutar :) son 3 oyunda soloda 2. 12. 13 oldum eğer beraber oynamak isteyen arkadaşlar varsa oynayalım
    STEAM KULLANICI ADIM: [DP]LOGOS
  • ismini görünce geldi aklıma steamda indirimdeyken kaçırdım
  • airdrop ticket isteyen varsa cs go anahtar karşılığı satıyorum. elimde 16 tane var
  • Arkadaşlar oyunu oynuyodum sürekli fakat bugun birden bire h1z1'i açmaya calıstıgımda launcher açıldıgı gibi kapanmaya başladı, acılıyor 1 saniye sonra kapanıyor play yazısı gözüktüğü gibi nasıl çözebilirim nette birkaç çözüm var ama bulamadım
  • skins-bet.com'a girin steam ile giriş yapın.
    sağ üstte avatarınızın yanındaki oka basıp redeem code'a tıklayın.
    çıkan pencereye DOLLAR yazın.
    ister rulet oynayın isterseniz 0.50$lık bir item alın.
    deposit gerektirmiyor
  • 
Sayfa: önceki 248249250251252
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.