Şimdi Ara

H1Z1 (2015) [ANA KONU] (262. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.239
Cevap
69
Favori
206.700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 258259260261262
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Just Survive'a eski harita gelmedi değil mi?
    Hala o iğrenç boş harita mı duruyor?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Boreman Lames

quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

bug pek denk gelmedim ama ekran kartın vs iyi değilse hiç bulaşma. optimizasyon sorunu var. he yeni çıkan modla motora da müdahale etmişlerse belki ufaktan düzelmiştir.

en az 4gb ram ve orta üst bir ekran kartı lazım h1z1 için. yoksa 20 fps ile oynar gibi yaparsın :)

GT 740 DDR5 var hocam yeterli olurmu H1Z1 i 720p de oynamak için

gt740m var bende de , 1280x720 de bütün ayarlar en düşük render %100 , 40 fps civarı . önceden 25 fps civarıydı birkaç ay önce denemiştim.

• quote:

Orijinalden alıntı: frier90

quote:

Orijinalden alıntı: Boreman Lames

quote:

bug pek denk gelmedim ama ekran kartın vs iyi değilse hiç bulaşma. optimizasyon sorunu var. he yeni çıkan modla motora da müdahale etmişlerse belki ufaktan düzelmiştir.

en az 4gb ram ve orta üst bir ekran kartı lazım h1z1 için. yoksa 20 fps ile oynar gibi yaparsın :)

GT 740 DDR5 var hocam yeterli olurmu H1Z1 i 720p de oynamak için

gt740m var bende de , 1280x720 de bütün ayarlar en düşük render %100 , 40 fps civarı . önceden 25 fps civarıydı birkaç ay önce denemiştim.

hocam senin kart ddr3 64 bit mi? benim de indirip denemem lazım kullandığım kartın h1z1 testi yok youtube'da

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Boreman Lames kullanıcısına yanıt
    evet gt740m 64 bit 2gb ddr3

• Oyun ücretsiz olunca verdikleri kasalardan efsanevi eşyalar falan düştü ama satamıyorum bunları. Satabilmek için süresi falan mı var yoksa temelli satılamaz durumda mı bu eşyalar?

• quote:

Orijinalden alıntı: GATIRCAN

Oyun ücretsiz olunca verdikleri kasalardan efsanevi eşyalar falan düştü ama satamıyorum bunları. Satabilmek için süresi falan mı var yoksa temelli satılamaz durumda mı bu eşyalar?

itemlerin bazıları pazarda satışı yok ama takas edilebilir oluyor , envanterde görünür nezamn takas edilebileceği .https://survivorsrest.com/ şurdan itemlerin değerine bakıp cs go itemleriyle vs. takas edebilirsin.

• frier90 kullanıcısına yanıt
    Kutulardan düşen eşyalarda takaz edilemez ve pazarda satılamaz yazıyor. Hurdaya mı çevirsem ne yapsam

• GATIRCAN kullanıcısına yanıt
    aynen , takas edilemeyenlerde oluyor onları scrap yap

• quote:

4gb ram var, gt 1030 aldım 2 hafta önce. i3 işlemciye sahibim, systemrequirementslab'a özelliklerimi girince minimum ayarlarda çalışır gösteriyor. Fps sorunu yaşar mıyım?
  • Ara ara.
    Düşük çözünürlükte oynamanı tavsiye ederim
    Oyunun genelinde optimize sorunu var, senin oynadığın pc ile alakası olmuyor bazen sağlam drop yapabiliyor haberin ola
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drima

Ara ara.
    Düşük çözünürlükte oynamanı tavsiye ederim
    Oyunun genelinde optimize sorunu var, senin oynadığın pc ile alakası olmuyor bazen sağlam drop yapabiliyor haberin ola
    Teşekkür ederim hocam. Bu tür survival oyun önerin olur mu peki? Hurtworld'e heves etmiştim lakin oyun bitmiş neredeyse. O yüzden h1z1'e sıcak bakıyorum biraz
  • DayZ demek isterim ama küfür yerim diye burada demiyorum, ki küfür eden de haklıdır yani
    En temizi 7 Days to Die, The Forest ve Ark Survival Evolved oyunlarına ufaktan bi bak derim hocam
  • Arkadaşlar oyun ne durumda. 2015 te ilk cıktıgında patlama yapmıstı efsoydu. şimdi durum ne
  • dead game lol
    mobanında br nin de kökü kurur inş.
    çok yaşa mmorpg
  • Hayır, Viva La Hikaye tabanlı Singleplayer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drima

DayZ demek isterim ama küfür yerim diye burada demiyorum, ki küfür eden de haklıdır yani
    En temizi 7 Days to Die, The Forest ve Ark Survival Evolved oyunlarına ufaktan bi bak derim hocam
    Rust denediniz mi? Fazla kasıyor sanki o da. Oyunun açılması yarım saat falan sürüyor. SUrvivor oyunlarında normal midir bu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kalemistik

Rust denediniz mi? Fazla kasıyor sanki o da. Oyunun açılması yarım saat falan sürüyor. SUrvivor oyunlarında normal midir bu?

Alıntıları Göster
    rust her serverı kendine özel, insanların her tarafına bir şeyler yaparak değiştirdiği (tablo çizimine kadar) bir oyun olduğu için servera girerken yaptığı yüklemeler daha fazla, ssd ve hızlı ramler gerek, gir çık yapmamak lazım evde crafta bırakır genelde rust oyuncuları tabi craft süreleri kısaldı diye biliyorum artık ama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-96B6D01A8 -- 11 Temmuz 2019; 13:23:22 >
  • ne oldu bu oyuna böyle.? server'lar neden kapalı bilgisi olan var mı.?
  • Battle royallerin Dedesidir kendisi ama değer verilmedi oyuna varmı oynayan varsa yazssın girelim

• 
Sayfa: önceki 258259260261262
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.