Şimdi Ara

GÜNLÜK FULL SINIRSIZ 4G İNTERNET [FATURALI 7 TL] [FATURASIZ 11 TL] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
372
Cevap
27
Favori
35.896
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ne mi ilgisi var? Avrupa'da da uygulanması ismi gibi "adil" olduğu anlamına mı geliyor? Sınırsız diyerek parası verilen üründen sınırlandırma yapılması mı hoşunuza gidiyor?

Adam gibi sınırsız internet verilse o adam gene 1 günde 130gb mı indirecek sanıyorsunuz böyle bir uygulama varken kim olsa indireceği, indirmesi gereken herşeyi o an indirir. Bir oyun boyutu bile 60gb+ ya ulaşıyorken 2-3günde indirmesi hoşunuza gidiyor galiba? Bu tür kullanımlar standartlaşsa zaten kimse fırsat kollamaya gerek duymaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blue_Low

quote:

Orijinalden alıntı: BekiRoRo

Vodafone faturalıya geçmeyi planıyorum.
    4GB internet ve her yöne 750 dakika olan 30 liradan ucuz tarife var mı?

mega3gb paketine geçebilirsin 3GB + 600 dk + 1000 sms 19 TL istersen 10 TL daha verip doldur paketi ile 3GB internet alınabiliyor
    6 GB + 600 DK 1000 SMS 29 TL gelmiş olur

Teşekkür ederim.
    Bu arada 1 haftalık 1 GBlık interneti tüm ücretler dahil 5 TL' ye sattığını yazan Turk Telekom' u şikayet ettim:

Bu mesaja eklenen görseller:

GÜNLÜK FULL SINIRSIZ 4G İNTERNET [FATURALI 7 TL] [FATURASIZ 11 TL]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• mahmut716 kullanıcısına yanıt
    Yok aga sıkıntı yok günlük 7tl'yi hiç geçmedi. Yalnız bunun için mevcut paketi bitirmek ve hiç ek paket almamış olmak gerekiyor.
    Ben daha önce bir kere 1gb 15tl aylık ek paket almıştım. Sonra o da bitti, bidaha ek paket alamazsınız 1 ay boyunca Dedi, paket aşımında her 500mb 5tl Dedi. Kullandım kullandım 10gb olunca interneti kapattı parasıyla bile kullandırtmadı geri zekalı firma, 1 ayda 10gb'tan fazla internet kullan-a-maz-mışınız!!! öyle mi öyle.. ben de bunu keşfettim ne kadar ekmek o kadar köfte misali. Sırtında taş taşımıyo ya, Allah'ın interneti sonsuz sayıda 1 ve 0 işte! Kendi kullanamayıp bir de Kraldan fazla kralcılık yapanları anlamıyorum ??? Kullanan razı servisi Sunan razı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fantezimuziginsevilenismi -- 16 Ağustos 2016; 21:43:06 >

• Blue_Low kullanıcısına yanıt
    5 sene önceki konu ve vodafone ile o konudaki sorun farklı...

Aveada sadece işleri yavaş yürütmüşler, ama vodafone bilerek bu parayı kesiyor ve vermiyor.. Ve bunu sadece yüksek tutarlı, yani yağlı bakiyelerde yapıyor, bu şekilde kesinti daha çok oluyor..

Bu hırsızlık, vodafone haricindeki operatörlerde olmuyor..
  • dekareme kullanıcısına yanıt
    Yine veriyorlarmış ben turktelekomdan 1 aydır alamadım :)
  • Şimdi bu aylardır, hatta yıllardır böyle, öyle değil mi?

Ona göre yedek Turkcell hattımı taşıyacağım, ara sıra Turkcell servisleri için kullanıyorum.

Şimdi ben geçerim kaldırırlar :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bazilari gercekten kaziklanmaya alismis. Bi anlik dalginlikla paketsiz maillerime bakip birkac mb internet kullandigim gunler oldu 2-3 sene oldu sanirim. 20 kusur lirami hup diye cektiler. Bu ve benzeri hirsizligi herkese yapiyorlar. Sen de mi yaptin yoksa ? Neden operatorleri savunuyorsun adam Parasin vermis kullaniyor.

• Ayriyetten asil gavurligu bizimkiler yapiyor. Adama aylik 50 gb kota koyarsan o da bulunca firsatini indirir 100-200 gb. Bence cokcok normal. Ama akk olmasa %90 insan aylik 20-30 gb gecmez iddiasindayim. Belki bir %9 luk kesim (bizler) 50-100 gibi kullaniriz. Kasmazsın cunku ihtiyacin oldugunda sinirsiz ve indirilebilir oldugundan icin rahattir, somurme istegi dogmaz. (Kalan%1 den bahsetmedim onlar mezarcilar oluyor her yerde vardir cuzi miktarda

• Bende 20 lira yüklemiştim MEGA3GB paketi için.Veriyide bilerek kapattım önceden başıma gelmişti bütün tl mi yemişti.Veriyi kapattığım halde 11 tl kesinti oldu 286 kb için.Aradım müşteri hizmetlerini açıklamasını yaptım.Geri iade etmezseniz hattımı taşıyacağım dedim ve sizi bir üst yetkiliye bildireceğim dedim.Sonuç paşa paşa iade etti.Siz siz olun hakkınızı arayın.
  • bilgi@sayar kullanıcısına yanıt
    Ttnet 100 mb/s ayda 3 kere ücretsiz veriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: berkay956

Ttnet 100 mb/s ayda 3 kere ücretsiz veriyor.

roketten bahsediyorsanız sadece fiber abonelere veriyolarlar fiber çok az yerde var
  • Tamam paylaştınız ya AKK yok diye 2 gün sonra yoğun izdihamdan dolayı AKK getirir Vodafone..
    O zaman ben şanslı kişilerdenim:)

• quote:

Orijinalden alıntı: dekareme

Yeri değil ama, böyle bir konuda gene de uyarmak istiyorum...

Vodafone ismindeki bu ecnebi firma, kısa sürede ülkemiz şartlarına uyum sağlayarak kendi abonesini nasıl soyacağının yolunu keşfetmiş durumda..

Eğer sizin bakiyenizde yüksek tutarda TL var ise; atıyorum 200 veya 300 veya 500- 1000 tl gibi gibi... Siz numaranızı başka operatöre taşıdınız diyelim ve içerde kalan Vodafonedaki bakiyenizi almak için Vodafone başvurdunuz.

Peki vodafone ne yapıyor? "Dürüstlük kuralına aykırı hareket etmekle veya ticari amaçla kullanıldığı" bahanesiyle SİZDEN TAM %10.40 KESİNTİ YAPIYOR !

En doğal hakkınız olan bakiyenizi istemeyi, ""Dürüstlük kuralına aykırı hareket etmek veya ticari amaçla kullanmak" olarak görüyorlar..

Bakiyeniz düşük ise bunu yapmıyor, çünkü ordan alacağı kesinti az olduğu için uğraşmaya değmez diye düşünüyorlardır herhalde !!!

Bu kesintiyi hazine payı ve kurum masrafları katkı payı olarak gösterdiği için devlete ödediği vergileri sizin bakiyenizle ödeyerek bu işin yolunu bulmuş durumda..

Bu durumun ispatlanması konusunu açtığınızda ise önünüze herhangi bir kanıt veya delil sunamıyorlar..

Turkcell ve Telekomda ise bu şekilde bir uygulama bulunmamaktadır...

Özellikle yüksek bakiyesi olan aboneleri uyarıyorum....

Bakiyenizde yüksek tutarda neden bakiye tutuyorsunuz? Yatırımlarınızı cep telefon hattınızda mı muhafaza ediyorsunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: muratoloji64

Bu bir açık değildir bir çok kişininde dediği gibi aylık 330 liraya geliyor her gün yaparsanız eğer
    İnternet tanımlı olmayan hat olacak arada bir şey ler indirmek isteyenler için iyi sadece hergün aktif olarak kullanmak pahalı

tamam aylık 330 tl ver sınırsız akkye geç o zaman. aylık 330a geliyormuş. aylık 330 tl veriyor musun yani?
  • ilginç bir sıcak fırsat.aylık 330 tl ye sınırsız internet çok mantıklı gelmedi bana nedense. internete aylık 330 tl verecekseniz evinize fiber bile döşerler bence

bildiğim kadarıyla internet harcamalarındada fatura stop var.100 tl civarı bir şeydi. o zaman gerçekten sıcak fırsat olur. faturalılardan biri kendini feda edip denesin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanbul615 -- 17 Ağustos 2016; 8:57:39 >
    telefonu hotspot la mı bağlıyorsunuz ?
  • Yatırım arttıkça kotalar da artacak. Adam sonuçta para yatırmış, kullanılsa da kullanılmasa da yatırım maliyetini ödemiş her ay işletme maliyetini de ödüyor. Ee ne yapacaklar mecburen böyle uygun vs kampanyalarla müşteri çekmeye çalışacaklar.Yoksa taleb çoksa zaten adamlar inmez fiyatları nasıl olsa satıyorum der geçer.

Misal benide turkcell arayıp duruyor;dedim daha iyi tarife verin yoksa Telekoma dönerim işinize gelirse bana telekomla aynı parayı teklif ediyorsan niye seni tercih edeyim? Telekomda cepte kazıklıyor aklı sıra taahhüdü bitiyor hemen başka operatöre geçeyim o zaman görecez. Daimi müşteriyi kazıklamak neymiş görecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: sükût

quote:

Orijinalden alıntı: dekareme

Yeri değil ama, böyle bir konuda gene de uyarmak istiyorum...

Vodafone ismindeki bu ecnebi firma, kısa sürede ülkemiz şartlarına uyum sağlayarak kendi abonesini nasıl soyacağının yolunu keşfetmiş durumda..

Eğer sizin bakiyenizde yüksek tutarda TL var ise; atıyorum 200 veya 300 veya 500- 1000 tl gibi gibi... Siz numaranızı başka operatöre taşıdınız diyelim ve içerde kalan Vodafonedaki bakiyenizi almak için Vodafone başvurdunuz.

Peki vodafone ne yapıyor? "Dürüstlük kuralına aykırı hareket etmekle veya ticari amaçla kullanıldığı" bahanesiyle SİZDEN TAM %10.40 KESİNTİ YAPIYOR !

En doğal hakkınız olan bakiyenizi istemeyi, ""Dürüstlük kuralına aykırı hareket etmek veya ticari amaçla kullanmak" olarak görüyorlar..

Bakiyeniz düşük ise bunu yapmıyor, çünkü ordan alacağı kesinti az olduğu için uğraşmaya değmez diye düşünüyorlardır herhalde !!!

Bu kesintiyi hazine payı ve kurum masrafları katkı payı olarak gösterdiği için devlete ödediği vergileri sizin bakiyenizle ödeyerek bu işin yolunu bulmuş durumda..

Bu durumun ispatlanması konusunu açtığınızda ise önünüze herhangi bir kanıt veya delil sunamıyorlar..

Turkcell ve Telekomda ise bu şekilde bir uygulama bulunmamaktadır...

Özellikle yüksek bakiyesi olan aboneleri uyarıyorum....

Bakiyenizde yüksek tutarda neden bakiye tutuyorsunuz? Yatırımlarınızı cep telefon hattınızda mı muhafaza ediyorsunuz?

Bakiyemde yüksek tutar bulunması , Vodafon'un hırsızlık yapmasından daha çok çekici ve merak uyandırıcı mı geldi sana..

Abone istediği miktarı bulundurabilir; sınırı ve yasağı yok, bunu sorgulamak yerine neden vodafonun hırsızlık yaptığını sorgulamıyorsun !

• Şimdi yeni hat alsak,hemen kaldırırlar bunu.Ne yapsak acaba?Riske girmeye değer mi?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.