Yüzbaşı
08 Mayıs 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 29 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhabalar
Yeni bir kasa alma ihtiyacı duyuyorum çünkü sistemim şuan ki kasadan ötürü fazla sıcaklıklarda çalışıyor içeride hava sirkülasyonu yok kablolama desteği olmayan bir kasayı kullandığım için şuan mutsuzum
Bir kaç kasa baktım corsair alpha ve omega serileri ve zalman z7 neo dikkatimi çekti bunların haricinde önerebileceğiniz bir kasa varsa tavsiyelerinize açığım değerli arkadaşlar
Kasada öncelik olarak istediğim içi ferah ve geniş olması + ön tarafta 3 üstünde 2 fan desteği olması benim için yeterli olacaktır.
bütçe : 500-750 arası
arkadaşlar herkese merhaba

sistem toplamaya karar verdim fakat hangi rami almalıyım kararsız kaldım
alacağım sistem şu şekilde işlemci : 7700k anakart: asus ASUS ROG MAXIMUS IX HERO
düşündüğüm ram: G.SKILL Trident Z RGB DDR4-3600Mhz C16 16GB (2x8GB) DUAL (16-16-16-36)
forumda bazı arkadaşların asus auranın rami görmediğini dile getirdiklerini gördüm ve açıkcası bu almak istediğim ram 1000 tl civarında
asıl sormak istediğim soru yüksek frekans değerindeki ramlerin performansa % de kaçlık bir farkı olacaktır? 1000 tl verip Almaya değer mi ?
selamlar arkadşlar

fx8150 işlemcim var 4-5 ay kadar önce nvdia gtx 1070 aldım yanına takınca drop frameler yaşamaya başladım. malesef işlemci ekran kartını kaldırmıyor ve haliyle anakart işlemci + rami değiştirmeye karar verdim. aklımda direk olarak intel 7700k var. temel sebebi oyunlardaki performansı ve soğutucumun(colooer master hyper 212 evo) lga 1151 soketine uyumlu olması yani ekstra soğutucu maliyetinden de kurtulmuş oluyorum.fakat bi yandan düşündüğümde inteldeki anlık sıcaklık yükselmeleri ve ryzene göre çekirdek izlek sayılarının düşük olmasından dolayıda kararsız kaldım. 2 işlemciyide kullanan arkadaşlar varsa konuya yorumlarını yazarlarsa sevinirim.
arkadaşlar sistem değiştireceğim z270 anakart ve intel 7700k düşünüyorum. Asus kampanya yapmışta 770tl ye kadar para iadesi var diyorlar bu kampanyadan faydalanan olduysa bilgilendirme yaparsa çok sevinirim

https://www.asus-promotion.com/cpu/tr/turkey
arkadaşlar ara verdim oyuna 3 senedir girmiyordum şuan yeniden başladım bir sorum olacaktı.
bu turnuva zamanı para verip kitap alınıyordu ve bu kitaba level kasıp eşya düşürüyorduk yada kurye gibi vb. şeyler geliyordu az önce gördüm 2017 turnuvası olucakmış ve bu yeni turnuva kitabı gelecek mi gelirse de hangi ay da gelecek bilen varmıdır ?
merhaba arkadaşlar
National geonun çekmiş olduğu eski bölümlere nereden ulaşabilirim yada eski videoları izlemek için siteden abone yada satın alabilirmiyiz ?
merhabalar

2 hafta öncesinde adsl 16mbit kullanıcısıydım 24 mbit vdsl paket değişikliği yaptım fakat paket değişikliği gerçekleştiği zaman internetim gitti bu neden kaynaklı olabilir ?
arkadaşlar merhaba

jw mesleğini seçtim fakat bir sorum olucak
legiondaki yeni gelen gemleri ve itemleri yapabilmem için şunları istiyor [Dawnlight] [Shadowruby] [Pandemonite] [Eye of Prophecy] [Dawnlight] [Maelstrom Sapphire] vs vs.
bunları wowhead den araştırdım nerden çıktığı ve nerden bulabilirim sorularımı yanıtsız bıraktı herhangi birşey bulamadım bunlarla ilgili
jw mesleği sahibi arkadaşlar yardımcı olurlarsa çok sevinirim.

dipnot: bütün jw görevlerini bitirdim
merhaba arkadaşlar

gtx 1070 evga 8gb modelini kullanıyorum driverlar güncel
speecy programından ve oyunların grafik ayarlarına girdiğimde ekran kartının bellek hafızasını 4 gb olarak görmekteyim
nvdianın denetim masasından baktığımda paylaşımlı sistem belleği 3812mb ayrılmış video belleği 8192 mb olarak gözükmekte bunu nasıl düzeltebilirim ?
merhaba arkadaşlar
sarumardaki ana merkezin görevlerini bitirdim şimdi benden repusunu honered yapmamı istiyor fakat görev kalmadı. nasıl repu kasabilirim bilgisi olan varmı ?
Hakkında
Meslek: Öğrenci
Forum İmzası:

Güneş Sensin Ay Sensin,
Gökteki Yıldız Sensin,
Dünyalara Değişmem Sen Herşeyden Güzelsin,
Gönlümün Sultanısın Sen Başımın Tacısın Canımsın BURSAMSIN..

Bizde bilirdik istanbul takımlarını tutmayı 2-3 senede bir şampiyonluk yaşamayı ama yakıştıramadık kendimize doyduğumuz yaşadığımız şehri satmayı...
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Oyun Platformu
ps4
Takım
Bursaspor
World of Warcraft
World of Warcraft
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 627
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 38.295 (Bu ay: 497)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 136 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.