Şimdi Ara

###güzel bir bug sorusu####

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar şimdi ben orc asasımı human yapmayı planlıyordum.Bunun için görevlerin yapılması clandan çıkılması vb şeyler yapılıyor ilk baş.şimdi benim ark bana L den 400 mana pot yollamıs ( malum alamıyorum )
    şimdi ben bu halde human olmak içi kağıdı bassam L den item olduğu için herhangi bir bug oluşabilirmi ?

cevaplarsanız sevinirim

• 7gün icinde L deki item gidiyor diye biliyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: yelloha

7gün icinde L deki item gidiyor diye biliyorum.

peki gitmeden human olursam bugta kalma gibi bir risk varmı ?
  • bak ben sana baska bı bug soleyım ama raslantı olarak bulduk bunu umarım ıllegale gırmes
    bızım cafedekı ark humandı butun gorevlerını fln yaptı sonra ırk deıstırmek ıcın gereklı olanları yaptı sonra
    org a dondu ve yapmış oldugu butun gorewler yenıden acıldı ve suanda onları tekrar yapıo
  • quote:

Orjinalden alıntı: Hero_king

bak ben sana baska bı bug soleyım ama raslantı olarak bulduk bunu umarım ıllegale gırmes
    bızım cafedekı ark humandı butun gorevlerını fln yaptı sonra ırk deıstırmek ıcın gereklı olanları yaptı sonra
    org a dondu ve yapmış oldugu butun gorewler yenıden acıldı ve suanda onları tekrar yapıo

oyle olamaz gibime geliyor.AMA OLURSA COK GÜZEL OLUR 70+ LVLER İCİN 70 QUESTTİ..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Hero_king

bak ben sana baska bı bug soleyım ama raslantı olarak bulduk bunu umarım ıllegale gırmes

biz 2 ark org olduk sadece lamia görevi öyle oldu :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.