Şimdi Ara

H1Z1 (2015) [ANA KONU] (251. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.240
Cevap
69
Favori
206.697
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 249250251252253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • skins-bet.com'a girin steam ile giriş yapın.
    sağ üstte avatarınızın yanındaki oka basıp redeem code'a tıklayın.
    çıkan pencereye DOLLAR yazın.
    ister rulet oynayın isterseniz 0.50$lık bir item alın.
    deposit gerektirmez.
  • skins-bet.com'a girin steam ile giriş yapın.
    sağ üstte avatarınızın yanındaki oka basıp redeem code'a tıklayın.
    çıkan pencereye DOLLAR yazın.
    ister rulet oynayın isterseniz 0.50$lık bir item alın.
    deposit gerektirmez.

• Bi anlık çıkan görüntü. Sonrasında Türkçe dil arazi oldu.
  • h1z1 king of the kill de koordinatı nasıl açıyoruz oyuna başladğımdan beri bende koordinaat gözükmüyor çoğunlukla gaa ölüyorum
  • Oyunun optimizasyonu iyimi? Yoksa infestation the new z gibi sıkıntılımı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nebukadzer kullanıcısına yanıt
    sistemin iyiyse optimizasyona suç atılmadan oynanabiliyor. stabil sayılır oyun.
  • oyun güzelleşmiş 2 yıl önce çıktığı gün almıştık bi ara çok kötüydü
  • just survive oynayan var mı.?
  • Jahrein Ghostlayan Adamla ilginç bir diyolak içine giriyor

Jahrein
    https://youtu.be/GUzvXjigVi0

• Survival oyununun hakkını yediler. Yazıklar olsun öyle yapımcıya..

• Arkadaşlar bu h1z1deki cıkan kutuların çıkış tarihlerini nerden bulabilirim veya sıralamayı bilen varsa bana yazabilirmi?
  • kutu fiyatları niye çok fazla arttı
  • Lickshoot kullanıcısına yanıt
    ekran kartı driverını güncelle kardeşim eğer olmazsa oyunun dosylarını doğrula açılır
  • Macellantr35 kullanıcısına yanıt
    streamer twitch ayarlarından gizlemişsindir oradan koordinat bilgisi görünümünü active et
  • Oynayan varsa beni eklesin Steam: Sezenist
  • Dostlar iki gun once Kotk aldim ancam bi sikintim var ben bu oyunu oynayamiyorum. Onumdeki adami vuramiyorum aldigim en fazla kill sayisi 3 (ÜÇ) .

Genel olarak fps tps oyunlarinda iyiyimdir. Cs go da lem rankindaydim, su an overwatch oynuyorum orada da diamond'um. Genelde aim isteyen oyunlarda kendime guvenirim aimim fena degildir lakin bu oyunda vuramiyorum. Sanki cok lag varmista attigim gitmiyormus gibi geliyor. Oyun turune de yabanci degilim arma 2 modu olan dayz i +200 saat oynamisligim var yani pozisyon almayla alakali degil sikintim. Zaten onumdeki adami vuramiyom adamin arkasi donuk ben vurup oldurene kadar donup beni vuruyor. Sensivity bir garip gibi bazen cok donuyor bazen donmuyor gibi, dort tane sens ayari var raw diye birsey var input lag azaltma var hic birsey anlamadim.

Kisacasi oyunu normal fpsler gibi oynayabilmem icin ne yapmam gerekiyor yardimci olursaniz cok sevinirim. Cunku ayarlarla ilgili bir sikinti varmis gibi geliyor izledigim streamlerde insnalar catur cutur one tap atiyor ben sarjor bosaltiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ChelseaSmile -- 8 Mart 2017; 12:26:6 >
  • the-sakal kullanıcısına yanıt
    Hocam render a tus atayip renderi manuel yapin. Yani parasutle inerken 1500-2000 yerdeyken 500 aractayken 1000e alin. Oyunda yeniyim ama araba fiyatina makine toplayan streamerlar bile bu sekilde oynuyor yere indikleri anda render i 500 yapiyorlar. Oyunda +2000 renderla stabil fps oynamanin imkani yok malesef optimizasyon kötü.

Unutmadan ekranda kirilma olmamasi icin acik alandan sehirlere girerkende renderi artirip azaltip artirmak gerekiyormus. Twitchten Flamerhooperi izliyorum iki gundur onda da gtx1080 ve i7 6700 var bu sekilde oynuyor

• satılık pompalı predator var 15$ op skıns de ufak bır sey yapılır takas olur
  • eMRe_Dmrc kullanıcısına yanıt
    oyun içerisinde kutu satın almaya geldiğinde cıkma sıralaması şeklinde gösteriyor
  • 
Sayfa: önceki 249250251252253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.