Şimdi Ara

H1Z1 (2015) [ANA KONU] (252. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.239
Cevap
69
Favori
206.700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 250251252253254
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tek mermi atmadan 2. oldum normal maçta. (oyunun acemisiyim)
    http://steamcommunity.com/profiles/76561198192230061/screenshots/

şehirde başlamayıp ; karavanlı kampların oralara gidiyorum hep. ormanlarda takılıyorum. yürüyerek güvenli bölgelere geçiyorum böyle oluyo. bence böyle oynanması da zevkli.

sistemim kötü olduğundan (grafikler berbat bende) anca böyle oynayabiliyorum.

8 gb ram , 2gb ekran kartlı laptop için grafik ayarı öneriniz var mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Loras Tyrell -- 5 Mart 2017; 22:38:12 >
  • Just survive oynuyorum ara sıra hatta genellikle oyun 2-3 saniye takılıyor gene takılmadan 2-3 saniye sonra oyun kapanıyor hata vermeden dün bunu 3-4 defa yaptı bugün de 1 defa oldu. Steamden dosyaları doğruladım sonuç yok, neden oluyor bu oyundan dolayı mı? Sistemim de yetiyor.
  • Arkadaşlar herkese iyi akşamşar H1Z1 king of the kill oynuyoruz arkadaşımla. Ama aim alamıyoruz olmuyor. Adamalar bam bam döşerken bize bizim bir tane mermimiz gitmiyor.Aim almak bu kadar zor olmamalı bildiğiniz bir şeyler var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mehmetii

sistemin iyiyse optimizasyona suç atılmadan oynanabiliyor. stabil sayılır oyun.

msi gtx 970 ekran karti

intel i7 6700k işlemci

kraitgame (modeli unuttum) iyi bir ana kart

kingston model 16 gb ram

samsungun 512 gblik ssd sine sahibim ancak oyunu just survival oynarken en dusuk ayarlarsa oynamak zorundayım.

ormanda en yuksek ayarlarda bile sikinti yokken sehire girince fps düşüyor ve bence bu sistemde bu sıkıntı yasaniyorsa oyun gercekten sıkıntıli bi optimizasyona sahip.

gta 5 i full arti full ayarlarda oynarken bu oyunda su sıkıntılari yaşıyor olmak beni deli ediyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi queen1921 -- 7 Mart 2017; 8:45:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • istanbulgülü İ kullanıcısına yanıt
    Aramıza hoş geldin hocam butun fpslerde teror estiren ben bu oyunda iki kill alinca seviniyorum.

18 lvl oldum anca 4-5 kill alabilmeye basladim. O da istedigim range de savasabilirsem, bugli pompaliyla yazi tura atar gibi savasmayi sevmiyorum. Hala istedigim gibi aim alamiyorum dibimdeki adami tps den zaten vuramiyorum fpsye gecince de gorus cok azaliyor napcagimi cozebilmis degilim bodozlama oynuyoruz
    Neyseki overwatch yeni sezon basladi h1z1de bozulan moralimi ow de duzeltebilicem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ChelseaSmile -- 8 Mart 2017; 12:21:28 >
  • queen1921 Q kullanıcısına yanıt
    Hocam render distance dusurmeyi deneyim cogu kisi en dusuk render distance (500) ile oynuyor. Sadece parasutle atlarken 1500e alip indikten sonra 500e cekip oynayabilirsiniz fps baya farkeder

• queen1921 Q kullanıcısına yanıt
    Survival modunu oyun 2'ye ayrılmadan oynuyordum yeni halini hiç denemedim ama şöylede bir gerçek ki şehirde 120 ve üzeri fps'yi alabilen insanlar var. Doğaüstü bir sistemlere sahip değillerse eğer alınabiliyor yani :D Ben KOTK'de GTX1050TI - FX8150 ile şehirde ortalama 50 şehirdışı ise 90ları görebiliyorum ayarlar tabii düşük. Zaten stabil sayılır dedim biliyorum anormal durumlar yaşandığını oyunda :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mehmetii -- 8 Mart 2017; 19:37:58 >
  • Mehmetii M kullanıcısına yanıt
    hocam 6 ay sonra ilk kez oynadim survivol modunu aksam oldugunda asiri karanlik oldu ve el feneri olmadan binalarin icinde gezmek mumkun değil.

sonra ayarlari medium ve high yaptim durum degismedi ama ne sehir ici ne sehir disi fps harika en ufak dusus yok ve atmosfer inanilmaz guzel oldu dunden beri oynuyorum cok keyifli

• H1Z1 benim için yeni haritaya geçtiğinde bitmişti. Battlegrounds çıktı şimdi, yani rip h1z1
  • Dün 32 lvlda 10 kille ilk win imi aldım

Kanser gibi oyun yemin ederim, bulaştın mı kurtulamıyorsun küfür ettire ettire oynatıyor kendini
  • arkadaşlar rust mı alayım h1z1 mi?
  • Dostlar KotK 35 lvl kutusundan lightning ar 15 çıktı. AR skinleri ultra rare olduğu için kıymetli olabilir diye düşünüyorum. Op skinsten baktım 2 tane fiyat var(suggested price) biri 33 dolar biri 8 dolar, eğer 33 dolarsa ve bu skini satmak mümkünse hemen satmak istiyorum

Acaba itemin gerçek fiyatı piyasası ne kadardır ve op skins üzerinden satabilir miyim? Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim
  • pubg geldi h1z1 bitti

r.i.p

• kimg of the kill modunu bilmiyorum ama just survivorde hile tamamen butti gibi bir şey.

o yüzden 3 hadtadir cok eglenerek oynuyorum. hamburg serverında tek başıma mucadele ediyorum asiri eğlenceli. ozellikle Sniperla oynamak cok keyif verici

• arkadaşlar bu mercenary crateler falan para etmeye başlamış 2.50 lira ediyor bunları satsak mı yoksa bekletsek mi fiyatı artar mı ?
  • oyun ilk çıktığında 1-2 ay oynayıp sonra silmiştim. geçenlerde tekrar yükledim ve düzgün base yapmayı öğrenince sardı baya. birlikte casual loot + pvp takılmak isteyenler olursa mesaj atabilir.
  • Merhaba,
    Locked Crates düştü 2 tane. Bunları kırdırmak için 250 crowns istiyor. Bende crowns yok. Bu kutuları satamıyor muyum?
  • Çok aktif oyanayan 3-4 grubumuz var.

Oynamak isteyen (Duo, Fives) STEAM ID: Sezenist

NOT: TS kullanan ve mümkünse 15-16 yaş eklemesin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KingSezenist -- 4 Nisan 2017; 1:8:23 >
  • ya beyler bazen evlerden inanilmaz loot cikiyor ama bazen her ev boş. bu neye gore oluyor ? bahsettigim sey bazi günler loot cok fazla iken bazi gunler hic olmamasi. mermi bulamiyorum millet nereden buluyor bu kadar mermiyi

• arkadaş 21 level oldum, hala 1-2 adam zor öldürüyorum. bu oyundaki aim sistemi mi rezalet yoksa ben mi uygun değilim anlamadım.
  • 
Sayfa: önceki 250251252253254
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.